Oficjalna strona parafii pw. Św. Mikołaja Biskupa

Kategoria: Intencje Mszalne Strona 1 z 7

INTENCJE MSZALNE 7-14.08.2022

NIEDZIELA     7 SIERPNIA   

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA     

7.00    –          1) O trzeźwość w rodzinach i wytrwanie dla podejmujących zobowiązania trzeźwościowe i abstynenckie

Poza:

1) śp. Adrian Rudzewicz – 14 r. śmierci z intencji mamy i rodzeństwa

2) śp. Stanisław Kozielec gr.

9.00    –          1) śp. Jan Kozielec i jego rodzice

11.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława – 53 r. urodzin z intencji dzieci

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii – 81 r. urodzin

2) śp. Katarzyna Tworek z intencji rodziny Homerskich

3) śp. Franciszek Zbozień z intencji Moniki i Jakuba Osmanów

4) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Anny z rodziną

5) śp. Franciszek Tworek z intencji Bartka i Marty Baryczka

6) śp. Franciszek Tworek z intencji Agnieszki i Krzysztofa Gwiżdż

7) śp. Helena Wieczorek z intencji Natalii Kozielec

8) śp. Stanisław Homerski z intencji kolegów syna – zmiana II Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Sączu

9) śp. Stanisław Konopka gr.

10) śp. Anna Ligas gr.

14.00  –          MSZA ŚW. NA BŁYSZCZU

16.00  –          1) W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK         8 SIERPNIA    ŚW. DOMINIKA

 

6.45    –          1) śp. Maria Ligas – 8 r. śmierci, mąż Józef

2) śp. Józef Kozielec – r. śmierci z intencji żony

3) W intencji wiadomej Panu Bogu

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kingi i Marcina Duduś

2) W intencji wiadomej Panu Bogu

3) śp. Katarzyna Tworek z intencji Jadwigi i Andrzeja Mikołajczyków

4) śp. Czesław Trembecki z intencji Marii Kozielec z mężem i rodziną

5) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Anny z rodziną

6) śp. Franciszek Tworek z intencji Heleny i Zbigniewa Baryczków

7) śp. Franciszek Tworek z intencji sąsiadów z Osiedla Kozuby

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Stanisławy i Franciszka Kozielców

9) śp. Jan Oleksy z intencji Anety i Krzysztofa Chlipałów z rodziną

10) śp. Stanisław Kozielec gr.

11) śp. Anna Ligas gr.

 

 

WTOREK        9 SIERPNIA                ŚW.TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Jana – r. ślubu

2) śp. Maria Zacher – r. śmierci

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Maksymiliana – 1 r. urodzin

2) śp. Józef Wojdyło – r. śmierci

3) śp. Katarzyna Tworek z intencji Józefy i Józefa Konstanty

4) śp. Czesław Trembecki z intencji Renaty i Sylwestra Kurnyta

5) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Marii z mężem

6) śp. Franciszek Tworek z intencji szwagra Ludwika z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek z intencji Marii i Stanisława Kozielców z rodziną

8) śp. Helena Wieczorek z intencji sąsiadów Angeliki i Jakuba Lizoń z dziećmi

9) śp. Jan Oleksy z intencji córki z mężem i dziećmi

10) śp. Stanisław Kozielec gr.

11) śp. Anna Ligas gr.

 

 

ŚRODA           10 SIERPNIA             ŚW. WAWRZYŃCA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Krzysztofa – 2 r. ślubu oraz dla ich córki z okazji 1 r. urodzin

2) śp. Maria Ligas – r. śmierci

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

2) śp. Zofia i Władysław Kamińscy

18.00  –          1) śp. Stanisław Kozielec – 3 r. śmierci z intencji żony z dziećmi

Poza:

1) śp. Katarzyna Tworek z intencji Elżbiety i Artura Konstanty z dziećmi

2) śp. Czesław Trembecki z intencji Joanny Kozielec z dziećmi

3) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Marii z mężem

4) śp. Franciszek Tworek z intencji szwagra Ludwika z rodziną

5) śp. Franciszek Tworek z intencji Jana Mikołajczyka

6) śp. Helena Wieczorek z intencji Anny i Józefa Noworolników

7) śp. Jan Oleksy z intencji córki z mężem i dziećmi

8) śp. Anna Ligas gr.

 

 

CZWARTEK                11 SIERPNIA              ŚW. KLARY   

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty i Józefa – 30 r. ślubu z intencji dzieci

2) śp. Anna i Józef Zabrzescy – r. śmierci Anny – z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Katarzyna Tworek z intencji Anety i Andrzeja Podgórskich z synem

2) śp. Czesław Trembecki z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

3) śp. Franciszek Tworek z intencji wnuczki Moniki Anterskiej z rodziną

4) śp. Franciszek Tworek z intencji Elżbiety i Roberta Pustuła

5) śp. Franciszek Tworek z intencji Wiesława Mikołajczyka z rodziną

6) śp. Helena Wieczorek z intencji Małgorzaty i Jana Brynczków

7) śp. Stanisław Homerski z intencji Urszuli i Adama Pióro

8) śp. Stanisław Homerski z intencji Katarzyny i Pawła Banachów z rodziną

9) śp. Jan Oleksy z intencji córki z mężem i dziećmi

10) śp. Stanisław Kozielec gr.

11) śp. Anna Ligas gr.

PIĄTEK           12 SIERPNIA

6.45    –          1) śp. Józef Michałczak

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

15.00  –          Ślub:   Jarosław Rusnarczyk – Paulina Rusnarczyk

18.00  –          1) śp. Maria i Józef Kamińscy z intencji córki

Poza:

1) śp. Katarzyna Tworek z intencji Kamili i Dariusza Konstanty

2) śp. Czesław Trembecki z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

3) śp. Franciszek Tworek z intencji wnuka Romana

4) śp. Franciszek Tworek z intencji sąsiadów z Osiedla Wybrańce

5) śp. Franciszek Tworek z intencji Ireny i Jana Młynarczyków z rodziną

6) śp. Helena Wieczorek z intencji Mariana

7) śp. Stanisław Homerski z intencji Joanny i Krzysztofa Rolków

8) śp. Stanisław Homerski z intencji strażaków Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Nowym Sączu

9) śp. Anna Ligas gr.

 

 

SOBOTA        13 SIERPNIA            

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE                       

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty i Pawła – 10 r. ślubu

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

15.00  –          Ślub:   Karolina Pietta – Paolo Pietta   

18.00  –          1) O nowe i święte powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej Parafii

2) śp. Józef Kołodziej – 7 r. śmierci z intencji brata Stanisława z żoną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zuzanny – 2 r. urodzin z intencji rodziców i siostry

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wiesława – 50 r. urodzin z intencji żony i dzieci

3) śp. Tomasz Chlebek oraz zmarli z rodziny

4) śp. Katarzyna Tworek z intencji Kazimiery i Józefa Tworków

5) śp. Maria Tworek z intencji rodziny Kowalskich z Piekielnika

6) śp. Franciszek Tworek z intencji wnuczki Renaty Jawor z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek z intencji sąsiadów z Osiedla Wybrańce

8) śp. Franciszek Tworek z intencji koleżanek wnuczki Alicji

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Maryli i Jurka – sąsiadów z Warszawy

10) śp. Anna Ligas gr.

NIEDZIELA     14 SIERPNIA            

XX NIEDZIELA ZWYKŁA      

7.00    –          1) śp. Maria Ligas z okazji imienin

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

9.00    –          1) śp. Tomasz Hebda – r. śmierci z intencji żony i syna Krzysztofa

Poza:

1) śp. Tomasz Hebda z intencji syna Janusza z rodziną

2) śp. Antoni Ziemianek i syn Ludwik – r. śmierci z intencji rodziny

11.00  –          1) W intencji Parafian

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny i Franciszka – r. ślubu

2) śp. Katarzyna Tworek z intencji Stanisławy i Franciszka Kozielców

3) śp. Maria Tworek z intencji Marii Nowak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Piekielniku

4) śp. Franciszek Tworek z intencji Marii Tworek

5) śp. Franciszek Tworek z intencji sąsiadów z Osiedla Wybrańce

6) śp. Franciszek Tworek z intencji Elżbiety i Wojciecha Adamczyków z rodziną

7) śp. Helena Wieczorek z intencji Danuty i Krzysztofa Pociechów

8) śp. Anna Ligas gr.

16.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Karoliny – 9 r. urodzin

INTENCJE MSZALNE 31.07-7.08.2022

NIEDZIELA     31 LIPCA       

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  

7.00    –          1) W intencji Parafian

2) śp. Maria Noworolnik – 7 dzień po śmierci z intencji męża

9.00    –          1) śp. Józef Noworolnik – 15 r. śmierci i jego rodzice – z intencji syna z rodziną

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i Kazimierza – 25 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marceliny – 3 r. urodzin

3) śp. Zofia Ziemianek, synowie Adam i Marek, córka Anna

11.00  –          1) śp. Wiktor Tarchała – 1 r. śmierci z intencji syna Łukasza z żoną

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji wnuczki Anny

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Małgorzaty i Zbigniewa Talarczyków z rodziną

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Urszuli i Mariana Pióro

4) śp. Jan Wilczyński z intencji Marii i Andrzeja Udzielów

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji pracowników firmy OSMAN-COMPANY i Serwisu Kawowego

6) śp. Czesław Trembecki z intencji Michała Michałczaka z rodziną

7) śp. Maria Tworek z intencji sąsiadów Kozielców

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Michała i Cecylii Ziemianków z rodziną

9) śp. Stanisław Konopka gr.

16.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Wiesława Mikołajczyk – 31 r. ślubu

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Damiana – 1 r. ślubu

PONIEDZIAŁEK         1 SIERPNIA   

ŚW. ALFONSA MARII LIGUORIEGO

 

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Krzysztofa z okazji imienin z intencji rodziny

2) śp. Franciszek Hebda – r. śmierci z intencji córki z rodziną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała – 30 r. urodzin

2) śp. Maria Poparda z  intencji córki

3) śp. Stanisław Gromala

4) śp. Katarzyna Tworek z intencji córki Heleny

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji Beaty i Jana Michałczaków

6) śp. Franciszek Tworek z intencji żony Anny

7) śp. Franciszek Tworek z intencji Józefy i Franciszka Ziajkiewiczków

8) śp. Franciszek Tworek z intencji Kazimiery Dąbrowskiej z rodziną z Kiczni

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Marii i Franciszka Bednarczyk z rodziną

10) śp. Stanisław Konopka gr.

11) śp. Stanisław Kozielec gr. (pierwsza)

12) śp. Anna Ligas gr. (pierwsza)

 

 

WTOREK        2 SIERPNIA

6.45    –          1) śp. Stanisław Noworolnik – 30 r. śmierci

2) śp. Tomasz i Józef Zabrzescy

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Lucyny i Macieja – 25 r. ślubu z intencji dzieci

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Renaty i Andrzeja – 20 r. ślubu

3) śp. Ludwik Zaziąbło

4) śp. Katarzyna Tworek z intencji Marii z mężem

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji rodziny Piwowarczyków

6) śp. Franciszek Tworek z intencji żony Anny

7) śp. Franciszek Tworek z intencji Katarzyny i Piotra Ziajkiewiczów

8) śp. Franciszek Tworek z intencji Marii i Stanisława Konopków

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Barbary i Jana Kozielców

10) śp. Stanisław Konopka gr.

11) śp. Stanisław Kozielec gr.

12) śp. Anna Ligas gr.

 

 

ŚRODA           3 SIERPNIA              

6.45    –          1) O łaskę pociechy i potrzebne łaski dla Anny i Piotra

2) śp. Franciszek Hebda – r. śmierci z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Grażyny i Stanisława – 31 r. ślubu

Poza:

1) śp. Jan i Maria Adamczyk oraz ich rodzice

2) śp. Katarzyna Kulasik

3) śp. Anna Bodziarczyk – r. śmierci

4) śp. Katarzyna Tworek z intencji wnuczki Joanny z rodziną

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji siostry Marii z rodziną

6) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Bożeny

7) śp. Franciszek Tworek z intencji Bożeny i Jana Ligas

8) śp. Franciszek Tworek z intencji Marii i Dariusza Konopków

9) śp. Helena Wieczorek z intencji sąsiadki Marii Kozielec

10) śp. Stanisław Konopka gr.

11) śp. Anna Ligas gr.

CZWARTEK                4 SIERPNIA   

ŚW. JANA MARII VIANNEYA           

6.45    –          1) śp. Franciszek Hebda – r. śmierci z intencji żony

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

18.00  –          1) śp. Jakub Ciesielka z intencji żony

Poza:

1) śp. Joanna i Ludwik Ziemianek z intencji córki

2) śp. Maria Pałasz z intencji chrześniaka z rodziną

3) śp. Katarzyna Tworek z intencji wnuka Dariusza z rodziną

4) śp. Franciszek Zbozień z intencji Mariana Janczury z rodziną

5) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Bożeny

6) śp. Franciszek Tworek z intencji Ady Biela z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek z intencji Marii i Stanisława Konopków

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Haliny Ziemianek

9) śp. Stanisław Homerski z intencji kolegów syna – zmiana II Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Sączu

10) śp. Stanisław Konopka gr.

11) śp. Anna Ligas gr.

PIĄTEK           5 SIERPNIA    I PIĄTEK

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Haliny i Krzysztofa – 12 r. ślubu z intencji rodziców

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

18.00  –          1) śp. Maria Ligas – 14 r. śmierci

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Karoliny i Mariusza Tkaczyk

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Jana – r. ślubu

3) śp. Ks. Tadeusz Jachymiak i jego zmarłe siostry

4) śp. Katarzyna Tworek z intencji Marii i Józefa Tomaśko z synami z Bielska

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji Józefa Noworolnika z rodziną

6) śp. Franciszek Tworek z intencji wnuczki Alicji

7) śp. Franciszek Tworek z intencji Anny i Kazimierza Salamon

8) śp. Franciszek Tworek z intencji chrześniaka Czesława Ziajkiewicza

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Iwony Ziemianek

10) śp. Stanisław Konopka gr.

11) śp. Anna Ligas gr.

SOBOTA        6 SIERPNIA   

PRZEMIENIENIE PAŃSKIE              

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii

2) śp. Maria Ligas – 8 r. śmierci

Poza:

1) śp. Stanisław Kozielec gr.

18.00  –          1) śp. Stanisława i Stanisław Zabrzescy z intencji Jacka z Tarnowa

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii – 5 r. urodzin z intencji rodziców

2) śp. Janina i Jan Ziemianek – r. śmierci

3) śp. Katarzyna Tworek z intencji Marii Homerskiej

4) śp. Franciszek Zbozień z intencji Anety i Krzysztofa Chlipałów z rodziną

5) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Anny z rodziną

6) śp. Franciszek Tworek z intencji Ewy Baryczka

7) śp. Franciszek Tworek z intencji Julii Ziajkiewicz z rodziną

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Dominika Ziemianka

9) śp. Stanisław Konopka gr.

10) śp. Anna Ligas gr.

NIEDZIELA     7 SIERPNIA   

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA     

7.00    –          1) O trzeźwość w rodzinach i wytrwanie dla podejmujących zobowiązania trzeźwościowe i abstynenckie

Poza:

1) śp. Adrian Rudzewicz – 14 r. śmierci z intencji mamy i rodzeństwa

2) śp. Stanisław Kozielec gr.

9.00    –          1) śp. Jan Kozielec i jego rodzice

11.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława – 53 r. urodzin z intencji dzieci

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii – 81 r. urodzin

2) śp. Katarzyna Tworek z intencji rodziny Homerskich

3) śp. Franciszek Zbozień z intencji Moniki i Jakuba Osmanów

4) śp. Franciszek Tworek z intencji córki Anny z rodziną

5) śp. Franciszek Tworek z intencji Bartka i Marty Baryczka

6) śp. Franciszek Tworek z intencji Agnieszki i Krzysztofa Gwiżdż

7) śp. Helena Wieczorek z intencji Natalii Kozielec

8) śp. Stanisław Homerski z intencji kolegów syna – zmiana II Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Sączu

9) śp. Stanisław Konopka gr.

10) śp. Anna Ligas gr.

14.00  –          MSZA ŚW. NA BŁYSZCZU

16.00  –          1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 24-31.07.2022

NIEDZIELA     24 LIPCA       

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA   

7.00    –          1) śp. Anna i Ludwik Mastalscy z intencji wnuków

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ryszarda z okazji urodzin z intencji żony i dzieci

2) śp. Anna Mastalska z okazji imienin z intencji córek

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Karoliny i Łukasza – 1 r. ślubu

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Józefa Ligas – r. ślubu

2) śp. Anna Ligas z okazji imienin z intencji syna Piotra z rodziną

11.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii – 20 r. urodzin

Poza:

1) śp. Romeo Martiniello

2) śp. Stanisław Homerski z intencji rodziny Konopków z Osowia

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Krzysztofa Tokarczyka

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Stanisława Michałczaka z rodziną z Kościeliska

5) śp. Jan Wilczyński z intencji Weroniki i Tomasza Ziemianków

6) śp. Franciszek Zbozień z intencji Elżbiety i Kazimierza Hebdów

7) śp. Czesław Trembecki z intencji Wojciecha Kwita z Zabrzeży

8) śp. Maria Tworek z intencji Agaty i Szczepana Wolaków

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Marii Biały z Osiedla Górzany

10) śp. Stanisław Konopka gr.

16.00  –          1) W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK         25 LIPCA 

ŚW. JAKUBA APOSTOŁA

 

6.45    –          1) śp. Księża Stanisław i Kazimierz Cebula oraz ich bracia z intencji Marii i Leona

2) śp. Jan Wąchała – 19 r. śmierci z intencji sióstr

Poza:

1) śp. Stanisława Kozielec – r. śmierci z intencji córki z rodziną

2) śp. Aniela i Maria Rusnak

3) śp. Anna Kamińska z intencji Ryszarda Hudomięta z rodziną

4) śp. Stanisław Homerski z intencji rodziny Janczurów z Zabrzeży

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Krzysztofa Tokarczyka

6) śp. Stanisław Homerski z intencji strażaków i pracowników cywilnych Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu

7) śp. Jan Wilczyński z intencji rodziny Noworolników

8) śp. Franciszek Zbozień z intencji Stanisława i Stanisławy Ligasów

9) śp. Czesław Trembecki z intencji Józefy i Czesława Bodziarczyków

10) śp. Maria Tworek z intencji kuzyna Jana Tworka z rodziną ze Skawy

11) śp. Helena Wieczorek z intencji rodziny Jaworskich

12) śp. Stanisław Konopka gr.

 

WTOREK        26 LIPCA                   

ŚW. ANNY I JOACHIMA

6.45    –          1) śp. Maciej Piwowarczyk

2) śp. Anna i Michał Ligas z intencji rodziny

Poza:

1) śp. Ludwik Adamczyk, Anna, Jan i Franciszek Michałczak

2) śp. Anna Ziemianek z intencji syna Wiesława

3) śp. Stanisław Homerski z intencji firmy POLSMREK

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Janiny i Tadeusza Ligasów

5) śp. Stanisław Homerski z intencji dowództwa i strażaków Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 PSP w Nowym Sączu

6) śp. Jan Wilczyński z intencji Anny i Józefa Noworolników

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji Anny i Józefa Zaziąbłów

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Stanisławy i Ludwika Bodziarczyków

9) śp. Maria Tworek z intencji rodziny Żmudów z Piekielnika

10) śp. Helena Wieczorek z intencji Zofii Bobak

11) śp. Stanisław Konopka gr.

 

 

ŚRODA           27 LIPCA                   

6.45    –          1) O powrót do zdrowia i opiekę Matki Bożej dla Marii

2) śp. Anna Mikołajczyk z okazji imienin z intencji męża z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Mikołajczyk z okazji imienin z intencji rodziców

18.00  –          1) śp. Wiktor Tarchała – 1 r. śmierci z intencji rodziny Franczyków

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Przemysława – r. ślubu

2) śp. Stanisław Homerski z intencji rodziny Myjaków z Zagorzyna

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Renaty i Sylwestra Kurnytów

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Beaty i Piotra Wysowskich z rodziną

5) śp. Jan Wilczyński z intencji rodziny Węglarzy

6) śp. Franciszek Zbozień z intencji Alicji i Tadeusza Kozielców

7) śp. Czesław Trembecki z intencji Andrzeja Mikołajczyka z rodziną

8) śp. Maria Tworek z intencji rodziny Lisów z Piekielnika

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Stanisławy i Jana Noworolników z rodziną

10) śp. Stanisław Konopka gr.

CZWARTEK                28 LIPCA       

6.45    –          1) śp. Józef Ligas – r. śmierci z intencji syna z rodziną

2) śp. Jan Kaczmarczyk – r. śmierci z intencji rodziny Nowelli

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Szymona – 5 r. urodzin

2) śp. Józef z intencji syna

3) śp. Zofia Ciesielka z intencji Ryszarda Hudomięta z rodziną

4) śp. Stanisław Homerski z intencji rodziny Kotarbów

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii i Franciszka Ligasów

6) śp. Stanisław Homerski z intencji Katarzyny i Konrada Gurgul z rodziną

7) śp. Jan Wilczyński z intencji Joanny i Krzysztofa Zarembów

8) śp. Franciszek Zbozień z intencji sąsiadów z Osiedla Hardopadły

9) śp. Czesław Trembecki z intencji Zofii i Stanisława Michałczaków z rodziną

10) śp. Maria Tworek z intencji rodziny Nowaków z Piekielnika

11) śp. Helena Wieczorek z intencji kuzyna Jana Tworka z żoną i synami ze Skawy

12) śp. Stanisław Konopka gr.

PIĄTEK           29 LIPCA       

ŚW. MARTY

6.45    –          1) śp. Anna Kamińska z okazji imienin z intencji męża

18.00  –          1) śp. Daniel Kozielec z okazji imienin z intencji cioci Lucyny

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Wojciecha Piszczków – r. ślubu

2) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące

3) śp. Helena i Andrzej Kozielec

4) śp. Stanisław Homerski z intencji zięcia Józefa

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Michała Kozielca z rodziną

6) śp. Stanisław Homerski z intencji Józefy i Zbigniewa Kozielców z rodziną

7) śp. Jan Wilczyński z intencji Piotra Lasyka

8) śp. Franciszek Zbozień z intencji sąsiadów z Osiedla Hardopadły

9) śp. Czesław Trembecki z intencji Stanisławy Ciesielki

10) śp. Maria Tworek z intencji rodziny Ciszków z Załucznego

11) śp. Helena Wieczorek z intencji Jarosława Ziemianka z rodziną

12) śp. Stanisław Konopka gr.

 

 

SOBOTA        30 LIPCA                   

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kingi i Jacka – 1 r. ślubu

2) śp. Tomasz Kamiński – r. śmierci

Poza:

1) śp. Franciszek Mikołajczyk – 17 r. śmierci z intencji żony i dzieci

2) śp. Stanisław Homerski z intencji wnuczki Moniki

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Agnieszki Stefaniak z rodziną

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Małgorzaty i Grzegorza Tarasków

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Sandry i Wojciecha Broda

6) śp. Jan Wilczyński z intencji Zbigniewa i Kazimiery Lasyków z Kamienicy

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji pracowników firmy OSMAN-COMPANY i Serwisu Kawowego

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Stanisławy i Pawła Ligasów

9) śp. Maria Tworek z intencji kuzynki Stanisławy i Jana Noworolnik

10) śp. Helena Wieczorek z intencji Marii i Józefa Noworolników

11) śp. Stanisław Konopka gr.

14.00  –          Ślub:   Wioleta Wojdyło – Kamil Chlebek                                              

15.00  –          Ślub:   Ewelina Ligas – Waldemar Kurzeja          

NIEDZIELA     31 LIPCA       

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  

7.00    –          1) W intencji Parafian

9.00    –          1) śp. Józef Noworolnik – 15 r. śmierci i jego rodzice – z intencji syna z rodziną

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i Kazimierza – 25 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marceliny – 3 r. urodzin

3) śp. Zofia Ziemianek, synowie Adam i Marek, córka Anna

11.00  –          1) śp. Wiesław Tarchała – 1 r. śmierci z intencji syna Łukasza z żoną

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji wnuczki Anny

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Małgorzaty i Zbigniewa Talarczyków z rodziną

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Urszuli i Mariana Pióro

4) śp. Jan Wilczyński z intencji Marii i Andrzeja Udzielów

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji pracowników firmy OSMAN-COMPANY i Serwisu Kawowego

6) śp. Czesław Trembecki z intencji Michała Michałczaka z rodziną

7) śp. Maria Tworek z intencji sąsiadów Kozielców

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Michała i Cecylii Ziemianków z rodziną

9) śp. Stanisław Konopka gr.

16.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Wiesława Mikołajczyk – 31 r. ślubu

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Damiana – 1 r. ślubu

INTENCJE MSZALNE 17-24.07.2022

NIEDZIELA     17 LIPCA       

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA    

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza – 18 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

9.00    –          1) W intencji Parafian

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Tomasza – r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Jana – 20 r. ślubu z intencji dzieci

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Igi z intencji matki chrzestnej z rodziną

11.00  –          1) śp. Katarzyna i Józef Wajda; śp. Tadeusz Wajda z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji sąsiadów z Obłazu

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii i Czesława Kozielców z rodziną

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Barbary Ciesielka

4) śp. Jan Wilczyński z intencji rodziny Kowalczyków

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji Anny i Franciszka Kasprzaków

6) śp. Czesław Trembecki z intencji Beaty i Ignacego Michalaków

7) śp. Maria Tworek z intencji sąsiadki Marii Wąchała

8) śp. Helena Wieczorek z intencji rodziny z Piekar Śląskich

9) śp. Stanisław Konopka gr.

16.00  –          1) śp. Józef i Anna Piszczek

PONIEDZIAŁEK         18 LIPCA                  

ŚW. SZYMONA Z LIPNICY

 

6.45    –          1) śp. Hubert Marondel

2) śp. Helena i Józef Cebula oraz ich rodzice z intencji Marii i Leona

Poza:

1) Podziękowanie za rok szkolny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i szczęśliwe wakacje

2) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Ludwika i Stanisławy Bodziarczyk

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii Mazur

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Jolanty i Józefa Ciesielków z dziećmi

6) śp. Stanisław Homerski z intencji Anny i Wiesława Popardów

7) śp. Jan Wilczyński z intencji Mariana Biela z rodziną

8) śp. Franciszek Zbozień z intencji rodziny Bodziarczyków

9) śp. Czesław Trembecki z intencji Wojciecha Wolaka z rodziną

10) śp. Maria Tworek z intencji Marii i Jana Tworków

11) śp. Helena Wieczorek z intencji Adrianny i Stevena

12) śp. Stanisław Konopka gr.

 

WTOREK        19 LIPCA                   

6.45    –          1) śp. Helena i Andrzej Kozielec – r. śmierci Heleny z intencji córki z rodziną

2) śp. Franciszek Rozwora z intencji córki Elżbiety z rodziną

Poza:

1) śp. Jan Kozielec oraz jego rodzice z intencji kolegi

2) śp. Maria i Katarzyna Jurek oraz zmarłe rodzeństwo z rodziny Jurków

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Heleny i Józefa Michałczak

4) śp. Stanisław Homerski z intencji pracowników firmy KOBI

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Katarzyny Ciesielki

6) śp. Stanisław Homerski z intencji Pauliny i Tomasza Wielowskich

7) śp. Jan Wilczyński z intencji Marii Zielińskiej z rodziną

8) śp. Franciszek Zbozień z intencji Józefy i Janusza Zboźniów z rodziną

9) śp. Czesław Trembecki z intencji Ireny i Adama Wolaków

10) śp. Maria Tworek z intencji rodziny Pierzchałów

11) śp. Helena Wieczorek z intencji córki z rodziną

12) śp. Stanisław Konopka gr.

 

 

ŚRODA           20 LIPCA                   

BŁ. CZESŁAWA

6.45    –          1) śp. Maria, Jakub i Jan Kozielec z intencji syna z rodziną

18.00  –          1) śp. Stanisława Zabrzeska – r. śmierci, mąż Franciszek

Poza:

1) Podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie Jurków

2) śp. Tomasz Ziemianek; śp. Ludwika i Edward Merta

3) śp. Stanisław Homerski z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Andrzeja Kozielca z żoną i rodziną

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii i Jakuba Chlebków z Ochotnicy

6) śp. Jan Wilczyński z intencji Zofii Bobak

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji Anny i Ryszarda Zboźniów z rodziną

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Marii i Andrzeja Wolaków

9) śp. Maria Tworek z intencji rodziny Jaworskich

10) śp. Helena Wieczorek z intencji Barbary Kijewskiej z córką z Królikowa

11) śp. Stanisław Konopka gr.

CZWARTEK                21 LIPCA       

6.45    –          1) śp. Tomasz Noworolnik – 2 r. śmierci

2) śp. Helena Kozielec z intencji syna z rodziną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Józefa – r. ślubu

2) śp. Stanisław Homerski z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Marty i Wojciecha Fałowskich

4) śp. Stanisław Homerski z intencji emerytów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Bożeny i Grzegorza Trzajnów

6) śp. Jan Wilczyński z intencji sąsiadów Kozielców

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji Heleny Chlebek

8) śp. Czesław Trembecki z intencji chrześnicy Alicji z rodziną

9) śp. Maria Tworek z intencji Doroty i Adama Sajdaków

10) śp. Helena Wieczorek z intencji brata Józefa z rodziną ze Słupska

11) śp. Stanisław Konopka gr.

PIĄTEK           22 LIPCA       

ŚW. MARII MAGDALENY

6.45    –          1) śp. Roman i Jan Brezina

2) śp. Mikołaj – r. śmierci, żona Helena

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Klementyny – 2 r. urodzin

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Osiedli: Kliniec, Łapiakówka i Zabliszcze

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Anny i Jana Piszczków z rodziną

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Beaty i Jana z rodziną

4) śp. Stanisław Homerski z intencji sąsiadów z Obłazu

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu

6) śp. Stanisław Homerski z intencji Katarzyny i Marcina Mucha

7) śp. Jan Wilczyński z intencji Lucyny i Marka Sekułów

8) śp. Franciszek Zbozień z intencji koleżanek i kolegów z Urzędu Pocztowej w Krościenku

9) śp. Czesław Trembecki z intencji Wiesława Ziemianka

10) śp. Maria Tworek z intencji chrześniaka Mariana z rodziną

11) śp. Helena Wieczorek z intencji brata Józefa z rodziną ze Słupska

12) śp. Stanisław Konopka gr.

 

 

SOBOTA        23 LIPCA       

ŚW. BRYGIDY, patronki Europy   

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii – 1 r. urodzin

2) śp. Kazimierz Piszczek – 4 r. śmierci, żona Salomea z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Jakub Wojdyło z intencji wnuczki Anny

2) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji wnuków

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Teresy i Jana Chrobaków z dziećmi

4) śp. Stanisław Homerski z intencji rodzin Trembeckich i Szałęgów

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Anny Michałczak

6) śp. Jan Wilczyński z intencji Doroty i Adama Sajdaków

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji rodzin Kurnytów i Rusnarczyków

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Romana Kwita z Zabrzeży

9) śp. Maria Tworek z intencji Marceliny i Jarosława Kurnytów z Czerńca

10) śp. Helena Wieczorek z intencji Marioli Tworek z Zalesia

11) śp. Stanisław Konopka gr.

18.00  –          1) W intencji naszej Diecezji oraz rodzin naszej Parafii

 

 

NIEDZIELA     24 LIPCA       

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA   

7.00    –          1) śp. Anna i Ludwik Mastalscy z intencji wnuków

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ryszarda z okazji urodzin z intencji żony i dzieci

2) śp. Anna Mastalska z okazji imienin z intencji córek

 

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Karoliny i Łukasza – 1 r. ślubu

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Józefa Ligas – r. ślubu

2) śp. Anna Ligas z okazji imienin z intencji syna Piotra z rodziną

 

11.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sylwii – 20 r. urodzin

Poza:

1) śp. Romeo Martiniello

2) śp. Stanisław Homerski z intencji rodziny Konopków z Osowia

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Krzysztofa Tokarczyka

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Stanisława Michałczaka z rodziną z Kościeliska

5) śp. Jan Wilczyński z intencji Weroniki i Tomasza Ziemianków

6) śp. Franciszek Zbozień z intencji Elżbiety i Kazimierza Hebdów

7) śp. Czesław Trembecki z intencji Wojciecha Kwita z Zabrzeży

8) śp. Maria Tworek z intencji Agaty i Szczepana Wolaków

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Marii Biały z Osiedla Górzany

10) śp. Stanisław Konopka gr.

 

16.00  –          1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 10-17.07.2022

NIEDZIELA     10 LIPCA        XV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00    –          1) śp. Stanisława Mastalska – 1 r. śmierci z intencji dzieci

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Andrzeja – 35 r. ślubu

2) śp. Anna i Ludwik Mastalscy z intencji córek

3) śp. Maria Łopata z intencji syna z rodziną

9.00    –          1) śp. Julia Noworolnik – 4 r. śmierci z intencji syna Czesława z rodziną

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alicji i Leona – 5 r. ślubu

2) śp. Stanisława Kozielec z intencji syna z rodziną

11.00  –          1) śp. Jan Królczyk – r. śmierci z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji wnuczki Patrycji

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Salomei i Stanisława Kozielców

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Małgorzaty Ungeheuer z rodziną

4) śp. Jan Wilczyński z intencji pracowników produkcji Spółdzielni Pracy „MEBLOMET”

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji uczniów klasy IVB z rodzicami

6) śp. Czesław Trembecki z intencji Elżbiety i Pawła Trembeckich z rodziną

7) śp. Maria Tworek z intencji chrześniaka Daniela ze Słupska

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Weroniki i Tomasza z rodziną

16.00  –          1) W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK         11 LIPCA                   

ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA

 

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Maurerów oraz podziękowanie za 45 lat małżeństwa

2) śp. Stanisław Zabrzeski – r. śmierci

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji Małgorzaty i Piotra Ciesielków

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Ewy i Mirosława Szczepaniaków

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii Kozielec

4) śp. Jan Wilczyński z intencji pracowników II zmiany Spółdzielni Pracy MEBLOMET

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji Marty i Józefa Chrobaków z Rzeki

6) śp. Czesław Trembecki z intencji kolegi Józefa Kozielca

7) śp. Maria Tworek z intencji siostry Heleny z mężem z Tylmanowej

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Weroniki i Tomasza z rodziną

9) śp. Stanisław Stachoń z intencji Jana Stachonia

10) śp. Józef Jurek z intencji Bożeny i Tadeusza Mikołajczyk z Kamienicy

11) śp. Józef Jurek z intencji rodziny Nowaczyk

 

 

WTOREK        12 LIPCA       

ŚW. BRUNONA BONIFACEGO Z KWERFURTU

6.45    –          1) śp. Józef Michałczak

2) śp. Maria, Józef i Jan Maurer; śp. Jan Turek – z intencji Marii i Leona

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji Agaty i Krzysztofa Ciesielków

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Władysławy i Jana Kozielców

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Pawła Kozielca z rodziną

4) śp. Jan Wilczyński z intencji pracowników Działu Giętarki Spółdzielni MEBLOMET

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji Gościsławy Chrobak z Rzeki Górnej

6) śp. Czesław Trembecki z intencji Marii i Zbigniewa Zboźniów

7) śp. Maria Tworek z intencji chrześnicy Joanny z Nowego Targu

8) śp. Helena Wieczorek z intencji kuzynki Marii Biały

9) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Janczurów z Księżaków

10) śp. Józef Jurek z intencji firmy KOMIKO

11) śp. Józef Jurek z intencji Barbary i Arkadiusza Pasoń

 

 

ŚRODA           13 LIPCA       

ŚW. ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

6.45    –          1) śp. Stanisław Zabrzeski z intencji rodziców

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

18.00  –          1) O powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kaliny – 2 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Pawła – 20 r. ślubu oraz dla dzieci

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji Józefa Piszczka z rodziną

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Stanisławy Ciesielka

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Haliny i Jana Michałczaków

4) śp. Jan Wilczyński z intencji siostry Marii Rusnarczyk

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji Marii i Józefa Dudów

6) śp. Czesław Trembecki z intencji rodziny Homerskich

7) śp. Maria Tworek z intencji Marty i Józefa Chrobaków z Rzeki Górnej

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Małgorzaty i Jana Biały

9) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Ligasów z Osiedla Kąt

10) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy KOMIKO

CZWARTEK    14 LIPCA       

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Siostry Prowincjalnej Kamili

2) śp. Maria, Jan i Antoni Kozielec z intencji córki

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Daniela i Filipa z okazji urodzin z intencji rodziców i dziadków

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Marty i Józefa Chrobak

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Katarzyny i Jana Ciesielków

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Katarzyny i Krzysztofa Michałczaków

5) śp. Jan Wilczyński z intencji Iwony i Krzysztofa Syjud z rodziną

6) śp. Franciszek Zbozień z intencji Wojciecha i Anety Mikołajczyków

7) śp. Czesław Trembecki z intencji Marii i Marty

8) śp. Maria Tworek z intencji Józefy i Franciszka Ziajkiewiczów

9) śp. Helena Wieczorek z intencji Krzysztofa Ziemianka

10) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy KOMIKO

11) śp. Jan Kamiński z intencji siostry

PIĄTEK           15 LIPCA       

ŚW. BONAWENTURY

6.45    –          1) śp. Kazimierz Ligas

18.00  –          1) śp. Stanisława i Franciszek Zabrzescy; śp. Teresa Cisek

Poza:

1) śp. Anna Adamczyk – 3 r. śmierci z intencji córek

2) śp. Maria i Jan Kozielec, syn Antoni

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Piotra i Barbary Ciesielków z rodziną

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Stanisława Ciesielki

5) śp. Stanisław Homerski z intencji sąsiadów z Obłazu

6) śp. Stanisław Homerski z intencji Stanisławy i Stanisława Ligasów

7) śp. Jan Wilczyński z intencji rodziny Wieczorków z Osiedla Mastalerze

8) śp. Franciszek Zbozień z intencji Heleny i Józefa Turków

9) śp. Czesław Trembecki z intencji Janiny i Tadeusza Ligasów

10) śp. Maria Tworek z intencji kuzynki Marii Biały

11) śp. Helena Wieczorek z intencji Marii Udziela z rodziną

SOBOTA        16 LIPCA       

NMP Z GÓRY KARMEL       

6.45    –          1) śp. Maria i Jan Noworolnik – r. śmierci

2) śp. Józef Kozielec – 30 dzień po śmierci z intencji żony i dzieci

Poza:

1) śp. Franciszek Piszczek – r. śmierci, żona Zofia

2) śp. Tomasz i Rozalia Michałczak z intencji rodziny

3) śp. Stanisław Homerski z intencji rodziny Kozielców z Obłazu

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Ludwika Hebdy

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Heleny Ciesielka

6) śp. Jan Wilczyński z intencji Rozalii i Jana Tokarczyków

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji syna Wiesława z rodziną

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Marii i Stanisława Kamińskich

9) śp. Maria Tworek z intencji Małgorzaty i Jana Biały

8) śp. Helena Wieczorek z intencji Marii i Jana Tworek

15.00  –          Ślub:   Joanna Michałczak – Rafał Czajka

 

 

NIEDZIELA     17 LIPCA        XVI NIEDZIELA ZWYKŁA    

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza – 18 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

9.00    –          1) W intencji Parafian

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Tomasza – r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Jana – 20 r. ślubu z intencji dzieci

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Igi z intencji matki chrzestnej z rodziną

11.00  –          1) śp. Katarzyna i Józef Wajda; śp. Tadeusz Wajda z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Stanisław Homerski z intencji sąsiadów z Obłazu

2) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii i Czesława Kozielców z rodziną

3) śp. Stanisław Homerski z intencji Barbary Ciesielka

4) śp. Jan Wilczyński z intencji rodziny Kowalczyków

5) śp. Franciszek Zbozień z intencji Anny i Franciszka Kasprzaków

6) śp. Czesław Trembecki z intencji Beaty i Ignacego Michalaków

7) śp. Maria Tworek z intencji sąsiadki Marii Wąchała

8) śp. Helena Wieczorek z intencji rodziny z Piekar Śląskich

16.00  –          1) śp. Józef i Anna Piszczek

INTENCJE MSZALNE 26.06-3.07.2022

NIEDZIELA        26 CZERWCA               

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00      –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii w dniu urodzin z intencji męża i dzieci

Poza:

1) śp. Jan i Józefa Mastalscy

9.00      –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Stanisława – 10 r. ślubu

Poza:   

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Moniki i Marcina Ligas – 1 r. ślubu z intencji rodziców i rodzeństwa

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza – 12 r. urodzin

3) śp. Helena i Antoni Kaim

4) śp. Stanisław Stachoń z intencji Tomasza i Iwony Opyt

5) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Jolanty z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji Anny i Aleksandra Owsianków z synem Piotrem

7) śp. Józef Jurek z intencji Natalii i Marcina Stolarczyków z dziećmi

8) śp. Jan Kamiński z intencji Sebastiana Krzysztof z rodziną

9) śp. Jan Kamiński z intencji Małgorzaty i Czesława Pierzgów

10) śp. Jan Ligas gr.

11.00   –            1) W intencji Parafian

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

16.00   –            1) śp. Maria Sejud – r. śmierci z intencji rodzeństwa

PONIEDZIAŁEK             27 CZERWCA               

6.45      –            1) śp. Antoni Młynarczyk – 17 r. śmierci z intencji żony

2) śp. Antoni Młynarczyk – r. śmierci z intencji córki Stanisławy z rodziną

 

18.00   –            1) śp. Maria Kozielec – 2 r. śmierci z intencji dzieci

Poza:   

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji Jadwigi i Jana Zacherów

2) śp. Józef Jurek z intencji Zofii Koczur z Hałuszowej

3) śp. Józef Jurek z intencji Agnieszki Zabrzeskiej

4) śp. Józef Jurek z intencji Bożeny i Grzegorza Biel

5) śp. Jan Kamiński z intencji Kazimierza Kozielca z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji wnuczek Pauliny i Klaudii z mamą

7) śp. Julian Ciesielka gr.

8) śp. Jan Ligas gr.

9) śp. Salomea Grzebak z intencji Małgorzaty i Stanisława Wojda z rodziną

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Danuty i Józefa Giemzik

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Katarzyny i Tadeusza Jurczak

 

 

WTOREK           28 CZERWCA               

WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA

6.45      –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Franciszka w dniu urodzin

2) śp. Stanisław Kozielec – 30 dzień po śmierci z intencji żony z dziećmi

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Franciszka z intencji babci

18.00   –            1) śp. Maria Ligas – 5 r. śmierci z intencji córki z rodziną

Poza:   

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji Moniki i Jakuba Osmanów

2) śp. Józef Jurek z intencji rodziny Klusków z Czarnej Góry

3) śp. Józef Jurek z intencji Zbigniewa i Grażyny Koczur

4) śp. Józef Jurek z intencji żony Agnieszki

5) śp. Jan Kamiński z intencji brata Stanisława z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji Marii Kwit z rodziną

7) śp. Julian Ciesielka gr.

8) śp. Jan Ligas gr.

9) śp. Czesław Trembecki z intencji brata Kazimierza z rodziną

 

 

ŚRODA               29 CZERWCA               

UROCZYSTOŚĆ ŚW. PIOTRA I PAWŁA

7.00      –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Pawła oraz o potrzebne łaski w pracy misyjnej

9.00      –            1) śp. Roman i Ludwika Kędzior, córka Maria

16.00   –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała – 18 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

Poza:

1) W intencji Bogu wiadomej

2) śp. Stanisława i Michał Czerwińscy

18.00   –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba – 18 r. urodzin z intencji rodziców

Poza:   

1) śp. Ludwik Niewiadomy – 6 r. śmierci z intencji córki z rodziną

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Józefa i Kazimiery Zabrzeskich

3) śp. Józef Jurek z intencji Jana i Barbary Kozielec

4) śp. Józef Jurek z intencji córki Barbary z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji Anny i Pawła Adamczyków z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji Marzeny i Krzysztofa Łatków

7) śp. Jan Kamiński z intencji rodzin Noworolników i Jabłońskich

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Czesław Trembecki z intencji Jarosława i Huberta Mikołajczyków

 

 

CZWARTEK      30 CZERWCA 

6.45      –            1) śp. Franciszek Zbozień z intencji żony

2) śp. Ks. Jan Chlebek – r. śmierci

Poza:

1) śp. Ludwik i Maria Wojdyło – r. śmierci z intencji córki

18.00   –            1) śp. Stanisław i Katarzyna Noworolnik        z intencji córki

Poza:   

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Chrobaków z Lachówki

2) śp. Józef Jurek z intencji córki Marii z rodziną

3) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Bernadetty z rodziną

4) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Władysława Jurków z rodziną

5) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Jana Zabrzeskich

6) śp. Jan Kamiński z intencji rodzin Szczepaniaków i Ciesielków ze Szczawnicy

7) śp. Jan Ligas gr. (ostatnia)

8) śp. Julian Ciesielka gr. (ostatnia)

9) śp. Maria Tworek z intencji Katarzyny i Marcina Maurer

 

 

PIĄTEK               1 LIPCA                           I PIĄTEK

6.45      –            1) śp. Jan Ciesielka – 1 r. śmierci z intencji córki Barbary

18.00   –            1) śp. Ludwika Piszczek – 1 r. śmierci z intencji Marii i Wiesława Zabrzeskich z rodziną

Poza:   

1) śp. Szymon Kozik – r. śmierci, syn Władysław

2) śp. Antoni i Maria Jaworscy

3) śp. Stanisław Homerski z intencji żony

4) śp. Stanisław Homerski z intencji wnuczki Kingi z rodziną

5) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii i Andrzeja Mruk z rodziną

6) śp. Jan Wilczyński z intencji Józefa i Marty Chrobak z Rzeki Górnej

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji córki Teresy z rodziną

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Beaty i Jana z rodziną

9) śp. Maria Tworek z intencji Jolanty

10) śp. Franciszek Tworek z intencji Zarządu i pracowników Pienińskiego Banku Spółdzielczego

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Barbary i Jana Duda

 

 

SOBOTA            2 LIPCA                         

ŚWIĘTO NMP TUCHOWSKIEJ             

6.45      –            1) śp. Jan Ciesielka – r. śmierci z intencji żony Heleny

14.00   –            Ślub:    Agata Ligas – Mirosław Pociecha                                                               

15.00   –            Ślub:    Marzena Stapkowicz – Jakub Hebda              

18.00   –            1) śp. Maria i Antoni Jaworscy

Poza:

1) śp. Jakub Wojdyło z intencji córki Zofii

2) śp. Maria Jaworska

3) śp. Stanisław Homerski z intencji żony

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Marii i Jarosława Bizub

5) śp. Stanisław Homerski z intencji sąsiadki Marii Babik

6) śp. Jan Wilczyński z intencji kolegi Jana Jaworskiego z rodziną

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji wnuka Marcina z rodziną

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Marzeny i Damiana

9) śp. Maria Tworek z intencji Jacka

10) śp. Franciszek Tworek z intencji rodziny Jurkowskich

NIEDZIELA        3 LIPCA                          

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00      –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń i członków Róż Żywego Różańca i ich rodzin

9.00      –            1) śp. Halina Kozielec z okazji imienin z intencji sióstr

Poza:   

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Józefa – 25 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii – 80 r. urodzin z intencji dzieci z rodzinami

11.00   –            1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jakuba – 24 r. urodzin

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Mikołajczyk – 50 r. urodzin z intencji męża z dziećmi

2) śp. Jakub Wojdyło z intencji córki Haliny

3) śp. Stanisław Homerski z intencji syna Stanisława z rodziną

4) śp. Stanisław Homerski z intencji Barbary i Wojciecha Kozielców z rodziną

5) śp. Stanisław Homerski z intencji sąsiadów Barbary i Przemysława

6) śp. Jan Wilczyński z intencji kolegi Jana Jaworskiego z rodziną

7) śp. Franciszek Zbozień z intencji wnuka Łukasza z rodziną

8) śp. Czesław Trembecki z intencji Lucyny z rodziną

9) śp. Maria Tworek z intencji Rafała

10) śp. Helena Kozielec z intencji syna Stanisława z żoną i dziećmi

16.00   –            1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 19-26.06.2022

NIEDZIELA     19 CZERWCA         XII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o pokój na Ukrainie z intencji mieszkańców Osiedli Wybrańce i Kaletówka

2) śp. Maria Ligas – 5 r. śmierci z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Zabrzeska – r. śmierci, mąż Jan – z intencji córki z rodziną

2) śp. Anna Zabrzeska – r. śmierci, mąż Jan – z intencji córki z rodziną

9.00    –          1) śp. Antoni i Jan – z okazji imienin i r. śmierci

Poza:

1) śp. Stanisław Kulig z intencji rodzin Jurków i Kaimów

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Jolanty i Stanisława Bielenin

3) śp. Józef Jurek z intencji Teresy i Jana Noworolników z rodziną

4) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy „KATERMED” z Nowego Sącza

5) śp. Józef Jurek z intencji Józefy i Janusza Zboźniów

6) śp. Jan Kamiński z intencji Stanisławy Mucha z rodziną

7) śp. Jan Kamiński z intencji Stanisława Bednarczyka z rodziną

8) śp. Jan Ligas gr.

9) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Placha

11.00  –          1) śp. Ludwika i Michał Noworolnik z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

2) śp. Jan Jagieła, Jan Wąchała, Janina Gomółka

16.00  –          1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK         20 CZERWCA           

 

6.45    –          1) śp. Rozalia Hornik – r. śmierci z intencji córki z rodziną

2) śp. Rozalia Cebula, córka Stanisława z intencji Anieli Zabrzeskiej

 

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wandy i Grzegorza – 13 r. ślubu

Poza: 

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji Marii i Jana Zabrzeskich

2) śp. Józef Jurek z intencji rodziny Janczy ze Sromowiec

3) śp. Józef Jurek z intencji rodziny Tworków

4) śp. Józef Jurek z intencji Krzysztofa i Katarzyny Michałczyk

5) śp. Jan Kamiński z intencji Zofii Nowak z rodziną z Lubomierza

6) śp. Jan Kamiński z intencji Anny Janik z rodziną

7) śp. Julian Ciesielka gr.

8) śp. Jan Ligas gr.

9) śp. Salomea Grzebak z intencji pracowników firmy „NOWO”

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii i Wiktora z rodziną

 

 

WTOREK        21 CZERWCA                    

WSPOMNIENIE ŚW. ALOJZEGO GONZAGI

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łukasza z okazji urodzin

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana z okazji urodzin

Poza:  

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji Stanisławy i Andrzeja Adamczyków

2) śp. Józef Jurek z intencji Krystyny i Jana Bańkosz ze Sromowiec

3) śp. Józef Jurek z intencji Teresy Stapkowicz z rodziną

4) śp. Józef Jurek z intencji Alojzego Topolskiego

5) śp. Jan Kamiński z intencji Tadeusza, Katarzyny i Izabeli Dawiec

6) śp. Jan Kamiński z intencji Władysława Kawalca z rodziną

7) śp. Julian Ciesielka gr.

8) śp. Jan Ligas gr.

9) śp. Salomea Grzebak z intencji Renaty i Łukasza z rodziną

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Józefy i Franciszka Jurczak

11) śp. Helena Chlebek z intencji córki Haliny z mężem       

 

 

ŚRODA           22 CZERWCA

6.45    –          1) śp. Siostry Albertynki

2) śp. Agnieszka i Jakub Ziemianek z intencji córki Antoniny

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 1 Róży Matek

2) śp. Jan Kamiński z okazji imienin z intencji córki z rodziną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Franciszka – r. ślubu

2) śp. Andrzej Turek z intencji córki Katarzyny

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Marii Adamczyk

4) śp. Józef Jurek z intencji Jana Bańkosza

5) śp. Józef Jurek z intencji Związku Podhalan

6) śp. Józef Jurek z intencji Teresy i Tadeusza Topolskich z rodziną

7) śp. Jan Kamiński z intencji Weroniki i Tomasza Ziemianków z rodziną

8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Kotowiczów

9) śp. Julian Ciesielka gr.

10) śp. Jan Ligas gr.

CZWARTEK                23 CZERWCA            

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie Józefy i Ludwika

2) śp. Franciszek Hornik – 1 r. śmierci z intencji córki z rodziną

3) śp. Józef Kozielec – 7 dzień po śmierci z intencji żony i dzieci

18.00  –          1) śp. Jan i Rozalia Jagieła

2) śp. Franciszek – 21 r. śmierci, śp. Maria Udziela

Poza:  

1) śp. Stanisława Czerwińska z intencji dzieci

2) śp. Stanisław Michałczak – 1 r. śmierci z intencji rodziny

3) śp. Andrzej Turek z intencji córki Anny

4) śp. Stanisław Stachoń z intencji Iwony i Stanisława Adamczyków

5) śp. Józef Jurek z intencji Krystyny i Andrzeja Bańkoszów z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Wiesława Zabrzeskich

7) śp. Józef Jurek z intencji Aleksandry i Pawła Topolskich

8) śp. Jan Kamiński z intencji Mariana Mastalerza z rodziną

9) śp. Jan Kamiński z intencji Stanisławy i Jana Noworolników z rodziną

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Julian Ciesielka gr.

 

 

PIĄTEK           24 CZERWCA            

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

6.45    –          1) śp. Stanisław Mikołajczyk z intencji ojca

8.00    –          1) Podziękowanie za rok szkolny z prośbą o szczęśliwe wakacje 

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana z intencji żony i dzieci

2) śp. Józefa Mastalska i jej zmarli Rodzice

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla syna Jana z intencji mamy

2) śp. Stanisław Michałczak – 1 r. śmierci z intencji Anny i Bogusława

3) śp. Maria i Józef Kamińscy oraz zmarli Rodzice

4) śp. Jan Gromala

5) śp. Stanisław Stachoń z intencji Michała i Stanisławy

6) śp. Józef Jurek z intencji córki Bożeny z mężem

7) śp. Józef Jurek z intencji Stanisławy i Pawła Ligasów

8) śp. Józef Jurek z intencji Renaty i Marcina Kubików z rodziną

9) śp. Jan Kamiński z intencji Franciszka i Salomei Piszczków z rodziną z Wietrznic

10) śp. Jan Kamiński z intencji Joanny i Józefa Młynarczyków

11) śp. Julian Ciesielka gr.

12) śp. Jan Ligas gr.

 

 

SOBOTA        25 CZERWCA                        

WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA NMP

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii i Antoniego – 17 r. ślubu

2) śp. Józefa Mastalska – r. śmierci oraz zmarli z rodziny – z intencji wnuka Czesława

Poza:

1) śp. Antoni i Aniela Gabryś z intencji syna z rodziną

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Janiny z okazji imienin

Poza:

1) śp. Janina i Jakub Wojdyło z intencji wnuczki Anny

2) śp. Jan, Franciszek, Maria i Antonina Strzęp

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Małgorzaty i Jerzego Janczurów

4) śp. Józef Jurek z intencji wnuka Damiana z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji Stanisława i Aliny Wojdyłów z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji Doroty i Piotra Chlebków

7) śp. Jan Kamiński z intencji Józefy Piszczek z Wietrznic

8) śp. Jan Kamiński z intencji Anety i Pawła Franasowiczów

9) śp. Julian Ciesielka gr.

10) śp. Jan Ligas gr.

NIEDZIELA     26 CZERWCA            XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii w dniu urodzin z intencji męża i dzieci

Poza:

1) śp. Jan i Józefa Mastalscy

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Stanisława – 10 r. ślubu

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Moniki i Marcina Ligas – 1 r. ślubu z intencji rodziców i rodzeństwa

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza – 12 r. urodzin

3) śp. Helena i Antoni Kaim

4) śp. Stanisław Stachoń z intencji Tomasza i Iwony Opyt

5) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Jolanty z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji Anny i Aleksandra Owsianków z synem Piotrem

7) śp. Józef Jurek z intencji Natalii i Marcina Stolarczyków z dziećmi

8) śp. Jan Kamiński z intencji Sebastiana Krzysztof z rodziną

9) śp. Jan Kamiński z intencji Małgorzaty i Czesława Pierzgów

10) śp. Jan Ligas gr.

11.00  –          1) W intencji Parafian

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

16.00  –          1) śp. Maria Sejud – r. śmierci z intencji rodzeństwa

INTENCJE MSZALNE 12-19.06.2022

NIEDZIELA     12 CZERWCA           

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Osiedla Górzany, o zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o pokój na Ukrainie

2) śp. Stanisław Szal – 5 r. śmierci z intencji żony

Poza:

1) śp. Ludwika Ligas i Antoni Mastalski z intencji chrześnicy Marii

9.00    –          1) W intencji Parafian

Poza:

1) śp. Józef Janczura – 24 r. śmierci, żona Maria

2) śp. Maria Ligas, Józef i Antonina Tarchała

3) śp. Maria Opyd z intencji kuzynki Antoniny Hebda

4) śp. Stanisław Stachoń z intencji Joanny i Damiana

5) śp. Józef Jurek z intencji syna Stanisława z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji syna Krzysztofa z rodziną

7) śp. Józef Jurek z intencji syna Mateusza z żoną i dzieckiem

8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Siekierskich i Stanisława Ruckiego

9) śp. Jan Kamiński z intencji Anny Kozielec z mężem i rodziną

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Placha

11.00  –          1) śp. Józef Michałczak

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

16.00  –          1) śp. Iwona Ubik z okazji urodzin

 

 

PONIEDZIAŁEK         13 CZERWCA           

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

 

6.45    –          1) śp. Maria i Antoni Kozielec

 

18.00  –          1) O powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Haliny – 65 r. urodzin

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimiery i Józefa – 47 r. ślubu

Poza:  

1) śp. Antoni Poparda z intencji córki

2) śp. Krzysztof Zabrzeski z intencji Anny i Mariana Michałczak

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Józefa Chlebka

4) śp. Józef Jurek z intencji wnuczek Justyny, Darii i Julii

5) śp. Józef Jurek z intencji syna Krzysztofa z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Jana Kowalczyków

7) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Węglarzów z Tylmanowej

8) śp. Jan Kamiński z intencji Jana i Katarzyny Łażeńskich z Czarnego Potoku

9) śp. Julian Ciesielka gr.

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Grzegorza i Anny Stopa

12) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów Hebdów

 

WTOREK        14 CZERWCA           

6.45    –          1) śp. Maria i Antoni Ligas z intencji córki Stanisławy

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Kroków i Gorczowskich

Poza: 

1) śp. Franciszek Hebda z intencji Heleny Hebda

2) śp. Stanisław Gromala z intencji firmy Chlipała i współpracowników

3) śp. Jan Wilczyński z intencji Marty i Henryka Cempa z dziećmi 

4) śp. Stanisław Stachoń z intencji Renaty i Marcina Kubików

5) śp. Józef Jurek z intencji wnuków Szczepana i Dawida

6) śp. Józef Jurek z intencji Katarzyny i Tomasza Kulasików z rodziną

7) śp. Józef Jurek z intencji Marioli i Wojciecha Kowalczyków z rodziną

8) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Jana Kucia

9) śp. Jan Kamiński z intencji koleżanek córki Marii z firmy „BIG-BUT”

10) śp. Julian Ciesielka gr.

11) śp. Jan Ligas gr.

12) śp. Salomea Grzebak z intencji Antoniny Hebda

13) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadki Wandy

 

ŚRODA           15 CZERWCA

 

6.45    –          1) śp. Jerzy Ligas

2) śp. Józef i Maria Kołodziej, syn Franciszek – r. śmierci z intencji rodzeństwa

3) śp. Stanisław Konopka – 7 dzień po śmierci z intencji żony

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Piotra – 3 r. ślubu

2) śp. Władysław Cempa – 1 r. śmierci z intencji córki

Poza:

1) śp. Jan Kozielec z intencji Marcina Hebdy

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji siostrzenicy Marzeny z rodziną

3) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy „COBI”

4) śp. Józef Jurek z intencji Stanisławy i Józefa Wąchałów z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji Bożeny i Zygmunta Niemców z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Wieczorków

7) śp. Jan Kamiński z intencji Andrzeja i Marii Udzielów

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Władysławy i Antoniego Jurkowskich

CZWARTEK                16 CZERWCA           

BOŻE CIAŁO

7.00    –          1) śp. Stanisław i Maria Noworolnik – r. śmierci z intencji rodziny Noworolników

9.00    –          1) W intencji Parafian

Poza:  

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji chrześniaka Grzegorza z rodziną

2) śp. Józef Jurek z intencji Władysława Kulasika

3) śp. Józef Jurek z intencji Joanny Młynarczyk

4) śp. Józef Jurek z intencji Krystyny i Radosława Chmielek

5) śp. Jan Kamiński z intencji mieszkańców Osiedla Dolne z Lubomierza

6) śp. Jan Kamiński z intencji Stanisława i Bożeny Zasadni z Lubomierza

7) śp. Jan Ligas gr.

8) śp. Salomea Grzebak z intencji Józefa i Janiny Noworolnik

9) śp. Salomea Grzebak z intencji Wioletty i Marcina Jurkowskich

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii i Jana Bodziarczyków

 

11.00  –          1) śp. Franciszek Kołodziej z intencji żony

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

16.00  –          1) śp. Antonina i Kazimierz Jankowscy z intencji wnuka

 

PIĄTEK           17 CZERWCA

6.45    –          1) śp. Antonina i Kazimierz Jankowscy z intencji córki

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Stanisława Gabryś – 22 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wszystkich uczestniczących w różańcu i Mszy świętej pogrzebowej śp. Weroniki Poparda z intencji męża Janusza z dziećmi

3) śp. Józefa Wilczyńska – r. śmierci, mąż Franciszek – z intencji córki z rodziną

Poza: 

1) śp. Mariusz Chlebek z intencji Heleny Hebdy

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Magdaleny i Ryszarda Ziemianków

3) śp. Józef Jurek z intencji Mariana i Barbary Kulasików

4) śp. Józef Jurek z intencji Stanisławy i Jana Chlebków z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji Urszuli i Marka Kobylarczyków z rodzina

6) śp. Jan Kamiński z intencji Anny i Stanisława Kubików z Lubomierza

7) śp. Jan Kamiński z intencji Stanisława i Marii Tworków

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Władysława Siemianek

11) śp. Salomea Grzebak z intencji firmy „NOWO”

 

SOBOTA        18 CZERWCA                        

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adriany – r. urodzin z intencji rodziców

2) śp. Julia i Jakub Hebda z intencji wnuka z rodziną

15.00  –          Ślub: Justyna Zachwieja – Marek Zabrzeski   

18.00  –          1) śp. Zbigniew Daca

Poza:

1) śp. Maria Tomaśko, Jakub i Anna Tomaśko, Jan Tomaśko z intencji Heleny Hebda

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji kuzyna Jana z rodziną

3) śp. Józef Jurek z intencji rodziny Majerczaków

4) śp. Józef Jurek z intencji rodzin Tworków i Wójcików

5) śp. Józef Jurek z intencji Eleonory Zabrzeskiej z dziećmi

6) śp. Jan Kamiński z intencji Zofii i Rafała Bożków z Lubomierza

7) śp. Jan Kamiński z intencji Sylwii i Pawła Maurerów

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów Hebdów

NIEDZIELA     19 CZERWCA           

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o pokój na Ukrainie z intencji mieszkańców Osiedli Wybrańce i Kaletówka

2) śp. Maria Ligas – 5 r. śmierci z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Zabrzeska – r. śmierci, mąż Jan – z intencji córki z rodziną

2) śp. Anna Zabrzeska – r. śmierci, mąż Jan – z intencji córki z rodziną

9.00    –          1) śp. Antoni i Jan – z okazji imienin i r. śmierci

Poza: 

1) śp. Stanisław Kulig z intencji rodzin Jurków i Kaimów

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Jolanty i Stanisława Bielenin

3) śp. Józef Jurek z intencji Teresy i Jana Noworolników z rodziną

4) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy „KATERMED” z Nowego Sącza

5) śp. Józef Jurek z intencji Józefy i Janusza Zboźniów

6) śp. Jan Kamiński z intencji Stanisławy Mucha z rodziną

7) śp. Jan Kamiński z intencji Stanisława Bednarczyka z rodziną

8) śp. Jan Ligas gr.

9) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Placha

11.00  –          1) śp. Ludwika i Michał Noworolnik z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

2) śp. Jan Jagieła, Jan Wąchała, Janina Gomółka

16.00  –          1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 5-12.06.2022

NIEDZIELA     5 CZERWCA             

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty i Stanisława – 25 r. ślubu oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci

2) śp. Stanisław Kozielec – 7 dzień po śmierci z intencji żony i dzieci

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 5 Róży Matek

2) śp. Zmarłe członkinie i członkowie rodzin 12 Róży Matek

9.00    –          1) śp. Renata Wlazło – r. śmierci z intencji rodziny

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Wojciecha – 19 r. ślubu

2) śp. Stanisław Kwiatek z intencji Renaty z rodziną

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Heleny z Brzegów z rodziną

4) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy „Palmar”

5) śp. Józef Jurek z intencji córki Agnieszki z mężem

6) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Agnieszki Myjak

7) śp. Jan Kamiński z intencji Adama Ciesielki

8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Biały

9) śp. Jan Kamiński z intencji Katarzyny i Marcina Maurer z rodziną

10) śp. Jan Ligas gr.

11.00  –          1) śp. Franciszek Kozielec z intencji córek

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

16.00  –          1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK         6 CZERWCA         

NMP MATKI KOŚCIOŁA

 

7.00    –          1) śp. Aniela i Antoni Gabryś z intencji syna z rodziną

9.00    –          1) śp. Kazimierz, Franciszek i Jan Adamczyk z intencji siostry

16.00  –          1) śp. Jan Chlebek – 22 r. śmierci z intencji żony i rodziny

 

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tomasza – 1 r. urodzin z intencji babci i dziadka

Poza:  

1) śp. Jan Oleksy z intencji sąsiadów Jurkowskich

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji siostry z rodziną

3) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy PALMAR

4) śp. Józef Jurek z intencji Michała Mieczkowskiego z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji Jacka Klag z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Jana Ciesielków

7) śp. Jan Kamiński z intencji sąsiadów Wąchałów

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Marty i Józefa Chrobaków

11) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Brusińskich

12) śp. Salomea Grzebak z intencji Władysławy i Jana Szalów

 

 

WTOREK        7 CZERWCA             

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Noworolników, Marondelów i Gromalów

18.00  –          1) śp. Maria i Paweł Ziemianek z intencji córek

Poza:  

1) śp. Maria Zabrzeska z intencji Zarządu i pracowników firmy MANSTEL

2) śp. Antoni Ligas – r. śmierci z intencji córki z rodziną

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Adama Ciesielki

4) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Krzysztofa Opoka z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji Rozalii i Ewy Błaszkiewicz z Nowego Sącza

6) śp. Józef Jurek z intencji Adama Gromali z rodziną

7) śp. Jan Kamiński z intencji kuzynki Władysławy Bryniarskiej z Nowego Targu

8) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Ryszarda Tyleckich

9) śp. Julian Ciesielka gr.

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Salomea Grzebak z intencji mieszkańców Osiedla Kozuby

12) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Dąbrowieckich

13) śp. Jan Wilczyński z intencji Lucyny i Krzysztofa Wyszowskich   

 

 

ŚRODA           8 CZERWCA

6.45    –          1) śp. Michał Ziemianek i jego zmarli Rodzice: Apolonia i Ludwik

15.00  –          Ślub:   Patrycja Nadziejko – Damian Podlawiak 

18.00  –          1) śp. Michał Ziemianek – 22 r. śmierci; śp. Rozalia i Bronisław Miętus

2) śp. Maria i Jan Kozielec z intencji córki Barbary z rodziną

Poza:  

1) śp. Ludwika Merta – 3 r. śmierci; śp. Edward Merta

2) śp. Helena Wieczorek z intencji Zofii i Janusza Kołodziejczyków

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Urbanów

4) śp. Józef Jurek z intencji chrześniaka Jana z rodziną z Czarnego Potoku

5) śp. Józef Jurek z intencji Zofii Jasiurkowskiej z Zarzecza

6) śp. Józef Jurek z intencji sąsiadów Małgorzaty i Mariana Kołodziejów

7) śp. Jan Kamiński z intencji córki Marysi z mężem

8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Tworów ze Skawy

9) śp. Julian Ciesielka gr.

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Salomea Grzebak z intencji mieszkańców Osiedla Kozuby

CZWARTEK                9 CZERWCA

6.45    –          1) śp. Zbigniew Ligas z intencji siostry z rodziną

2) śp. Ks. Stanisław Wojcieszak

18.00  –          1) śp. Zbigniew Ligas – r. śmierci

2) śp. Anna Ligas – 30 dzień po śmierci z intencji córki Małgorzaty z rodziną

Poza:  

1) śp. Zbigniew Ligas z intencji siostry Zofii

2) śp. Maria Opyd z intencji Zofii i Tadeusza Hebdów

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji sąsiadów Chrobaków

4) śp. Józef Jurek z intencji chrześniaka Stanisława z Sandomierza

5) śp. Józef Jurek z intencji Agaty Klag z Zarzecza

6) śp. Józef Jurek z intencji Stanisława i Marii Ligas z Jaworek

7) śp. Jan Kamiński z intencji córki Marysi z mężem

8) śp. Jan Kamiński z intencji Pawła Kozielca

9) śp. Julian Ciesielka gr.

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Jana Mikołajczyka

12) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Dąbrowieckich

 

 

PIĄTEK           10 CZERWCA

6.45    –          1) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  –          1) śp. Maria i Jan Kozielec z intencji córki Teresy z rodziną

2) śp. Maria i Filip Piszczek z intencji wnuczki Moniki

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marcina – 50 r. urodzin

2) śp. Jan Kozielec w dniu urodzin z intencji żony

3) śp. Maria Opyd z intencji Władysławy i Antoniego Jurkowskich

4) śp. Stanisław Stachoń z intencji sąsiadów Chrobaków

5) śp. Józef Jurek z intencji Haliny i Jana z Zarzecza

6) śp. Józef Jurek z intencji kuzyna Włodzimierza z rodziną

7) śp. Józef Jurek z intencji Zofii i Wojciecha Piszczków z rodziną

8) śp. Jan Kamiński z intencji wnuków Miłosza, Zuzi i Kacpra

9) śp. Jan Kamiński z intencji kolegów Jacka i Wacka

10) śp. Julian Ciesielka gr.

11) śp. Jan Ligas gr.

12) śp. Salomea Grzebak z intencji chrześniaka Wiesława Mikołajczyka z rodziną

13) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Placha

 

 

SOBOTA        11 CZERWCA                        

 

6.45    –          1) śp. Zbigniew Ligas – r. śmierci z intencji siostry z mężem

2) śp. Stanisława i Władysław Czepielik

15.00  –          Ślub: Aneta Rusnarczyk – Witold Faron              

 

18.00  –          1) śp. Jan Kozielec z intencji mamy

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Jana – r. ślubu

2) śp. Maria Opyd z intencji Małgorzaty i Pawła Hebdów

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Dłubaczów

4) śp. Józef Jurek z intencji syna Stanisława z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji bratanicy Zofii z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji Heleny i Wiesława Gorączko z rodziną

7) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Stanisława Arendarczyk z Łącka

8) śp. Jan Kamiński z intencji Zofii Kozielec z rodziną

9) śp. Julian Ciesielka gr.

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Heleny i Józefa Michałczyków

NIEDZIELA     12 CZERWCA           

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Osiedla Górzany, o zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o pokój na Ukrainie

2) śp. Stanisław Szal – 5 r. śmierci z intencji żony

Poza:

1) śp. Ludwika Ligas i Antoni Mastalski z intencji chrześnicy Marii

9.00    –          1) W intencji Parafian

Poza:  

1) śp. Józef Janczura – 24 r. śmierci, żona Maria

2) śp. Maria Ligas, Józef i Antonina Tarchała

3) śp. Maria Opyd z intencji kuzynki Antoniny Hebda

4) śp. Stanisław Stachoń z intencji Joanny i Damiana

5) śp. Józef Jurek z intencji syna Stanisława z rodziną

6) śp. Józef Jurek z intencji syna Krzysztofa z rodziną

7) śp. Józef Jurek z intencji syna Mateusza z żoną i dzieckiem

8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Siekierskich i Stanisława Ruckiego

9) śp. Jan Kamiński z intencji Anny Kozielec z mężem i rodziną

10) śp. Jan Ligas gr.

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Placha

11.00  –          1) śp. Józef Michałczak

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

16.00  –          1) śp. Iwona Ubik z okazji urodzin

INTENCJE MSZALNE 29.05-5.06.2022

NIEDZIELA     29 MAJA                   WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

7.00    –          1) W intencji Parafian       

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Antoniego – r. święceń kapłańskich z intencji rodziców

2) śp. Katarzyna Tokarz gr.

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Joanny z okazji imienin

2) śp. Ludwik Ligas – 1 r. śmierci z intencji córki Małgorzaty z rodziną

Poza:  

1) śp. Maria i Józef Janczura, śp. Katarzyna i Stanisław Kasprzak

2) śp. Dawid Golda z intencji Natalii, Łukasza i Wiktorii Marusarz ze Skrzypnego

3) śp. Irena Szymańska z intencji członkiń 14 Róży Matek

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Marii i Stanisława Chrobaków

5) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzyna Władka

6) śp. Józef Adamczyk z intencji sąsiadów Piotra i Kingi Trelów

7) śp. Salomea Grzebak z intencji chrześniaka Stanisława Chamerskiego z rodziną

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

11.00  –          1) śp. Stanisław Adamczyk – 10 r. śmierci z intencji żony

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łucji – 1 r. urodzin z intencji rodziców

16.00  –          1) śp. Tomasz Ligas – 1 r. śmierci z intencji żony z rodziną

 

 

PONIEDZIAŁEK         30 MAJA

 

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 3 Róży Matek i ich rodzin

2) śp. Antoni Ligas – r. śmierci z intencji córki z mężem

18.00  –          1) śp. Ludwik Ligas – r. śmierci z intencji żony

Poza:

1) śp. Dawid Golda z intencji teścia

2) śp. Irena Szymańska z intencji rodziny Piszczków

3) śp. Władysław Kozielec z intencji Krzysztofa Tokarczyka

4) śp. Władysław Kozielec z intencji kolegi Kazimierza Bodziarczyka

5) śp. Józef Adamczyk z intencji Salomei Ziemianek z rodziną

6) śp. Franciszek Tworek gr. (ostatnia)

7) śp. Tomasz Ligas gr. (ostatnia)

8) śp. Katarzyna Tokarz gr. (ostatnia)

9) śp. Salomea Grzebak z intencji Piotra i Emilii Chamerskich

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Ludwiki Ziemianek

11) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadki Zofii

 

 

WTOREK        31 MAJA                  

6.45    –          1) śp. Helena Gierczyk z intencji syna Krzysztofa

18.00  –          1) śp. Stefan i Teofila Bodziarczyk z intencji brata z rodziną

Poza:  

1) śp. Dawid Golda z intencji Stanisława Noworolnika z rodziną

2) śp. Irena Szymańska z intencji Agnieszki i Kazimierza Piszczków

3) śp. Stanisław Gromala z intencji Katarzyny i Marcina Maurer z rodziną                      

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Krystyny i Stefana Łopatów z rodziną

5) śp. Władysław Kozielec z intencji Jana i Marii Ciesielków z rodziną

6) śp. Józef Adamczyk z intencji Tadeusza i Krystyny Udzielów

7) śp. Salomea Grzebak z intencji Stanisławy i Michała Tkacz z Grywałdu

8) śp. Salomea Grzebak z intencji Teresy i Krzysztofa Ziemianek

9) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Czajkiewiczów

 

 

ŚRODA           1 CZERWCA

6.45    –          1) W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  –          1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla dzieci objętych modlitwą przez członków Róży Rodziców św. Moniki

2) śp. Antoni Ligas – r. śmierci

Poza:  

1) śp. Irena Szymańska z intencji pracowników „Przystań Flisak”

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Anny z rodziną

3) śp. Józef Jurek z intencji koleżanek z Sanatorium „Budowlani” w Szczawnicy

4) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Barbary z mężem

5) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Kingi z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji żony

7) śp. Jan Kamiński z intencji brata Kazimierza

8) śp. Julian Ciesielka gr. (pierwsza)

9) śp. Jan Ligas gr. (pierwsza)

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii i Romana Myjaków z Grywałdu

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Salomei i Jana Mazurków

 

 

CZWARTEK                2 CZERWCA

6.45    –          1) śp. Antoni Ligas z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Zofia, Józef i Jan Ligas

 

8.00    –          1) W intencji Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego z Tylmanowej

18.00  –          1) O powołania kapłańskie i zakonne oraz łaskę wytrwania w powołaniu z intencji 13 Róży

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci

Poza:  

1) śp. Irena Szymańska z intencji firmy BC PROGRES

2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Marii i Józefa Adamczyków

3) śp. Józef Jurek z intencji Marty i Józefa Chrobaków

4) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Barbary z mężem

5) śp. Józef Jurek z intencji Danuty Jaworskiej z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji syna Jacka

7) śp. Jan Kamiński z intencji brata Kazimierza

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Salomea Grzebak z intencji chrześnicy Aliny Ubik z rodziną

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Marty i Józefa Chrobaków

 

 

PIĄTEK           3 CZERWCA 

6.45    –          1) śp. Kazimiera Janus; śp. Wanda i Stefan Grunkowscy; śp. Kazimierz Podgórski – z intencji Anity i Józefa                                                                                  2) śp. Józef Jurek z intencji żony i córki

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bernadetty i Piotra – 16 r. ślubu oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci

Poza:  

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji Janiny i Marka Ziemianków

2) śp.  Józef Jurek z intencji córki Agaty z rodziną

3) śp. Józef Jurek z intencji Wandy i Grzegorza z dziećmi

4) śp. Józef Jurek z intencji wnuka Bartka z rodziną

5) śp. Józef Jurek z intencji Barbary i Piotra Ciesielków z rodziną

6) śp. Jan Kamiński z intencji córki Cecylii z rodziną

7) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Stanisława Kozielców

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Jana Kaima z rodziną

11) śp. Salomea Grzebak z intencji Janiny i Andrzeja Niewiadomych z Ochotnicy Górnej

12) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Ziętków

 

 

SOBOTA        4 CZERWCA                         

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stefanii i Katarzyny

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii i Andrzeja – r. ślubu

Poza:

1) śp. Dobrosław Chrobak z intencji rodziców i rodzeństwa

18.00  –          1) śp. Kazimierz Adamczyk – r. śmierci z intencji żony z rodziną

Poza:

1) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Chrobaków z Ochotnicy

2) śp. Józef Jurek z intencji chóru parafialnego „Misericordia”

3) śp. Józef Jurek z intencji Wandy Chracy

4) śp. Józef Jurek z intencji rodziny Murzynów z Hałuszowej

5) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Michałczaków z Osiedla Kozuby

6) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Udzielów

7) śp. Jan Kamiński z intencji Karoliny Noworolnik z rodziną

8) śp. Julian Ciesielka gr.

9) śp. Jan Ligas gr.

10) śp. Salomea Grzebak z intencji Lidii i Andrzeja Kuzielów z Ochotnicy Górnej

NIEDZIELA     5 CZERWCA              ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

 

7.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty i Stanisława – 25 r. ślubu oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 5 Róży Matek

2) śp. Zmarłe członkinie i członkowie rodzin 12 Róży Matek

9.00    –          1) śp. Renata Wlazło – r. śmierci z intencji rodziny

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Wojciecha – 19 r. ślubu

2) śp. Stanisław Kwiatek z intencji Renaty z rodziną

3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Heleny z Brzegów z rodziną

4) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy „Palmar”

5) śp. Józef Jurek z intencji córki Agnieszki z mężem

6) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Agnieszki Myjak

7) śp. Jan Kamiński z intencji Adama Ciesielki

8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Biały

9) śp. Jan Kamiński z intencji Katarzyny i Marcina Maurer z rodziną

10) śp. Jan Ligas gr.

11.00  –          1) śp. Franciszek Kozielec z intencji córek

Poza:

1) śp. Julian Ciesielka gr.

16.00  –          1) W intencji Parafian

Strona 1 z 7

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén