We wtorek zapraszamy na „Trochę inne rekolekcje”. O godzinie 19.00 w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie na temat: Przebaczenie – możliwość, czy konieczność? Poprowadzi je s. Małgorzata Słomka, szarytka, posługująca w Piwnicznej. Siostra jest terapeutką, prowadzi wiele rekolekcji dla osób cierpiących z powodu aborcji, a także dla małżeństw przeżywających różne trudności.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

  • Droga krzyżowa – w piątki o godz. 7.15, 17.30 i 19.00
  • Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 15.00

Dzisiaj rozpoczyna się Nowenna do św. Józefa, którą będziemy się modlić: w niedziele po Mszy świętej o godz. 9.00, a w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej. Ze względu na nowennę we wtorek nie będzie modlitw do św. Mikołaja i błogosławieństwa relikwiami.

W poniedziałek młodzież przygotowująca się do przyjęcia sakramentu bierzmowania rozpocznie swoje rekolekcje, które trwać będą do środy. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach wypraszając światło i moc Ducha Świętego.

Można jeszcze się zapisać na wyjazd do sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie, aby tam uczestniczyć w drodze krzyżowej szlakiem męczeństwa o godz. 15.00 oraz we Mszy świętej w Sanktuarium o godz. 18.00. Wyjazd z parkingu przy kościele 18 marca (poniedziałek) o godz. 12.00. Chętnych prosimy o zapisanie się w zakrystii najpóźniej do piątku.

Jeszcze kilka osób nie podało swoich danych koniecznych do wyjazdu na pielgrzymkę do Fatimy. Bardzo prosimy o jak najszybsze skontaktowanie się w ks. Proboszczem.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę oraz dzisiaj na ogrzewanie kościoła. Niech Bóg błogosławi wszystkim dobrodziejom!

Serdecznie prosimy, aby jeśli to możliwe, przez najbliższy tydzień zrobić porządek na grobach swoich bliskich na naszym parafialnym cmentarzu. Przypominamy o konieczności segregowania śmieci na cmentarzu. Bardzo prosimy, aby nie mieszać plastików z trawą.

W sobotę na godz. 8.00 zapraszamy mieszkańców Osiedli: Górzany i Wybrańce, których prosimy o wywiezienie trawy, suchych kwiatów i liści z cmentarza.

Ogłoszenie Sołtysa:           Zebranie Wiejskie Sołectwa Tylmanowa odbędzie się w niedzielę – 17 marca 2024 o godz. 8.00 w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej.