We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, podczas której szczególnie będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

We wtorek rozpoczynamy „Trochę inne rekolekcje”. Zapraszamy na godzinę 19.00 do sali Wiejskiego Ośrodka Kultury. Pierwsze spotkanie nosi tytuł: „Bóg w życiu człowieka”. Poprowadzi je ks. Artur Mularz – dyrektor Wydziału Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, wieloletni duszpasterz młodzieży.

Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

  • Droga krzyżowa – w piątki o godz. 7.15, 17.30 i 19.00
  • Gorzkie Żale – w niedziele o godz. 15.00

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę i w Środę Popielcową na Caritas. Niech Bóg błogosławi wszystkim dobrodziejom!

Zachęcamy rodziców, ale także młodzież która ukończyła 16 lat do podpisania petycji skierowanej do Ministerstwa, a dotyczącej ilości godzin religii w szkole. Petycja znajduje się w Internecie pod linkiem:

https://www.petycjeonline.com/petycja_o_wliczanie_oceny_z_religiietyki_do_redniej_ocen_oraz_utrzymanie_dwoch_godzin_z_tych_przedmiotow

Po wysłaniu petycji na nasz adres e-mail przyjdzie powiadomienie, które trzeba potwierdzić.

Sołtys prosi o podanie wiadomości: Nakazy płatnicze na rok 2024 do odebrania w Biurze Sołtysa od środy (21.02.2024)