NIEDZIELA         3 MARCA          

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00      1) W intencji Róż Żywego Różańca i Róż Rodziców        

9.00      1) śp. Jakub i Aniela Sajdak z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

3) śp. Maria Zabrzeska gr.

3) śp. Maria Mastalerz z intencji siostry z rodziną

4) śp. Ludwika Ligas – 54 r. śmierci, syn Kazimierz – z intencji córki Marii

5) śp. Helena Kozielec z intencji córki Małgorzaty z rodziną

11.00    1) W intencji Parafian  

Poza:

1) śp. Józef i Helena Faron

 

16.00    1) śp. Kazimierz Konopka z okazji imienin z intencji rodziny

PONIEDZIAŁEK               4 MARCA

6.45      1) śp. Anna Ligas – r. śmierci, mąż Michał oraz ich rodzice z intencji rodziny Noworolników

Poza:

1) śp. Maria Zabrzeska gr.

2) śp. Anna i Jan Michałczak – 30 r. śmierci Anny

3) śp. Maria Mastalerz – 9 r. śmierci z intencji męża

4) śp. Tomasz Kulasik z intencji Katarzyny i Marcina Maurer z rodziną

 

18.00    1) śp. Genowefa Rozwora – 11 r. śmierci

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

 

WTOREK            5 MARCA

6.45      1) śp. Jan, Józefa i Stanisław Mastalscy, śp. Anna Mikołajczyk

Poza:

1) śp. Maria Zabrzeska gr.

 

18.00    1) śp. Zofia i Ludwik Janczura – r. śmierci z intencji córki

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

3) śp. Anna, Jan i Franciszek Michałczak z intencji rodziny

4) W intencji Pielgrzymów o wszelkie potrzebne łaski

 

 

 

ŚRODA                6 MARCA

6.45      1) śp. Antonina i Józef Noworolnik i ich rodzice z intencji syna Jana z rodziną           

2) śp. Anna i Józef Zabrzescy    

Poza:

1) śp. Maria Zabrzeska gr.

2) śp. Józef Ligas – 8 r. śmierci

3) śp. Antoni Bodziarczyk

 

18.00    1) śp. Antonina i Józef Noworolnik z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

 

 

CZWARTEK        7 MARCA

 

6.45      1) śp. Józef Ligas – 8 r. śmierci, żona Maria

2) śp. Józef i Anna Zabrzescy z intencji syna

Poza:

1) śp. Maria Zabrzeska gr.

2) śp. Maria, Marta i Józef Kurnyta

18.00    1) śp. Agnieszka Piszczek z intencji męża

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

3) śp. Piotr Ziemianek – r. śmierci z intencji brata z rodziną

 

 

PIĄTEK               8 MARCA

 

6.45      1) śp. Piotr Ziemianek – 7 r. śmierci

2) śp. Iwona Jankowska z intencji koleżanki

Poza:

1) śp. Maria Zabrzeska gr.

2) śp. Piotr Ziemianek – r. śmierci z intencji brata Wiesława

 

18.00    1) Podziękowanie za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla matki i córeczki Zosi

2) śp. Maria i Filip Piszczek

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

3) śp. Karol Wąchała – 6 r. śmierci z intencji żony

SOBOTA             9 MARCA

 

6.45      1) śp. Franciszka i Szymon Kozik, syn Władysław

2) śp. Zofia Gruca – r. śmierci

Poza:

1) śp. Maria Zabrzeska gr.

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza – r. urodzin z intencji rodziców

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sławomira – 30 r. urodzin z intencji żony i córek

 

18.00    1) śp. Agnieszka Piszczek – r. śmierci

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Józefa – r. urodzin z intencji żony i dzieci

NIEDZIELA         10 MARCA        

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

7.00      1) śp. Małgorzata Klag – 5 r. śmierci z intencji męża

Poza:

1) śp. Józef Ligas z intencji syna Franciszka z rodziną

9.00      1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Franciszka – 1 r. urodzin z intencji rodziców

Poza:

1) śp. Aniela Kozielec gr.

2) śp. Jan Michałczak gr.

3) śp. Maria Zabrzeska gr.

4) śp. Karol Wąchała i jego rodzice z intencji Michaliny i Józefa

5) śp. Maria Jurek – r. śmierci z intencji wnuczek Marii i Małgorzaty

11.00    1) śp. Ludwik Mikołajczyk – 4 r. śmierci             

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Macieja Mikołajczyka z okazji r. urodzin

 

16.00    1) W intencji Parafian