NIEDZIELA         7 LIPCA

7.00      1) W intencji Róż Żywego Różańca i Róż Rodziców

9.00      1) śp. Rozalia i Franciszek Hornik z intencji Genowefy Alf  

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Jakub Wojdyło z intencji wnuczki Anny

3) śp. Zofia i Jan Ziemianek, synowie: Adam i Marek, córka Anna z intencji Weroniki i Tomasza

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji wnuka Sebastiana z Zuzanną

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji mieszkańców Osiedli Brodki i Glinik

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji chrześnicy Anny z rodziną

7) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Barbary i Józefa Owsianków

8) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Elżbiety i Wojciecha Adamczyków

9) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza i Marii – 44 r. ślubu

10) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Weroniki i Tomasza – r. ślubu

11.00    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana i Jakuba z okazji urodzin

 

16.00    1) W intencji Parafian

 

 

PONIEDZIAŁEK                8 LIPCA

6.45      1) śp. Stanisława i Kazimierz Mastalscy

 

18.00    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Krzysztofa – 18 r. ślubu        

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Reginy i Jana Ligasów

3) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji mieszkańców Osiedli Brodki i Glinik

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji chrześnicy Anny z rodziną

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Elżbiety i Józefa Ligasów z rodziną

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Danuty i Piotra Majerczyków

7) śp. Lucyna Adamczyk z intencji Marii Biały z Osiedla Górzany

8) śp. Piotr Rozmus z intencji sąsiadów Wojniczów

9) śp. Weronika Ligas z intencji kuzynki Anny Świnka z rodziną z Gabonia

10) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Huberta – 18 r. urodzin z intencji rodziców

 

 

 

WTOREK            9 LIPCA

6.45      1) śp. Helena i Józef Cebula oraz ich zmarli rodzice i bracia – z intencji Marii

 

18.00    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny – r. urodzin

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Józefy i Czesława Bodziarczyków

3) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji mieszkańców Osiedli Brodki i Glinik

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji chrześnicy Anny z rodziną

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Bożeny i Zbigniewa Chlebków z Ochotnicy Dolnej

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Danuty i Jerzego Konopka

7) śp. Lucyna Adamczyk z intencji siostrzeńca Krystiana

8) śp. Piotr Rozmus z intencji Stanisławy Ligas z rodziną

9) śp. Piotr Rozmus z intencji Barbary i Stanisława Kołodziejów

10) śp. Weronika Ligas z intencji Krystyny i Pawła Stachoniów

 

 

ŚRODA               10 LIPCA

 

6.45      1) śp. Julia Noworolnik – 5 r. śmierci z intencji syna Czesława z rodziną

 

18.00    1) śp. Maria Tomaśko – 2 r. śmierci z intencji rodziny

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Julii i Joanny Bodziarczyk

3) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji mieszkańców Osiedli Brodki i Glinik

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji chrześnicy Anny z rodziną

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji pracowników Dziennego Ośrodka Terapii dla Seniorów w Ochotnicy Dolnej

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Natalii Piszczek i Jana Mastalerza

7) śp. Piotr Rozmus z intencji Marii Zabrzeskiej z rodziną

8) śp. Weronika Ligas z intencji kuzynki Bronisławy z Kamienicy

9) śp. Maria i Marcin Łażeńscy z intencji wnuczki

CZWARTEK        11 LIPCA

 

6.45      1) śp. Stanisław Zabrzeski

18.00    1) śp. Jan Piszczek – 6 r. śmierci, synowie: Stanisław i Andrzej – z intencji synowej z rodziną

2) śp. Ludwik Jurek – 30 dzień po śmierci z intencji dzieci z rodzinami

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji wychowawców, rodziców i dzieci grupy młodszej Przedszkola

3) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Marii i Stanisława Ziemianków

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji chrześnicy Anny z rodziną

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Jadwigi i Stanisława Ziemianków

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Barbary Ciesielka

7) śp. Lucyna Adamczyk z intencji Bogusławy Dybiec i Marii Najduch z Łącka

8) śp. Piotr Rozmus z intencji Stanisławy i Jana Piszczków

9) śp. Piotr Rozmus z intencji Krystyny i Tadeusza Udzielów z rodziny

10) śp. Weronika Ligas z intencji kuzynki Stanisławy Świnka z rodz. z Kamienicy

 

PIĄTEK               12 LIPCA

 

6.45      1) śp. Maria, Stanisław, Józef i Jan Kasprzak z intencji córki z rodziną

 

18.00    1) śp. Jan Królczyk – r. śmierci z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Jana Ligasa – sołtysa Tylmanowej

3) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji rodziny Śliwków

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji mieszkańców Osiedla Kozielce

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Katarzyny i Stanisława Michałczaków

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Marii Ziemianek

7) śp. Piotr Rozmus z intencji Julii i Stanisława Ziemianków z rodziną

8) śp. Piotr Rozmus z intencji Zofii i Stanisława Udzielów

9) śp. Weronika Ligas z intencji kuzynki Józefy Chlipała z rodziną z Kamienicy

10) śp. Tomasz Ziemianek; śp. Ludwika i Edward Merta

SOBOTA             13 LIPCA

 

6.45      1) śp. Maria Janczura, mąż Ludwik

 

18.00    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Pawła – 22 r. ślubu

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Elżbiety i Dariusza Węglarzów z rodziną

3) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Marii i Stanisława Janczurów

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji mieszkańców Osiedla Kozielce

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Marii i Stanisława Jurkowskich

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Anny Tworek

7) śp. Weronika Ligas z intencji kuzynki Julii i Jana Faron z Kamienicy

8) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Wiesławy – 60 r. urodzin z intencji rodziny

9) O szczęśliwe rozwiązanie dla córki

NIEDZIELA         14 LIPCA

7.00      1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza – 70 r. urodzin

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Iwony z okazji urodzin

9.00      1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniego, Małgorzaty i Bartłomieja z okazji urodzin

Poza:

1) śp. Józef Chlebek gr.

2) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Marcina Węglarza

3) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Joanny i Jerzego Gaweł z Krościenka

4) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji mieszkańców Osiedla Kozielce

5) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Marii i Stanisława Jurkowskich

6) śp. Franciszek Ziajkiewicz z intencji Bożeny i Stanisława Tworków

7) śp. Piotr Rozmus z intencji Jana Kozielca

8) śp. Weronika Ligas z intencji Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Gminnego Centrum Edukacji w Wawrzeńczycach

11.00    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków 9 Róży Mężczyzn z Osiedli Brzegi i Łęg Górny

Poza:

1) śp. Romeo Martiniello z intencji żony i córki

 

16.00    1) W intencji Parafian