Oficjalna strona parafii pw. Św. Mikołaja Biskupa

Kategoria: Intencje Mszalne Strona 2 z 7

INTENCJE MSZALNE 22-29.05.2022

NIEDZIELA     22 MAJA                  

 

7.00    –          1) śp. Jan i Monika Kozielec                                                                     

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 12 Róży Matek i ich rodzin

2) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

9.00    –          1) śp. Józefa i Wojciech Zacher, syn Kazimierz – z intencji wnuczki Bogusławy z rodziną

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marcina – 18 r. urodzin

2) śp. Kazimierz Czerwiński

3) śp. Dawid Golda z intencji siostry Patrycji z rodziną

4) śp. Irena Szymańska z intencji Jana i Marii Mikołajczyków z Ochotnicy

5) śp. Władysław Kozielec z intencji córki Anety

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Antoniego Noworolnika z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji rodziny Rompalskich

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

 

11.00  –          1) śp. Danuta Kulasik z okazji urodzin                                                    

 

16.00  –          1) W intencji Parafian                                                                               

 

 

PONIEDZIAŁEK         23 MAJA

 

6.45    –          1) śp. Stanisław Piszczek z intencji rodzeństwa                                    

                        2) śp. Stanisław i Helena Chrobak z intencji siostry                                  

 

18.00  –          1) śp. Władysław, Aniela, Roman i Marian Krok z intencji Stanisława  

Poza:

1) śp. Dawid Golda z intencji szwagra Stanisława

2) śp. Irena Szymańska z intencji Marii i Stanisława Janczurów z dziećmi

3) śp. Władysław Kozielec z intencji syna Arkadiusza

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Marii i Marty

5) śp. Józef Adamczyk z intencji kuzynki Małgorzaty ze Szczawnicy

6) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiada Jana Oleksego

7) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów z Osiedli: Grzebaki, Marciakówka i Kaletówka

8) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów z Osiedli: Grzebaki, Marciakówka i Kaletówka

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

WTOREK        24 MAJA                  

 

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dobry wybór drogi życiowej z intencji rodziców

 

18.00  –          1) śp. Karol Młynarczyk                                                                             

Poza:  

1) śp. Tomasz Kozielec – 33 r. śmierci z intencji córki Heleny

2) śp. Dawid Golda z intencji Marii Chryc z domownikami

3) śp. Irena Szymańska z intencji mieszkańców Osiedla Piszczki

4) śp. Irena Szymańska z intencji Mateusza Rudzewicza                                             

5) śp. Władysław Kozielec z intencji syna Arkadiusza

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Anny Ligas i Teresy Mroszczyk

7) śp. Józef Adamczyk z intencji rodziny Majerczaków ze Szczawnicy

8) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów z Osiedli: Grzebaki, Marciakówka i Kaletówka

9) śp. Salomea Grzebak z intencji siostry Stanisławy Rozwora

10) śp. Franciszek Tworek gr.

11) śp. Tomasz Ligas gr.

12) śp. Katarzyna Tokarz gr.

   

ŚRODA           25 MAJA

 

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Beaty i Jana Brezina – r. ślubu

2) śp. Aniela Kudłacz                                                                                 

 

18.00  –          1) śp. Maria Ligas                                                                                      

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Angeliki i Michała – 30 r. urodzin

Poza:  

1) śp. Dawid Golda z intencji Barbary i Jakuba z dziećmi

2) śp. Irena Szymańska z intencji mieszkańców Osiedla Piszczki

3) śp. Władysław Kozielec z intencji syna Romana

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Barbary i Mariana Kulasików

5) śp. Józef Adamczyk z intencji rodzin Majchrzaków i Waksmundzkich

6) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów Tworków z Marciakówki

7) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów z Osiedli: Grzebaki, Marciakówka i Kaletówka

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

10) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

CZWARTEK                26 MAJA

 

6.45    –          1) śp. Józefa Jankowska – 12 r. śmierci z intencji syna                           

                        2) śp. Maria Udziela z intencji córki                                                       

 

18.00  –          1) śp. Maria Kozielec – z okazji Dnia Matki z intencji dzieci             

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Bogusława – 10 r. ślubu

2) śp. Maria Chlebek z intencji męża i dzieci

3) śp. Dawid Golda z intencji Katarzyny i Dawida Kasprzak z synem

4) śp. Irena Szymańska z intencji mieszkańców Osiedla Piszczki

5) śp. Władysław Kozielec z intencji syna Romana

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Jana i Haliny Michałczaków

7) śp. Józef Adamczyk z intencji Anny Książek z rodziną

8) śp. Salomea Grzebak z intencji Jana i Elżbiety Chamerskich

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

PIĄTEK           27 MAJA       

 

6.45    –          1) śp. Józefa i Jan Jankowscy z intencji syna                                         

                        2) śp. Irena Szymańska z intencji Sebastiana Rudzewicza z rodziną         

 

18.00  –          1) śp. Stanisław Adamczyk – r. śmierci z intencji syna Andrzeja z rodziną

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Krupów i Smotrów oraz o obfitość łask dla Leny z okazji przyjęcia I Komunii świętej

2) śp. Dawid Golda z intencji Teresy i Jana Chrobaków z rodziną

3) śp. Irena Szymańska z intencji mieszkańców Osiedla Piszczki

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Jadwigi i Stanisława Chmielów ze Sromowiec

5) śp. Władysław Kozielec z intencji Krzysztofa i Katarzyny Michałczaków

6) śp. Józef Adamczyk z intencji rodziny Książków

7) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadów z Osiedli: Grzebaki, Marciakówka i Kaletówka

8) śp. Salomea Grzebak z intencji Zbigniewa i Renaty Chamerskich

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

SOBOTA        28 MAJA                               

 

6.45    –          1) O opiekę Matki Bożej oraz siłę i powrót do zdrowia          dla Marii       

                        2) śp. Helena, Józef i Aleksander Buczkowscy                                      

 

18.00  –          1) śp. Anna Kamińska – r. śmierci z intencji męża z rodziną                     

Poza:

1) śp. Zofia Hebda – r. śmierci, mąż Franciszek z intencji córki

2) śp. Stefan Bodziarczyk – 29 r. śmierci

3) śp. Dawid Golda z intencji Jadwigi i Marka Słowakiewiczków z Nowego Targu

4) śp. Irena Szymańska z intencji członkiń 14 Róży Matek

5) śp. Władysław Kozielec z intencji Grażyny i Stanisława ze Sromowiec

6) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzyna Wojciecha z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji Stanisława i Barbary Kołodziejów

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

10) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

NIEDZIELA     29 MAJA                   WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 

7.00    –          1) W intencji Parafian                                                                                

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Antoniego – r. święceń kapłańskich z intencji rodziców

 

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Joanny z okazji imienin                   

                        2) śp. Ludwik Ligas – 1 r. śmierci z intencji córki Małgorzaty z rodziną          

Poza:  

1) śp. Maria i Józef Janczura, śp. Katarzyna i Stanisław Kasprzak

2) śp. Dawid Golda z intencji Natalii, Łukasza i Wiktorii Marusarz ze Skrzypnego

3) śp. Irena Szymańska z intencji członkiń 14 Róży Matek

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Marii i Stanisława Chrobaków

5) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzyna Władka

6) śp. Józef Adamczyk z intencji sąsiadów Piotra i Kingi Trelów

7) śp. Salomea Grzebak z intencji chrześniaka Stanisława Chamerskiego z rodziną

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

 

11.00  –          1) śp. Stanisław Adamczyk – 10 r. śmierci z intencji żony              

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łucji – 1 r. urodzin z intencji rodziców

 

16.00  –          1) śp. Tomasz Ligas – 1 r. śmierci z intencji żony z rodziną                     

INTENCJE MSZALNE 15-22.05.2022

NIEDZIELA     15 MAJA                  

7.00    –          1) śp. Anna Ziemianek z intencji syna Stanisława z rodziną

Poza:

1) śp. Katarzyna Tokarz gr.

2) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące

3) śp. Stefan Łopata z intencji syna Stefana z rodziną

9.00    –          1) W intencji Parafian

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rafała – 18 r. urodzin z intencji rodziców i brata

2) śp. Zofia Barnaś

3) śp. Dawid Golda z intencji Mariana Ziemianka

4) śp. Irena Szymańska z intencji Jana i Cecylii Grabców

5) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzynki Haliny Cisoń

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Zofii i Wojciecha Piszczków z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji sąsiadki Sylwii z mężem

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

11.00  –          1) śp. Zofia, Tomasz, Krystyna i Tomasz Ligas

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Rudzewiczów i Nosalów

16.00  –          1) śp. Stanisław Chlebek – 2 r. śmierci z intencji rodziny

 

 

PONIEDZIAŁEK         16 MAJA

 

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Czesława Noworolnik – 30 r. ślubu

2) śp. Anna Ligas – 7 dzień po śmierci z intencji córki Małgorzaty z rodziną

18.00  –          1) śp. Karolina Jachymiak – r. śmierci; mąż Franciszek

2) śp. Anna i Stanisław Ciesielka z intencji rodziny

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wiesława – 60 r. urodzin

2) śp. Dawid Golda z intencji Katarzyny i Tadeusza Piszczków z rodziną

3) śp. Irena Szymańska z intencji Anny i Andrzeja Adamczyków z rodziną

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Iwony Sajdak z rodziną

5) śp. Władysław Kozielec z intencji Karoliny Piszczek

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Ludwika i Heleny Wojdyło z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji Stanisławy i Jana Piszczków

8) śp. Józef Adamczyk z intencji kuzyna Andrzeja z rodziną

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

WTOREK        17 MAJA                  

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Adamczyków, Dydów, Lazarów i Ptaków

18.00  –          1) śp. Jan Kozielec – r. śmierci z intencji syna z rodziną

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii z okazji urodzin z intencji rodziny

2) śp. Dawid Golda z intencji Jolanty i Józefa Ciesielków z rodziną

3) śp. Irena Szymańska z intencji Alicji i Tadeusza Kozielców

4) śp. Irena Szymańska z intencji Anety i Jakuba z rodziną                                                     

5) śp. Władysław Kozielec z intencji Czesława Zabrzeskiego z rodziną ze Szczawnika

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Anny Piszczek

7) śp. Władysław Kozielec z intencji sąsiadów z Obłazu

8) śp. Józef Adamczyk z intencji Marii i Andrzeja Mruków

9) śp. Józef Adamczyk z intencji Roberta Białoń z rodziną

10) śp. Franciszek Tworek gr.

11) śp. Tomasz Ligas gr.

12) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

ŚRODA           18 MAJA

6.45    –          1) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 2 Róży Matek i za zmarłe członkinie Róży

2) śp. Małgorzata Michalska z okazji imienin

Poza:  

1) śp. Ludwika i Stanisław Ziemianek

2) śp. Karolina, Małgorzata i Franciszek Ligas

3) śp. Dawid Golda z intencji Zarządu Firmy EMPOL

4) śp. Irena Szymańska z intencji rodziny Chlipałów

5) śp. Władysław Kozielec z intencji rodziny Potońców ze Szczawnika

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Heleny Ciesielki z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji Małgorzaty i Zbigniewa Talarczyków

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

10) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

CZWARTEK                19 MAJA

6.45    –          1) śp. Maria Ligas z intencji brata z rodziną

2) śp. Helena i Jan Majerscy z intencji rodziny

18.00  –          1) śp. Agnieszka i Tomasz Jachymiak z intencji wnuczki Celiny z rodziną

Poza:  

1) śp. Dawid Golda z intencji rodziny Maurer

2) śp. Irena Szymańska z intencji rodziny Dudów

3) śp. Władysław Kozielec z intencji żony

4) śp. Władysław Kozielec z intencji Jadwigi i Stanisława z rodziną

5) śp. Władysław Kozielec z intencji sąsiadów z Obłazu

6) śp. Józef Adamczyk z intencji Franciszki Stachoń z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji Agnieszki i Renaty Białoń

8) śp. Józef Adamczyk z intencji Stanisławy Ligas z rodziną

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

PIĄTEK           20 MAJA       

6.45    –          1) śp. Tomasz Ligas z intencji syna Józefa z rodziną

2) śp. Maria, Zofia i Marcin Zaher oraz zmarli rodzice

18.00  –          1) śp. Maria i Franciszek Udziela z intencji syna Stanisława z rodziną

Poza:  

1) śp. Dawid Golda z intencji Małgorzaty i Ryszarda Niemców z rodziną

2) śp. Irena Szymańska z intencji Marii i Marcina Olchawów z rodziną

3) śp. Władysław Kozielec z intencji żony

4) śp. Władysław Kozielec z intencji kolegów i koleżanek z pracy brata

5) śp. Władysław Kozielec z intencji Beaty i Jana

6) śp. Józef Adamczyk z intencji Krystyny i Bogdana Zabrzeskich z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji Jana Stachonia

8) śp. Józef Adamczyk z intencji sąsiadów Popardów

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

SOBOTA        21 MAJA                               

6.45    –          1) śp. Monika Noworolnik – 20 r. śmierci z intencji rodziców i brata z rodziną

2) śp. Maria Ligas – r. śmierci

10.00  –          1) W intencji przyjmujących święcenia Diakonatu 

15.00  –          Ślub:   Monika Trzepak – Kazimierz Jarek      

18.00  –          1) śp. Karolina Ligas – r. śmierci; mąż Ludwik – z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Dawid Golda z intencji koleżanki z pracy Barbary Kwit

2) śp. Irena Szymańska z intencji Haliny Mikołajczyk z dziećmi

3) śp. Władysław Kozielec z intencji córki Anety

4) śp. Władysław Kozielec z intencji rodziny Majerczaków

5) śp. Józef Adamczyk z intencji Krystyny i Kazimierza z rodziną

6) śp. Józef Adamczyk z intencji Władysława Chlebka z rodziną

7) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Michałczak – sąsiadki

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

10) śp. Katarzyna Tokarz gr.

NIEDZIELA     22 MAJA                  

7.00    –          1) śp. Jan i Monika Kozielec

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 12 Róży Matek i ich rodzin

2) śp. Katarzyna Tokarz gr.

9.00    –          1) śp. Józefa i Wojciech Zacher, syn Kazimierz – z intencji wnuczki Bogusławy z rodziną

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marcina – 18 r. urodzin

2) śp. Kazimierz Czerwiński

3) śp. Dawid Golda z intencji siostry Patrycji z rodziną

4) śp. Irena Szymańska z intencji Jana i Marii Mikołajczyków z Ochotnicy

5) śp. Władysław Kozielec z intencji córki Anety

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Antoniego Noworolnika z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji rodziny Rompalskich

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

11.00  –          1) śp. Danuta Kulasik z okazji urodzin

16.00  –          1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 8-15.05.2022

NIEDZIELA     8 MAJA                     

7.00    –          1) śp. Aleksandra Zbozień – r. śmierci

Poza:

1) śp. Katarzyna Tokarz gr.

9.00    –          1) śp. Antoni Adamczyk – 35 r. śmierci, żona Maria

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Andrzeja Janczurów – 21 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława z okazji imienin

3) śp. Aleksandra Zbozień – r. śmierci z intencji córki z rodziną

4) śp. Stanisław Gromala

5) śp. Dawid Golda z intencji Ewy i Pawła Kaputów

6) śp. Irena Szymańska z intencji Danuty Jaworskiej

7) śp. Władysław Kozielec z intencji bratanic: Joanny i Gabrieli z rodzinami

8) śp. Władysław Kozielec z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

9) śp. Józef Adamczyk z intencji Marii Wójcik z rodziną

10) śp. Franciszek Tworek gr.

11) śp. Tomasz Ligas gr.

11.00  –          1) W intencji dzieci przeżywających rocznicę I Komunii świętej

2) śp. Stanisław Chlebek – 2 r. śmierci z intencji wnuków Tomasza i Kingi z mężem

16.00  –          1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK         9 MAJA

 

6.45    –          1) śp. Stanisław Opyd z okazji imienin

2) O powrót do zdrowia dla Marii

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Franciszka z okazji urodzin z intencji dzieci z rodzinami

2) śp. Paweł i Maria Ziemianek z intencji domowników

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Białych

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Arkadiusza – 18 r. urodzin

3) śp. Dawid Golda z intencji kolegi Grzegorza Ligasa

4) śp. Irena Szymańska z intencji Wiesława Ziemianka

5) śp. Irena Szymańska z intencji Iwony Homerskiej z rodziną

6) śp. Władysław Kozielec z intencji chrześnicy Joanny z rodziną

7) śp. Władysław Kozielec z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

8) śp. Józef Adamczyk z intencji Wojciecha Kamińskiego z rodziną

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

WTOREK        10 MAJA                  

6.45    –          1) śp. Maria i Józef Ligas oraz ich synowie – z intencji rodziny Orzechowskich

2) W pewnej intencji

18.00  –          1) śp. Jakub Młynarczyk – r. śmierci; żona Antonina – z intencji syna z rodziną

Poza:  

1) śp. Stanisław i Jan Gromala

2) śp. Dawid Golda z intencji Marii i Franciszka Ligasów

3) śp. Irena Szymańska z intencji sąsiadów Heleny i Józefa Turków

4) śp. Irena Szymańska z intencji Marii Rudzewicz                                                      

5) śp. Irena Szymańska z intencji Marzeny i Damiana Klusków z rodziną

6) śp. Irena Szymańska z intencji Katarzyny i Stanisława Chlebków z rodziną

7) śp. Władysław Kozielec z intencji Macieja Konopki – kolegi Romana

8) śp. Władysław Kozielec z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

9) śp. Władysław Kozielec z intencji Wandy Kamińskiej

10) śp. Józef Adamczyk z intencji Ewy Olszowskiej z rodziną ze Starego Sącza

11) śp. Franciszek Tworek gr.

12) śp. Tomasz Ligas gr.

13) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

ŚRODA           11 MAJA

6.45    –          1) O urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych – z intencji 2 Róży Matek

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Krystyny z intencji rodziców

2) śp. Katarzyna i Wojciech Rąpalscy

Poza:  

1) śp. Dawid Golda z intencji Doroty i Mieczysława Kozielców z rodziną

2) śp. Irena Szymańska z intencji Janusza i Beaty Turków

3) śp. Irena Szymańska z intencji chrześnicy Anny Rusnarczyk z rodziną z Woli

4) śp. Władysław Kozielec z intencji koleżanek z pracy syna Arkadiusza

5) śp. Władysław Kozielec z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

6) śp. Władysław Kozielec z intencji rodzin Mikołajczyków i Bodziarczyków

7) śp. Józef Adamczyk z intencji Iwony i Daniela Świteckiech

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

10) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

CZWARTEK    12 MAJA

6.45    –          1) śp. Józefa i Stanisław Kopeć

18.00  –          1) śp. Jan Ligas – 25 r. śmierci z intencji siostry Heleny z rodziną

2) śp. Zofia i Jan Kozielec, syn Franciszek z intencji domowników

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla syna i córki z intencji rodziców

2) śp. Dawid Golda z intencji Danuty i Jerzego Konopków

3) śp. Irena Szymańska z intencji Andrzeja Konopki z rodziną

4) śp. Irena Szymańska z intencji Marii i Jana Chlebków

5) śp. Irena Szymańska z intencji Małgorzaty i Jana Chlebków z rodziną z Kalwarii

6) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzynki Słowakiewicz z rodziną

7) śp. Władysław Kozielec z intencji Joanny i Zbigniewa Ciesielków z rodziną

8) śp. Józef Adamczyk z intencji Genowefy Adamczyk

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

PIĄTEK           13 MAJA                               NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

6.45    –          1) śp. Józef Michałczak

2) śp. Maria, Zofia i Marcin Zaher oraz zmarli rodzice

3) W pewnej intencji

18.00  –          1) śp. Maria i Franciszek Udziela – 20 r. śmierci

Poza:  

1) śp. Dawid Golda z intencji Agnieszki i Andrzeja Chlebków z rodziną

2) śp. Irena Szymańska z intencji Marii Wojciuch z rodziną z Szarego

3) śp. Władysław Kozielec z intencji rodziny Chrobaków z Płaśni

4) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzynki Danuty z rodziną

5) śp. Józef Adamczyk z intencji brata Jana z rodziną

6) śp. Irena Szymańska z intencji Teresy i Serafina Dąbrowskich z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek gr.

8) śp. Tomasz Ligas gr.

9) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

SOBOTA        14 MAJA                               

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Urszuli i Jacka – 2 r. ślubu

2) śp. Anna Ligas – r. śmierci

Poza:

1) śp. Bronisław Zieliński

18.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Cecylii – 60 r. urodzin z intencji męża

2) śp. Karolina i Stanisław Noworolnik

Poza:

1) śp. Mieczysław Bobak – r. śmierci

2) śp. Dawid Golda z intencji Bożeny i Jana

3) śp. Irena Szymańska z intencji Rafała i Izabeli Grabców

4) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzynki Stanisławy Zasadni

5) śp. Władysław Kozielec z intencji Heleny i Wiesława Gorączków z rodziną

6) śp. Józef Adamczyk z intencji sąsiadki Barbary z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek gr.

8) śp. Tomasz Ligas gr.

9) śp. Katarzyna Tokarz gr.

NIEDZIELA     15 MAJA                  

7.00    –          1) śp. Anna Ziemianek z intencji syna Stanisława z rodziną

Poza:

1) śp. Katarzyna Tokarz gr.

2) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące

3) śp. Stefan Łopata z intencji syna Stefana z rodziną

9.00    –          1) W intencji Parafian

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rafała – 18 r. urodzin z intencji rodziców i brata

2) śp. Zofia Barnaś

3) śp. Dawid Golda z intencji Mariana Ziemianka

4) śp. Irena Szymańska z intencji Jana i Cecylii Grabców

5) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzynki Haliny Cisoń

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Zofii i Wojciecha Piszczków z rodziną

7) śp. Józef Adamczyk z intencji sąsiadki Sylwii z mężem

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

11.00  –          1) śp. Zofia, Tomasz, Krystyna i Tomasz Ligas

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Rudzewiczów i Nosalów

16.00  –          1) śp. Stanisław Chlebek – 2 r. śmierci z intencji rodziny

INTENCJE MSZALNE 1-8.05.2022

NIEDZIELA     1 MAJA                     

7.00    –          1) śp. Kazimierz Mastalski – 11 r. śmierci z intencji sióstr

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniego – 70 r. urodzin

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Lucyny i Kazimierza – r. ślubu

3) śp. Katarzyna Tokarz gr. (pierwsza)

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mileny i Przemysława – z okazji urodzin z intencji cioci

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Maksymiliana – 1 r. urodzin z intencji dziadków

2) śp. Dawid Golda z intencji kolegi Jerzego Myjaka

3) śp. Irena Szymańska z intencji koleżanek córki z pracy z Ochotnicy

4) śp. Władysław Kozielec z intencji brata z rodziną

5) śp. Władysław Kozielec z intencji sąsiadów z Osiedla Makowica

6) śp. Józef Adamczyk z intencji chrześniaka z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek gr. (pierwsza)

8) śp. Tomasz Ligas gr. (pierwsza)

9) śp. Maria Opyd gr. (ostatnia)

10) śp. Stanisław Opyd gr. (ostatnia)

11.00  –          1) śp. Helena Chrobak – r. śmierci

12.30  –          1) W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej                 

16.00  –          1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK         2 MAJA

 

6.45    –          1) śp. Józefa Zbozień

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Andrzeja Noworolnika – 71 r. urodzin z intencji żony i syna z rodziną

17.00  –          1) śp. Stanisław Piszczek – 30 r. śmierci z intencji żony i dzieci z rodzinami

2) śp. Franciszek Rams – r. śmierci z intencji syna Lesława z rodziną

Poza:

1) W pewnej intencji

2) śp. Stanisław i Jan Gromala

3) śp. Dawid Golda z intencji kolegów z firmy EMPOL Wojtasówka

4) śp. Irena Szymańska z intencji koleżanek córki z pracy z Ochotnicy

5) śp. Władysław Kozielec z intencji brata z rodziną

6) śp. Władysław Kozielec z intencji rodziny Dłubaczów

7) śp. Józef Adamczyk z intencji brata Kazimierza z żoną

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

10) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

WTOREK        3 MAJA                      UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

7.00    –          1) śp. Wincenty Kozielec z intencji żony i córki

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 7 Róży Matek

2) śp. Katarzyna Tokarz gr.

9.00    –          1) śp. Tomasz i Maria Ziemianek i ich zmarli rodzice

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jerzego i Małgorzaty – 28 r. ślubu

2) śp. Stanisław i Jan Gromala

3) śp. Dawid Golda z intencji kierowników i biura obsługi firmy EMPOL Tylmanowa

4) śp. Irena Szymańska z intencji koleżanek córki z pracy z Ochotnicy

5) śp. Władysław Kozielec z intencji siostry Marii

6) śp. Władysław Kozielec z intencji Janiny i Tadeusza Ligas

7) śp. Józef Adamczyk z intencji bratanicy Doroty z rodziną

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

11.00  –          1) śp. Stanisław Kozielec – r. śmierci

 

16.00  –          1) śp. Halina Kozielec, syn Daniel

 

 

ŚRODA           4 MAJA

6.45    –          1) śp. Stanisław Zabrzeski; śp. Zofia Babiak; śp. Helena Zaziąbło

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława – 80 r. urodzin

2) śp. Jan i Józefa Mastalscy z intencji córki z rodziną

Poza:  

1) O pomyślne zdanie matury i dobre wybory życiowe dla Gabrieli

2) śp. Stanisław i Jan Gromala

3) śp. Dawid Golda z intencji koleżanek i kolegów Kasi z klasy Technikum Ekonomicznego z wychowawcą

4) śp. Irena Szymańska z intencji Józefy i Franciszka Ziajkiewiczów z rodziną

5) śp. Władysław Kozielec z intencji chrześniaka Alberta

6) śp. Władysław Kozielec z intencji sąsiadów Elżbiety i Andrzeja

7) śp. Józef Adamczyk z intencji bratanka Grzegorza z rodziną

8) śp. Franciszek Tworek gr.

9) śp. Tomasz Ligas gr.

10) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

CZWARTEK    5 MAJA

6.45    –          1) śp. Gertruda i Jan Marondel

2) śp. Helena Chlebek – 30 dzień po śmierci z intencji córek z rodzinami

17.00  –          1) śp. Ks. Józef Piszczek, s. Rozalia Piszczek, Maria Koszyk

2) śp. Katarzyna i Stanisław Noworolnik z intencji córki

Poza:  

1) śp. Stanisław i Jan Gromala

2) śp. Dawid Golda z intencji Anny Adamczyk ze Szczawy

3) śp. Irena Szymańska z intencji Józefy i Franciszka Ziajkiewiczów z rodziną

4) śp. Irena Szymańska z intencji Danuty Piszczek oraz Moniki i Janusza Kedzior

5) śp. Irena Szymańska z intencji Krystyny i Jana Kluska

6) śp. Władysław Kozielec z intencji siostry Ludwiki z mężem

7) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzyna Franciszka

8) śp. Józef Adamczyk z intencji rodziny Ligasów

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

PIĄTEK           6 MAJA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wandy w dniu urodzin

2) śp. Antoni Adamczyk – r. śmierci, żona Maria z intencji syna z rodziną

17.00  –          1) śp. Jan Barnaś

Poza:  

1) śp. Jakub i Antonina Młynarczyk – r. śmierci z intencji córki z rodziną

2) śp. Mirosław Chmielecki – r. śmierci z intencji rodzin Popardów i Węglarzów

3) śp. Stanisław i Jan Gromala

4) śp. Dawid Golda z intencji Małgorzaty i Józefa Górczowskich

5) śp. Irena Szymańska z intencji Marii i Jana Noworolnik

6) śp. Władysław Kozielec z intencji siostry Stanisławy

7) śp. Władysław Kozielec z intencji rodziny Kozielców z Obłazu

8) śp. Józef Adamczyk z intencji rodziny Bodziarczyków

9) śp. Franciszek Tworek gr.

10) śp. Tomasz Ligas gr.

11) śp. Katarzyna Tokarz gr.

 

 

SOBOTA        7 MAJA                                 

6.45    –          1) śp. Jakub Ligas – r. śmierci

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Tylmanowej i ich rodzin

2) śp. Anna, Maria i Jakub Ligas; śp. Kunegunda Chlebek

Poza:

1) śp. Stanisław i Jan Gromala

2) śp. Dawid Golda z intencji Jana i Magdaleny Ziemianek z rodziną

3) śp. Irena Szymańska z intencji Bernadetty i Piotra Noworolnik z rodziną

4) śp. Władysław Kozielec z intencji bratanic: Beaty i Jolanty z rodzinami

5) śp. Władysław Kozielec z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

6) śp. Józef Adamczyk z intencji Anny Szal z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek gr.

8) śp. Tomasz Ligas gr.

9) śp. Katarzyna Tokarz gr.

NIEDZIELA     8 MAJA                     

7.00    –          1) śp. Aleksandra Zbozień – r. śmierci

Poza:

1) śp. Katarzyna Tokarz gr.

9.00    –          1) śp. Antoni Adamczyk – 35 r. śmierci, żona Maria

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Andrzeja Janczura – 21 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława z okazji imienin

3) śp. Aleksandra Zbozień – r. śmierci z intencji córki z rodziną

4) śp. Stanisław Gromala

5) śp. Dawid Golda z intencji Ewy i Pawła Kaput

6) śp. Irena Szymańska z intencji Danuty Jaworskiej

7) śp. Władysław Kozielec z intencji bratanic: Joanny i Gabrieli z rodzinami

8) śp. Władysław Kozielec z intencji mieszkańców Osiedla Gabrysie

9) śp. Józef Adamczyk z intencji Marii Wójcik z rodziną

10) śp. Franciszek Tworek gr.

11) śp. Tomasz Ligas gr.

11.00  –          1) W intencji dzieci przeżywających rocznicę I Komunii świętej

2) śp. Stanisław Chlebek – 2 r. śmierci z intencji wnuków Tomasza i Kingi z mężem

16.00  –          1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 24.04-1.05.2022

NIEDZIELA     24 KWIETNIA                      

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

7.00    –          1) śp. Halina Kozielec z intencji sióstr

Poza:

1) śp. Kazimierz Mastalski – 11 r. śmierci z intencji dzieci

 

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana – 40 r. urodzin

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alicji i Tadeusza – 40 r. ślubu

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry – 1 r. urodzin z intencji rodziców

2) śp. Janina Wojdyło z intencji wnuczki Anny

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Marii Ziemianek

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Sylwii i Pawła Maurer

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marty i Józefa Chrobak

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Stanisława Sebaniów z Roli

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Haliny i Tadeusza Rusnak

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Jana Piszczków

9) śp. Dawid Golda z intencji Barbary Ciesielki

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

11.00  –          1) Suma odpustowa: W intencji Parafian                                                                    

 

16.00  –          1) śp. Tomasz Zabrzeski, śp. Stanisław Kozielec

 

 

PONIEDZIAŁEK         25 KWIETNIA

 

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Prałata Marka z okazji imienin

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii i Lesława – 18 r. ślubu

3) śp. Maria, Michał i Agnieszka Kozielec, Antonina Ligas – z intencji Michała

Poza:

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Anny i Marka Dziędziel

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Leona Maurer

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Świętosławy i Marcina Kurzejów

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Kazimierza Stefaniaków z Młynnego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Franasowiczów

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Ryszarda Tyleckich

7) śp. Dawid Golda z intencji Antoniego i Barbary Wojdyło

8) śp. Dawid Golda z intencji Danuty i Józefa Ziemianków z rodziną

9) śp. Dawid Golda z intencji Elżbiety i Dariusza Węglarzów

10) śp. Dawid Golda z intencji kolegów Adama z klasy V wraz z rodzicami i wychowawczynią

11) śp. Maria Opyd gr.

12) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

WTOREK        26 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Aniela Piszczek – 5 r. śmierci, mąż Jan – z intencji syna z rodziną

2) śp. Aniela Piszczek – 5 r. śmierci, mąż Jan – z intencji córki z rodziną

Poza:  

1) śp. Salomea Piszczek – r. śmierci z intencji dzieci, wnuków i prawnuków

2) śp. Piotr Ziemianek z intencji brata Wiesława

4) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Honoraty i Damiana Dziędziel

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Heleny i Kazimierza Bodziarczyk

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Gościsławy Chrobak

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefy i Stanisława Królczyków z USA

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji mieszkańców Osiedla Łęg Dolny

9) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefa Franczyka z Ochotnicy Dolnej

10) śp. Dawid Golda z intencji Krzysztofa Hebdy

11) śp. Dawid Golda z intencji Bożeny i Sławomira Bańkosz

12) śp. Dawid Golda z intencji rodziny Przeklasów z Poronina                                  

13) śp. Maria Opyd gr.

14) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

ŚRODA           27 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Janina i Józef Chlebek – r. śmierci Janiny

Poza:

1) śp. Stanisław Giemzik – 3 r. śmierci z intencji córki Beaty z rodziną

18.00  –          1) O dary Ducha Świętego dla przyjmujących sakrament bierzmowania

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Patryka – 18 r. urodzin z intencji rodziców i brata

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii Hebda – 80 r. urodzin z intencji dzieci, wnuków i prawnuczki

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Marty i Józefa Chrobak

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Piotra Bodziarczyka

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników firmy CHEMOBUDOWA Nowy Sącz

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Stanisława Dłubaczów

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Moniki i Pawła Ziemianków

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Stanisława Urbaniaków z Ochotnicy Górnej  

7) śp. Dawid Golda z intencji Zofii i Józefa Chlebek

8) śp. Dawid Golda z intencji kolegów Antoniego i Józefa Turek z Łącka

9) śp. Maria Opyd gr.

10) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

CZWARTEK    28 KWIETNIA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz pomyślne zdanie matury dla Alicji

2) śp. Stanisław Giemzik – 3 r. śmierci z intencji żony Antoniny i syna Bolesława

3) śp. Aniela i Jan Leszko

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Gościsławy Chrobak

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Pawła Bodziarczyka

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników firmy CHEMOBUDOWA Nowy Sącz

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Kazimierza Hołysz z Gródka n/Dunajcem

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Edwarda Szymańskiego

6) śp. Dawid Golda z intencji Pawła Chlebka

7) śp. Dawid Golda z intencji Heleny i Wiesława Adamczyków z rodziną z Milika

8) śp. Dawid Golda z intencji Zofii i Ludwika Mastalskich

9) śp. Dawid Golda z intencji Pawła i Anny Udzielów

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

PIĄTEK           29 KWIETNIA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Marka z okazji imienin z intencji Akcji Katolickiej

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Jana – r. ślubu

17.00  –          1) śp. Kazimierz Podgórski – r. śmierci

2) śp. Maria i Antoni Ligas z intencji córki Marii

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Michała i Jadwigi Kozielec

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jakuba Bodziarczyka

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jana i Ludwiki Noworolnik z rodziną

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anety i Krzysztofa Faron

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Jana Noworolnik z rodziną

6) śp. Dawid Golda z intencji Małgorzaty i Sławomira Chlebków

7) śp. Dawid Golda z intencji rodziny Salomonów

8) śp. Dawid Golda z intencji kolegów Adama z klasy V wraz z rodzicami i wychowawczynią

9) śp. Dawid Golda z intencji Bożeny i Tomasza Kucia

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

SOBOTA        30 KWIETNIA                                   

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Jakuba – 11 r. ślubu

2) O światło Ducha Świętego i pomyślne zdanie matury dla Joanny

3) śp. Maria Konopka – 30 dzień po śmierci

Poza:

1) śp. Ludwik Adamczyk – 19 r. śmierci

2) śp. Ludwik Adamczyk – 19 r. śmierci

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji rodziny Tokarczyków ze Szczawnicy

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Huberta Bodziarczyka

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Małgorzaty i Stanisława Noworolnik

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zbigniewa i Marii Zacher

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Barbary i Pawła Gawron

9) śp. Dawid Golda z intencji Karoliny Chlebek

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

NIEDZIELA     1 MAJA                     

7.00    –          1) śp. Kazimierz Mastalski – 11 r. śmierci z intencji sióstr

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniego – 70 r. urodzin

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Lucyny i Kazimierza – r. ślubu

3) śp. Katarzyna Tokarz gr. (pierwsza)

 

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mileny i Przemysława – z okazji urodzin z intencji cioci

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry i Maksymiliana – 1 r. urodzin z intencji dziadków

2) śp. Dawid Golda z intencji kolegi Jerzego Myjaka

3) śp. Irena Szymańska z intencji koleżanek córki z pracy z Ochotnicy

4) śp. Władysław Kozielec z intencji brata z rodziną

5) śp. Władysław Kozielec z intencji sąsiadów z Osiedla Makowica

6) śp. Józef Adamczyk z intencji chrześniaka z rodziną

7) śp. Franciszek Tworek gr. (pierwsza)

8) śp. Tomasz Ligas gr. (pierwsza)

9) śp. Maria Opyd gr. (ostatnia)

10) śp. Stanisław Opyd gr. (ostatnia)

 

11.00  –          1) śp. Helena Chrobak – r. śmierci

 

12.30  –          1) W intencji dzieci przystępujących do I Komunii świętej

 

16.00  –          1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 18-24.04.2022

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY    18 KWIETNIA                      

7.00    –          1) śp. Anna i Ludwik Mastalscy z intencji córek

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Szymona – 8 r. urodzin

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji firmy ROLBUD

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Górnej

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Dawida Kasprzaka z rodziną

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów Jazowsko i Ochotnica Dolna

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodzin Noworolników, Wojtaszków i Smoleniów

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Ewy i Józefa Urbaniaków z Osiedla Posadowskie

7) śp. Maria Opyd gr.

8) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) śp. Jan, Salomea i Antoni Kozielec

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Macieja – 45 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kingi i Adama – r. ślubu i dla ich syna Ignacego – 5 r. urodzin

12.30  –          1) W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego

 

 

WTOREK WIELKANOCNY   19 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Jan Kozielec – r. śmierci, żona Józefa

2) śp. Jan Kanty Kozielec – 30 dzień po śmierci z intencji syna Józefa z rodziną

 

17.00  –          1) śp. Marianna Mikołajczyk z intencji męża

Poza:  

1) śp. Janina Wojdyło z intencji córki Zofii

2) śp. Andrzej Mastalski

3) śp. Stanisław Hebda – 2 r. śmierci z intencji syna Stanisława z rodziną

4) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji firmy ROLBUD

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zarządu Powiatu Nowotarskiego

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefy i Ludwika z rodziną

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów Łącko Rynek

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefa Urbaniaka z Ochotnicy Dolnej Os. Gorcowe

9) śp. Kazimierz Konopka z intencji Janiny i Stanisława Młynarczyków

10) śp. Dawid Golda z intencji Piotra Opyda

11) śp. Maria Opyd gr.

12) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

ŚRODA WIELKANOCNA      20 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Helena i Stanisław Michałczak oraz ich Rodzice

2) śp. Józef Turek – 30 dzień po śmierci z intencji syna Janusza z rodziną

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary i Rafała – r. ślubu

2) śp. Franciszka i Józef Konopka

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alicji – 1 r. urodzin i jej rodziców

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kingi – r. urodzin oraz o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka

3) O pomyślne zdanie matury dla Martyny z intencji rodziców

4) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Zuzanny i Andrzeja Hebda

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Bogusława Waksmundzkiego – Przewodniczącego Euroregionu Tatry

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Michała Kasprzak

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Ewy i Pawła Gałysów z Łącka

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Józefa Kozielców

9) śp. Kazimierz Konopka z intencji Ewy i Pawła Kaput           

10) śp. Dawid Golda z intencji Jana – kolegi z pracy

11) śp. Maria Opyd gr.

12) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

CZWARTEK WIELKANOCNY           21 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Józef i Antonina Noworolnik

2) śp. Henryk Kasprzak – 30 dzień po śmierci

 

14.00              Ślub: Ewelina Ziemianek – Daniel Stapkowicz

 

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zofii i Ludwika Piszczków – 30 r. ślubu

2) śp. Józef i Antonina Noworolnik z intencji rodziny

Poza:  

1) śp. Małgorzata Rusnarczyk – 1 r. śmierci z intencji mamy i dzieci

2) śp. Józef i Antonina Noworolnik

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Małgorzaty i Pawła Hebda

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji firmy EMPOL

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Stanisława Chrobak

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii Gąsiorowskiej

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan z Ochotnicy Dolnej

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Haliny Ziemianek z rodziną

9) śp. Dawid Golda z intencji Marcina i Marii

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

PIĄTEK WIELKANOCNY                  22 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Wojciech Hebda – r. śmierci

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kacpra – 18 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

2) śp. Kazimiera Janus – r. śmierci

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Gościsławy – 30 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

2) śp. Janina Wojdyło z intencji córki Haliny

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji byłych pracownic sklepu EURO

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji firmy EMPOL

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Stanisława Ligas

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jana Barnasia z Ochotnicy Dolnej

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Agnieszki i Jarosława Zabrzeskich

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jana i Małgorzaty Brynczków

9) śp. Dawid Golda z intencji siostry Eweliny z rodziną

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

SOBOTA WIELKANOCNA   23 KWIETNIA                                   

6.45    –          1) śp. Stanisław Opyd – 1 r. śmierci

2) śp. Wojciech Mikołajczyk – r. śmierci

Poza:

1) śp. Halina Kozielec z intencji męża

17.00  –          1) śp. Ludwik i Katarzyna Piszczek z intencji córek

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Józefy z okazji urodzin z intencji dzieci z rodzinami

2) śp. Maria Jurek

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji byłych pracownic sklepu EURO

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Katarzyny i Marcina Maurer

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Karoliny i Marcina Ligas

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefy i Jana Dłubaczów z rodziną

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Jana Podgórskich z Ochotnicy Dolnej

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anieli Bukały z Ochotnicy Dolnej

9) śp. Dawid Golda z intencji Heleny Ciesielka

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

NIEDZIELA     24 KWIETNIA                       UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

7.00    –          1) śp. Halina Kozielec z intencji sióstr

Poza:

1) śp. Kazimierz Mastalski – 11 r. śmierci z intencji dzieci

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana – 40 r. urodzin

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alicji i Tadeusza – 40 r. ślubu

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry – 1 r. urodzin z intencji rodziców

2) śp. Janina Wojdyło z intencji wnuczki Anny

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Marii Ziemianek

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Sylwii i Pawła Maurer

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marty i Józefa Chrobak

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Stanisława Sebaniów z Roli

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Haliny i Tadeusza Rusnak

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Jana Piszczków

9) śp. Dawid Golda z intencji Barbary Ciesielki

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) W intencji Parafian                                                                   

16.00  –          1) śp. Tomasz Zabrzeski, śp. Stanisław Kozielec

INTENCJE MSZALNE 10-18.04.2022

NIEDZIELA     10 KWIETNIA       NIEDZIELA PALMOWA

7.00    –          1) śp. Zofia Zaziąbło – r. śmierci

9.00    –          1) Podziękowanie za dobro i pomoc z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców po pożarze z intencji rodziny Taborów

Poza:  

1) śp. Anna Kamińska z okazji imienin z intencji męża

2) śp. Franciszek Nykaza – r. śmierci

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Janiny i Marka Ziemianków

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisława Zaziąbło z rodziną

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Barbary i Andrzeja Konopków

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego, punkt obsługi klientów – Jagiellońska

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefa Giemzika z Osiedla Rola

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Katarzyny Bodziarczyk

9) śp. Dawid Golda z intencji Tadeusza Ziemianka

10) śp. Dawid Golda z intencji Jana i Reginy

11) śp. Maria Opyd gr.

12) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) W intencji Parafian

16.00  –          1) śp. Maria i Michał Kozielec

 

 

WIELKI PONIEDZIAŁEK       11 KWIETNIA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anety i Wojciecha – r. ślubu

2) śp. Stanisław Golonka – r. śmierci

3) śp. Maria Jurek – 30 dzień po śmierci z intencji męża i dzieci

17.00  –          1) śp. Anna Mikołajczyk – 8 r. śmierci z intencji brata z rodziną

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Anny i Józefa Ligasów z rodziną

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefa i Anny Zaziąbło

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ochotnicy Dolnej

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów w Tarnowie

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Salomei i Stanisława Kozielec

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Agnieszki i Pawła Mastalskich z Nowego Targu

7) śp. Dawid Golda z intencji Mariana Janczury z Zabrzeży

8) śp. Dawid Golda z intencji Jadwigi i Stanisława Ziemianków

9) śp. Dawid Golda z intencji Magdaleny i Ryszarda Ziemianków

10) śp. Anna Michałczak z intencji Doroty Kozielec z Jaworzna

11) śp. Anna Michałczak z intencji Marii i Kazimierza Jama z rodziną z Krościenka

12) śp. Maria Opyd gr.

13) śp. Stanisław Opyd gr.

14) śp. Stanisława Gacek z intencji Marii Biały z Osiedla Górzany

 

 

WIELKI WTOREK      12 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Zofia Zaziąbło

2) śp. Zofia Zaziąbło – r. śmierci z intencji syna z rodziną

17.00  –          1) śp. Zofia Michałczak z intencji dzieci

2) śp. Helena Chlebek – 7 dzień po śmierci z intencji córek z rodzinami

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Stanisławy i Józefa Zacher

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Trybulców

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji sąsiadki Marii Kozielec

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów w Tarnowie

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy Tworek z rodziną

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Joanny i Marcina Mastalskich z Nowego Targu                  

7) śp. Dawid Golda z intencji rodziny Opydów

8) śp. Dawid Golda z intencji Barbary Malik z rodziną

9) śp. Dawid Golda z intencji Marii Ligas

10) śp. Dawid Golda z intencji Magdaleny i Ryszarda Ziemianków

11) śp. Anna Michałczak z intencji Pauliny Adamczyk

12) śp. Maria Opyd gr.

13) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

WIELKA ŚRODA        13 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Maria Piszczek – r. śmierci, mąż Antoni – z intencji córki Bogusławy z rodziną

2) śp. Maria i Antoni Jaworscy

Poza:

1) śp. Zofia, Józef i Jan Ligas

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty i Tomasza – r. ślubu

Poza:  

1) śp. Antoni Jaworski

2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Marii i Zbigniewa Zacher

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Doroty, Huberta i Mariana Janczurów

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Piwowarczyków

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów: Mała Poręba, Ptaszkowa i Olszana

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Związku Podhalan

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Stanisława Mastalskich

8) śp. Dawid Golda z intencji Bernadetty i Pawła Opydów

9) śp. Maria Opyd gr.

10) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

WIELKI CZWARTEK              14 KWIETNIA

18.00  –          1) Podziękowanie za dar Eucharystii i kapłaństwa oraz za każde powołanie z naszej Parafii z prośbą o nowe i święte powołania

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla kapłanów pracujących w naszej Parafii, za tych którzy w niej pracowali oraz za księży rodaków

3) śp. Zmarli kapłani i rodzice kapłanów

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji rodziny Kozielców z Obłazu

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zofii i Wojciecha Janczurów

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Grzegorza Baran

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów Freislera

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Związku Podhalan

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Danuty i Stanisława Bodziarczyków

7) śp. Dawid Golda z intencji Stanisławy i Michała Kozielec

8) śp. Dawid Golda z intencji Agnieszki i Jakuba Dyda

9) śp. Dawid Golda z intencji kolegi Jarka z Jastrzębia

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

WIELKI PIĄTEK         15 KWIETNIA           

18.00  –          Nabożeństwo Wielkiego Piątku

 

 

WIGILIA PASCHALNA – SOBOTA  16 KWIETNIA                                   

20.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Stanisława Kozielec – 35 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marceliny i Józefa    – 42 r. ślubu

3) śp. Henryk Kasprzak – z intencji żony

Poza:

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji pracownic sklepu EURO

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Rozalii i Zbigniewa Rola

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Tworków z Osiedla Paluchy

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów Sobieskiego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zofii i Tadeusza Hebdów

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Danuty i Stanisława Bodziarczyków

7) śp. Dawid Golda z intencji Małgorzaty i Józefa Kozielec

8) śp. Dawid Golda z intencji Jarosława Jagieły

9) śp. Maria Opyd gr.

10) śp. Stanisław Opyd gr.

NIEDZIELA     17 KWIETNIA                     

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.00    –          1) śp. Jan Zbozień – 8 r. śmierci z intencji żony z rodziną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Józefa – r. ślubu

2) śp. Zofia Zaziąbło

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisława Michałczaka – 80 r. urodzin z intencji dzieci z rodzinami

Poza:  

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji 40 r. urodzin

2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji pracownic sklepu EURO

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Joanny i Mariusza Dendys z rodziną

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jana i Elżbiety Nogawka z rodziną

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów Nawojowska

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefa Prusałowicza z Gorcowego

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Karola Syjuda z rodziną z Ochotnicy Dolnej

8) śp. Maria Opyd gr.

9) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) W intencji Parafian

16.00  –          1) śp. Anna Mikołajczyk z intencji męża z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Mikołajczyk z intencji rodziców

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY    18 KWIETNIA                      

7.00    –          1) śp. Anna i Ludwik Mastalscy z intencji córek

9.00    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Szymona – 8 r. urodzin

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji firmy ROLBUD

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Górnej

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Dawida Kasprzaka z rodziną

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego – Punkt Obsługi Klientów Jazowsko i Ochotnica Dolna

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodzin Noworolników, Wojtaszków i Smoleniów

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Ewy i Józefa Urbaniaków z Osiedla Posadowskie

7) śp. Maria Opyd gr.

8) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) śp. Jan, Salomea i Antoni Kozielec

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Macieja – 45 r. ślubu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kingi i Adama – r. ślubu i dla ich syna Ignacego – 5 r. urodzin

12.30  –          1) W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego

INTENCJE MSZALNE 3-10.04.2022

NIEDZIELA     3 KWIETNIA              5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00    –          1) W intencji Róż Żywego Różańca

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jacka – 25 r. urodzin z intencji żony i córki

 

9.00    –          1) śp. Halina i Daniel Kozielec

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Anny i Romana Śliwów z rodziną

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Edyty i Wojciecha Janczurów z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Sabiny i Zbigniewa Czajków z Ochotnicy Górnej

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zarządu i pracowników Centrali Łąckiego Banku Spółdzielczego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii Mastalskiej z rodziną

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji mieszkańców Osiedla Klępy

7) śp. Maria Opyd gr.

8) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) śp. Franciszek Zabrzeski – r. śmierci, żona Stanisława

Poza:

1) śp. Czesław Placha oraz zmarli Rodzice z intencji żony

2) śp. Elżbieta Udziela – r. śmierci

16.00  –          1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK         4 KWIETNIA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 24 Róży Matek

2) śp. Karolina i Józef Bobak

17.00  –          1) śp. Martina Żabcikowa z intencji chrześnicy i rodziców

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Janiny i Krzysztofa Bodziarczyków z dziećmi

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji wychowanków rocznik 2004

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Renaty i Łukasza z dziećmi

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zarządu i pracowników Centrali Łąckiego Banku Spółdzielczego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Elżbiety i Jana Migacz

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji mieszkańców Osiedla Klępy

7) śp. Dawid Golda z intencji Stanisławy i Stanisława Ligasów

8) śp. Dawid Golda z intencji Beaty Dudziak

9) śp. Anna Michałczak z intencji Doroty Kozielec z Jaworzna

10) śp. Anna Michałczak z intencji Marii i Kazimierza Jama z rodziną z Krościenka

11) śp. Maria Opyd gr.

12) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

WTOREK        5 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Tomasz Ziemianek i jego Rodzice

17.00  –          1) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji sąsiadów Majerczaków

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Katarzyny i Magdaleny Noworolnik

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Franciszka Kozielców

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zarządu i pracowników Centrali Łąckiego Banku Spółdzielczego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Elżbiety i Jana Migacz

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji koleżanek i kolegów Mateusza i Bartłomieja ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Rozalii i Stanisława Jurkowskich                         

8) śp. Dawid Golda z intencji rodziny Mikołajczyków z Osiedla Miazgi

9) śp. Dawid Golda z intencji rodziny Chrobaków z Płaśni

10) śp. Dawid Golda z intencji Agnieszki Wiktor

11) śp. Anna Michałczak z intencji Pauliny Adamczyk

12) śp. Maria Opyd gr.

13) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

ŚRODA           6 KWIETNIA

6.45    –          1) śp. Franciszek Młynarczyk z intencji córki Anny z rodziną

2) śp. Karolina Wąchała z intencji domowników

Poza:

1) śp. Stanisław Gabryś i jego Rodzice

17.00  –          1) śp. Aniela Ligas – 50 r. śmierci, mąż Ludwik

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Bożeny i Jana Ligasów z rodziną

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Sylwii i Marcina Anterskich z dziećmi

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Małgorzaty i Czesława Noworolników z rodziną

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zarządu i pracowników Centrali Łąckiego Banku Spółdzielczego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zakładu Betoniarskiego w Tylmanowej

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji koleżanek i kolegów Mateusza i Bartłomieja ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

7) śp. Dawid Golda z intencji Marii Ziemianek z Osiedla Miazgi

8) śp. Dawid Golda z intencji Haliny i Jarosława Cisoń z rodziną

9) śp. Maria Opyd gr.

10) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

CZWARTEK    7 KWIETNIA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Huberta – 5 r. urodzin

Poza:

1) śp. Kazimierz Konopka z intencji Grażyny i Stanisława Noworolnik z rodziną

17.00  –          1) śp. Maria Kasprzak z intencji syna z rodziną

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji rodziny Piwowarczyków

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Stanisława Giemzików z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka”

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego, punkt obsługi klientów – Barska

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zakładu Betoniarskiego w Tylmanowej

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marzeny i Piotra Tomasiaków

7) śp. Dawid Golda z intencji Teresy i Krzysztofa Ziemianków z rodziną

8) śp. Dawid Golda z intencji Stanisławy Zasadni

9) śp. Dawid Golda z intencji Renaty Rdzawskiej

10) śp. Anna Michałczak z intencji Heleny Sadurskiej z dziećmi

11) śp. Maria Opyd gr.

12) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

PIĄTEK           8 KWIETNIA 

6.45    –          1) śp. Antoni Sajdak – 2 r. śmierci

2) śp. Irena Szymańska z intencji sąsiadki Marii z rodziną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała – 11 r. urodzin z intencji rodziców i siostry

17.00              1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Józefa – r. ślubu oraz dla Natalii – 6 r. urodzin

Poza:

1) śp. Józef Ciesielka z intencji żony

2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji kolegów z Komisariatu Policji w Krościenku

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Tadeusza Kasprzaków

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Dudów

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego, punkt obsługi klientów – Stary Sącz, Rytro, Piwniczna

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Anny i Józefa Udzielów

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jana i Marii Bodziarczyków

8) śp. Dawid Golda z intencji Katarzyny Ziemianek

9) śp. Dawid Golda z intencji Katarzyny i Zbigniewa Chlebków

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

 

 

SOBOTA        9 KWIETNIA                         

6.45    –          1) śp. Józef Michałczak

2) śp. Antoni Chrobak – r. śmierci, śp. Katarzyna Chrobak, śp. Anna Cioch

17.00  –          1) śp. Józef Ligas – 46 r. śmierci

Poza:

1) śp. Maria Noworolnik z intencji koleżanki Marii

2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji kolegów z Komisariatu Policji w Krościenku

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Julii i Jana Kasprzaków z rodziną

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Katarzyny i Marka Kasprzaków

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego, punkt obsługi klientów – Krakowska, Tarnowska, Świniarsko

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Podgórskich z Osiedla Rola

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Barbary i Rafała Kwitów

8) śp. Dawid Golda z intencji Piotra Ziemianka

9) śp. Dawid Golda z intencji Iwony Zasadni

10) śp. Maria Opyd gr.

11) śp. Stanisław Opyd gr.

NIEDZIELA     10 KWIETNIA                       NIEDZIELA PALMOWA

7.00    –          1) śp. Zofia Zaziąbło – r. śmierci

9.00    –          1) Podziękowanie za dobro i pomoc z prośbą o Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców po pożarze z intencji rodziny Taborów

Poza:  

1) śp. Anna Kamińska z okazji imienin z intencji męża

2) śp. Franciszek Nykaza – r. śmierci

3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Janiny i Marka Ziemianków

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisława Zaziąbło z rodziną

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Barbary i Andrzeja Konopków

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Łąckiego Banku Spółdzielczego, punkt obsługi klientów – Jagiellońska

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefa Giemzika z Osiedla Rola

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Katarzyny Bodziarczyk

9) śp. Dawid Golda z intencji Tadeusza Ziemianka

10) śp. Dawid Golda z intencji Jana i Reginy

11) śp. Maria Opyd gr.

12) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) W intencji Parafian

16.00  –          1) śp. Maria i Michał Kozielec

INTENCJE MSZALNE 27.03-3.04.2022

NIEDZIELA     27 MARCA                4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (LAETARE)

7.00    –          1) śp. Daniel Kozielec z intencji matki chrzestnej

Poza:

1) śp. Jan Pustelnik – 6 r. śmierci

9.00    –          1) śp. Małgorzata Klag z intencji córek

Poza:  

1) śp. Maria Piszczek – r. śmierci z intencji rodziny Piszczków i Gorączków

2) śp. Karolina i Józef Gąsienica, śp. Stanisław Karwaczka

3) śp. Józefa Gromala z intencji rodziny Drabików

4) śp. Maria Kaim z okazji imienin z intencji chrześnicy Renaty z rodziną

5) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji rodziny Bodziarczyków z Rzeki

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Rady Gminy Ochotnica Dolna

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji zawodników i działaczy Klubu LKS Lubań Tylmanowa

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Bożeny i Zbigniewa Chlebków

9) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zofii i Stanisława Brzeźnych z Tylmanowej

10) śp. Maria Kozielec gr.

11) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

11.00  –          1) śp. Daniel Ziemianek – r. śmierci z intencji siostry z rodziną

16.00  –          1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK         28 MARCA

6.45    –          1) śp. Piotr Wąchała – 32 r. śmierci z intencji córek

2) śp. Maria Bodziarczyk

Poza:

1) O siły i potrzebne łaski dla Marii

17.00  –          1) śp. Maria i Antoni Bodziarczykowie

2) śp. Henryk Kasprzak – 7 dzień po śmierci

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Ireny i Filipa Tworków z rodziną

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Rady Gminy Ochotnica Dolna

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Prezesa i Zarządu Klubu LKS Lubań Tylmanowa

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji s. Estery Babiarz

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Wojciecha Kamińskich

6) śp. Maria Kozielec gr.

7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

8) śp. Anna Michałczak z intencji chrześnicy Marii Kwit z rodziną

9) śp. Anna Michałczak z intencji Sylwii i Franciszka Konopków

 

 

WTOREK        29 MARCA

6.45    –          1) śp. Stanisław Pierzchała z intencji dzieci z klasy I wraz z rodzicami ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej

Poza:

1) śp. Maria i Józef Hebda z intencji rodziny

17.00  –          1) śp. Maria Kozielec – r. śmierci z intencji męża

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Alicji, Barbary i Emilii Tworek

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Lucyny i Ryszarda Kozub z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Karoliny Giemzik z Gorcowego w Ochotnicy Dolnej

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Antoniny Jagiełła

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Małgorzaty i Rafała Pierzchałów

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Rady Rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej                                                                                              

7) śp. Maria Kozielec gr.

8) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

9) śp. Anna Michałczak z intencji kuzynki Marii z rodziną

10) śp. Anna Michałczak z intencji rodzin Wójcików i Tworków

 

 

ŚRODA           30 MARCA

6.45    –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Justyny z okazji 15 r. urodzin

2) śp. Tomasz i Katarzyna Ziemianek z intencji Marii i Michała

17.00  –          1) śp. Antoni – 1 r. śmierci z intencji córki z rodziną

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji rodziny Majerskich z Kamienicy

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Sołtysa wsi Tylmanowa

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefy i Mariana Młynarczyków

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Kingi i Grzegorza Pierzchałów

6) śp. Maria Kozielec gr. (ostatnia)

7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr. (ostatnia)

8) śp. Anna Michałczak z intencji Anny i Józefa Noworolnik

9) śp. Anna Michałczak z intencji Haliny Ziemianek z rodziną

 

 

CZWARTEK    31 MARCA

6.45    –          1) śp. Ks. Józef Piszczek – r. śmierci z intencji Związku Podhalan

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Romana z intencji Margaretki z parafii św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Józefy i Franciszka – r. ślubu z intencji rodziny

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Katarzyny i Tadeusza Piszczków

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Wiejskiego Ośrodka Kultury w Tylmanowej

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Wojciecha Ligasa

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Pierzchałów z Łazów Brzyńskich

6) śp. Anna Michałczak z intencji Marii i Andrzeja Gala z Kudowy Zdroju

7) śp. Anna Michałczak z intencji sąsiadki Zofii i Włodzimierza

8) śp. Anna Michałczak z intencji kuzynki Danuty Tworek z rodziną

PIĄTEK           1 KWIETNIA                          I PIĄTEK

6.45    –          1) śp. Kazimierz Chlipała – 1 r. śmierci

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Wójta Gminy Łącko – Jana Dziedziny

Poza:

1) śp. Maria Ziemianek z intencji syna z rodziną

17.00              1) śp. Franciszek i Stanisława Zabrzescy

Poza:

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Marianny i Sylwestra Ligasów

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Michaliny i Józefa Kulasików

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Patrycji i Łukasza Michalików

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Stanisława Bielów z Krościenka

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Doroty i Adama Rola

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji mieszkańców Osiedla Klępy

7) śp. Anna Michałczak z intencji rodziny Trembeckich

8) śp. Anna Michałczak z intencji Anny i Józefa Tworków

9) śp. Maria Opyd gr. (pierwsza)

10) śp. Stanisław Opyd gr. (pierwsza)

 

 

SOBOTA        2 KWIETNIA                          I SOBOTA                 

 

6.45    –          1) śp. Ks. Józef Piszczek – 9 r. śmierci, jego Rodzice i s. Rozalia z intencji siostry z rodziną

2) śp. Ks. Józef Piszczek – r. śmierci z intencji Józefa z żoną

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Osiedla Górzany z intencji Anety i Kazimierza

2) śp. Helena Kozielec – 30 dzień po śmierci

Poza:

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Kazimierza Łażeńskiego

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Iwony i Damiana Faronów z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Agaty i Tomasza Sajdaków z Obidzy

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Teresy Mastalerz z rodziną

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Doroty i Adama Rola

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji mieszkańców Osiedla Klępy

7) śp. Anna Michałczak z intencji Anny i Stanisława Kozielców

8) śp. Anna Michałczak z intencji Agnieszki Ziemianek z Kudowej Zdroju

9) śp. Maria Opyd gr.

10) śp. Stanisław Opyd gr.

NIEDZIELA     3 KWIETNIA              5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00    –          1) W intencji Róż Żywego Różańca

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jacka – 25 r. urodzin z intencji żony i córki

9.00    –          1) śp. Halina i Daniel Kozielec

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Anny i Romana Śliwów z rodziną

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Edyty i Wojciecha Janczurów z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Sabiny i Zbigniewa Czajków z Ochotnicy Górnej

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zarządu i pracowników Centrali Łąckiego Banku Spółdzielczego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii Mastalskiej z rodziną

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji mieszkańców Osiedla Klępy

7) śp. Maria Opyd gr.

8) śp. Stanisław Opyd gr.

11.00  –          1) śp. Franciszek Zabrzeski – r. śmierci, żona Stanisława

Poza:

1) śp. Czesław Placha oraz zmarli Rodzice z intencji żony

2) śp. Elżbieta Udziela – r. śmierci

16.00  –          1) W intencji Parafian

INTENCJE MSZALNE 20-27.03.2022

NIEDZIELA     20 MARCA                3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00    –          1) śp. Józef Michałczak z intencji córki

Poza:

1) śp. Józef Ligas z intencji syna Franciszka z rodziną

2) śp. Adrian Rudzewicz z okazji imienin z intencji mamy i rodzeństwa

9.00    –          1) śp. Ludwika Ziemianek z intencji Salomei Ziemianek

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Anny i Franciszka Tworków

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Urszuli i Krzysztofa Stefaniaków

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefy i Józefa Rusnarczyków

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Strzępów z Rogoźnika

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Franciszka Młynarskiego z Łącka

6) śp. Maria Kozielec gr.

7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

8) śp. Anna Michałczak z intencji Barbary i Jana Kwitów z rodziną

11.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza – 18 r. urodzin z intencji rodziców i brata

Poza:

1) śp. Franciszek Kulasik i jego rodzice z intencji syna Stanisława z rodziną 

16.00  –          1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK         21 MARCA

6.45    –          1) śp. Józef i Janina Kulasik z intencji córki

17.00  –          1) śp. Józef Adamczyk – 9 r. śmierci z intencji mamy

Poza:  

1) śp. Maria Lisowska – 7 dzień po śmierci

2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Bożeny i Stanisława Tworków

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników firmy EMPOL – biuro Tylmanowa

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Lucyny i Krzysztofa Jagieła z rodziną

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji członków Koła Łowieckiego „Cietrzew” w Ochotnicy Dolnej

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jadwigi i Pawła Polczyków z Ochotnicy Górnej

7) śp. Maria Kozielec gr.

8) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

9) śp. Anna Michałczak z intencji Haliny i Władysława Drabików

10) śp. Anna Michałczak z intencji Katarzyny i Wacława z rodziną

 

 

WTOREK        22 MARCA

6.45    –          1) śp. Jan Piszczek – 1 r. śmierci z intencji Józefy i Franciszka

Poza:

1) śp. Siostry Albertynki

17.00  –          1) śp. Antonina i Jan Michałczak, córka Maria Kozielec

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Piotra i Katarzyny Ziajkiewicz

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Katarzyny i Grzegorza Wójciak z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Heleny Konopka

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji członków Koła Łowieckiego „Lubań” w Krościenku

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Bronisławy Czajki z Ochotnicy Górnej

6) śp. Maria Kozielec gr.

7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

8) śp. Anna Michałczak z intencji Stanisława i Marii Tworek

9) śp. Anna Michałczak z intencji Tadeusza i Lucyny Mazur z Kamienicy

 

 

ŚRODA           23 MARCA

6.45    –          1) śp. Stanisław Polak – r. śmierci z intencji żony

17.00  –          1) śp. Anna Kasprzak – r. śmierci

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Kazimiery i Józefa Tworków

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Magdaleny i Adama Cebulów z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Moniki i Stanisława Konopka z rodziną

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji byłego sołtysa w Młynnego

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Rady Rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej

6) śp. Maria Kozielec gr.

7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

8) śp. Anna Michałczak z intencji Zofii i Jana Figura

9) śp. Anna Michałczak z intencji Aliny i Stanisława z rodziną

 

 

CZWARTEK    24 MARCA

6.45    –          1) śp. Helena i Mikołaj Kozielec

Poza:

1) śp. Jan Ligas – r. śmierci z intencji córki Jadwigi z rodziną

17.00  –          1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Ziemianków

2) śp. Stanisław Mastalski i jego rodzice

Poza:  

1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Natalii Kozielec

2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Jolanty i Józefa Ciesielków z rodziną

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Ludwika Chlipały z Roli

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Elżbiety i Krzysztofa Jurkowskich

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji chóru parafialnego „Misericordia”

6) śp. Maria Kozielec gr.

7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

8) śp. Anna Michałczak z intencji Józefy i Józefa Królczyków z rodziną

PIĄTEK           25 MARCA                UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

6.45    –          1) śp. Ks. Tadeusz Jachymiak, śp. Franciszek i Karolina Jachymiak

2) śp. Stanisław Zabrzeski z intencji kuzyna Stanisława Babiaka

17.00              1) O pokój na Ukrainie i nawrócenie Rosji

2) śp. Ks. Tadeusz Jachymiak

3) śp. Jan Kozielec – 7 dzień po śmierci z intencji syna Józefa z rodziną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anety – 18 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

2) śp. Daniel Kozielec z intencji cioci Lucyny

3) śp. Maria Kaim w dniu imienin

4) śp. Maria Adamczyk – 1 r. śmierci z intencji syna z rodziną

5) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Stanisławy i Franciszka Kozielec z rodziną

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Wójta i pracowników Urzędu Gminy Ochotnica Dolna

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji Moniki i Kazimierza Chlipałów z Roli

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii Urbaniak z rodziną

9) śp. Kazimierz Konopka z intencji Stanisławy i Józefa Kozielców

10) śp. Maria Kozielec gr.

11) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

 

 

SOBOTA        26 MARCA               

6.45    –          1) śp. Stanisław Mastalski – r. śmierci oraz zmarli Rodzice z intencji wnuka Czesława

2) śp. Stanisław Kwiatek – r. śmierci z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Daniel Kozielec z intencji ojca

17.00  –          1) śp. Antonina i Jakub Młynarczyk – r. śmierci z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Wojciech Piszczek – r. śmierci z intencji dzieci, wnuków i prawnuków

2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Heleny Tworek

3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Wójta i pracowników Urzędu Gminy Ochotnica Dolna

4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Wandy i Grzegorza Noworolników z dziećmi

5) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ochotnicy Dln.

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Noworolników z Osiedla Piszczki

7) śp. Maria Kozielec gr.

8) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

 

 

NIEDZIELA     27 MARCA                4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (LAETARE)

7.00    –          1) śp. Daniel Kozielec z intencji matki chrzestnej

Poza:

1) śp. Jan Pustelnik – 6 r. śmierci

9.00    –          1) śp. Małgorzata Klag z intencji córek

Poza:  

1) śp. Maria Piszczek – r. śmierci z intencji rodziny Piszczków i Gorączków

2) śp. Karolina i Józef Gąsienica, śp. Stanisław Karwaczka

3) śp. Józefa Gromala z intencji rodziny Drabików

4) śp. Maria Kaim z okazji imienin z intencji chrześnicy Renaty z rodziną

5) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji rodziny Bodziarczyków z Rzeki

6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Rady Gminy Ochotnica Dolna

7) śp. Kazimierz Konopka z intencji zawodników i działaczy Klubu LKS Lubań Tylmanowa

8) śp. Kazimierz Konopka z intencji Bożeny i Zbigniewa Chlebków

9) śp. Kazimierz Konopka z intencji Zofii i Stanisława Brzeźnych z Tylmanowej

10) śp. Maria Kozielec gr.

11) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.

11.00  –          1) śp. Daniel Ziemianek – r. śmierci z intencji siostry z rodziną

16.00  –          1) W intencji Parafian

Strona 2 z 7

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén