Obchodzimy dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. Starajmy się, jak trzej królowie zawsze i całym życiem oddawać cześć Chrystusowi. Chciejmy przyjąć Jezusa do naszych serc i do naszych domów. Zewnętrznym znakiem tego przyjęcia niech będą wypisane na drzwiach domu poświęconą kredą znaki: K+M+B 2024.

Przed każdą Mszą świętą członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają zestawy świąteczne, w których znajdziemy węgielek, kadzidło i kredę. Ofiary będą przeznaczone na działalność Caritas. Z całego serca za nie dziękujemy!

Przed Mszą świętą o godz. 11.00 serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w orszaku Trzech Króli, który wyruszy o godz. 10.30 z Wiejskiego Ośrodka Kultury. Orszak w kościele złoży hołd Nowonarodzonemu w Szopce, a poszczególne grupy na Jego cześć odśpiewają kolędę. Zachęcamy również dzieci, by się przebrały w królewskie stroje, a wszystkich zachęcamy do przybrania strojów regionalnych. W szczególny sposób zapraszamy dzieci – kolędników misyjnych. Korony królewskie można będzie otrzymać przed WOK-em i przed kościołem.

Dzień 6 stycznia jest obchodzony jako Diecezjalny Dzień Misyjny. Składka jest przeznaczona na misyjne cele diecezjalne i ogólnopolskie. Jest to również patronalne święto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci.

Dzisiaj o godz. 17.00 w Wiejskim Ośrodku Kultury zostaną przedstawione Jasełka. Zostały one przygotowane przez nauczycieli i dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej oraz przez naszą parafialną Scholę Dziecięcą. Serdecznie wszystkich zapraszamy!