Dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 11.00 śpiewać będzie Dziewczęcy Chór Katedralny Puellae Orantes z Tarnowa. Chór ten należy do ścisłej czołówki chórów w Polsce i na świecie. Koncertował w wielu krajach świata, a ostatnio nawet w Japonii. Po Mszy świętej będziemy mogli wysłuchać koncertu kolędowego w ich wykonaniu. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Dzisiaj zapraszamy również na Godzinę Miłosierdzia o 15.00. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań w Księdze Łask.

W najbliższym tygodniu kończymy już wizyty kolędowe. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Parafianom za niezwykle gościnne i życzliwe przyjęcie. Jeśli ktoś nie mógł przyjąć kolędy z jakiegokolwiek powodu, a chciałby zaprosić kapłana z błogosławieństwem, bardzo prosimy o zgłoszenie tego do jutra w zakrystii. W tych rodzinach kolęda odbędzie się w środę od godz. 16.00.

We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, podczas której szczególnie będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Mikołaja w intencji rodzin naszej Parafii. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Prosimy o pisanie próśb i podziękowań.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Portugalii w dniach 3-10 października 2024. Szczegółowy program pielgrzymki zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i na plakacie. Można również zabrać sobie wydrukowany program przy wyjściu z kościoła.

W sobotę po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy członków Rady Parafialnej, Ekonomicznej oraz Caritasu na spotkanie opłatkowe na plebanii.

W przyszłą niedzielę (21 stycznia) o godz. 17.00 w Remizie OSP w Tylmanowej Grupa Młodzieżowa działająca pod kierunkiem ks. Romana zaprasza na przedstawienie Jasełek.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Babci, a w przyszły poniedziałek Dzień Dziadka. Chciejmy nie tylko w modlitwie pamiętać o tych, którym tak wiele zawdzięczamy, a którzy dla nas zawsze mieli i mają otwarte serca. Pamiętajmy więc o odwiedzinach, może o jakimś drobnym upominku, który będzie wyrazem naszej wdzięczności i miłości. Odwiedźmy również tych, którzy już spoczywają na cmentarzu i za nich ofiarujmy naszą modlitwę.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę. Niech Bóg błogosławi wszystkim dobrodziejom!