„Oczy wszystkich w synagodze były w Niego utkwione”   (Łk 4,20)

Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy, by zabrać ze sobą karteczkę w wypisanym fragmentem Pisma Świętego. Niech to będzie słowo skierowane przez Pana Boga do każdego z nas osobiście. Chciejmy tym słowem żyć dzisiaj, o nim myśleć i nim się modlić.

Dzisiaj podczas Mszy świętej o 11.00 śpiewać będzie zespół Kiyrpecki z Łącka.

Jeszcze kilka osób brakuje do utworzenia Róży Rodziców. Serdecznie zachęcamy do zapisania się w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Trwa czas ferii zimowych dla dzieci i młodzieży. Wszystkim życzymy dobrego odpoczynku i powrotu do codziennych obowiązków w zdrowiu i radości.

Serdecznie dziękujemy za ofiary na składkę złożone w ubiegłą niedzielę. Niech Bóg wynagrodzi dobrodziejom obfitym błogosławieństwem!

Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek rano zapraszamy z rodzin: Haliny Osman, Alicji Kozielec, Anny Mikołajczyk, Krzysztofa Chlipały, Beaty Turek, Anny Adamczyk, Wiesława Ziemniaka, Józefy Piszczek, Janiny Piszczek i Wiesławy Krok.

W dniu 22 maja 2022 roku w Lionie będzie miała miejsce uroczystość beatyfikacji Pauliny Jaricot – założycielki Żywego Różańca. Diecezjalne Biuro Pielgrzymkowe ITER organizuje na tę uroczystość pielgrzymkę, której program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz dostępny na stronie internetowej Diecezji Tarnowskiej. Chętni zapisują się bezpośrednio w biurze.