Intencja na wrzesień: Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj po Mszy świętej o godz. 7.00.

W czwartek obchodzić będziemy uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki naszej diecezji. Msze święte o godz. 6.45 i 18.00. Podczas Mszy świętych poświęcenie ziarna siewnego.

Rozpoczynają się spotkania poszczególnych grup parafialnych: ministrantów, lektorów, DSM, młodzieży. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do nich prosimy o kontakt z ks. Romanem lub z siostrą Marią.

W poniedziałek po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na spotkanie rodziców ministrantów i lektorów.

Spotkania formacyjne dla ministrantów i lektorów będą w środę po Mszy świętej i w sobotę o godz. 8.30. Z racji różnych zajęć chłopców są dwa terminy do wyboru.

Spotkania formacyjne dla Grupy Młodzieżowej w piątek o godz. 19.00.

W sobotę o godz. 9.00 próba scholi dziecięcej, którą prowadzić będzie s. Loreta. Zapraszamy również dzieci od klasy I do zasilenia szeregów scholii.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00.

Również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie członków Rady Parafialnej, Ekonomicznej, Zespołu Synodalnego, Akcji Katolickiej i Caritas.

Organizujemy pielgrzymkę małżeństw i rodzin na Jasną Górę 25 września. Hasłem pielgrzymki są słowa: „Rodzina wspólnotą pokoju”. Zapisy w zakrystii.

Do 20 września br. trwa rekrutacja na 5 letnie studia magisterskie z teologii oraz 2 letnie Podyplomowe Studia Teologiczno-Katechetyczne dla Nauczycieli na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie. Studia te, przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej. Ze względu na otwierające się miejsca pracy dla katechetów zachęcamy do podjęcia studiów na tarnowskim Wydziale.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na tacę i w I piątek na misje. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim drogim Parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia!