W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem Litanii odprawiamy codziennie po Mszy świętej wieczornej.

W poniedziałek obchodzić będziemy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego – założyciela Zgromadzenia Sióstr Albertynek. Polecajmy w modlitwie nasze Siostry wypraszając dla nich świętość życia i radosne wypełnianie charyzmatu Zgromadzenia.

We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, po której będziemy modlić się do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dołączymy również modlitwę przez wstawiennictwo św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Zabawy – wtorek, 18 czerwca 2024. Wyjazd o godz. 12.00. W programie: udział w drodze krzyżowej śladami męczeństwa bł. Karoliny o godz. 15.00 i Msza święta z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00. Jeszcze dzisiaj można się zapisać w zakrystii. Koszt 50zł.

W piątek o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Pragniemy Panu Bogu podziękować za wszelkie łaski, których nam udzielił w tym roku i prosić o szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę Mszę świętą nauczycieli, pracowników szkół, dzieci i młodzież, a także rodziców. Dzieci i młodzież zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiadamy codziennie rano od 6.15 i wieczorem od 17.30.

Z całego serca dziękujemy za wszelkie złożone ofiary w ubiegłą niedzielę oraz za ofiary dla misjonarza. Niech Bóg błogosławi wszystkim Dobrodziejom!

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ludwika Jurka (lat 79) z Osiedla Rzeka. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!