NIEDZIELA   17 GRUDNIA          

3 NIEDZIELA ADWENTU

7.00    1) śp. Katarzyna i Wojciech Zabrzescy; śp. Anna Michałczak – z intencji Józefa Zabrzeskiego z Raby Wyżnej z rodziną

9.00    1) śp. Józef Ligas – 4 r. śmierci z intencji domowników

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry – 30 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

11.00 1) śp. Maria i Filip Piszczek z intencji wnuczki

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji koleżanek z pracy wnuczki Patrycji

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Salomei i Stanisława Kozielców z rodziną

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Stanisławy i Józefa Wąchałów z rodziną

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Doroty Cebula

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Bronisławy i Józefa Wysopalów z rodziną z Zagorzyna

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji Marty i Stanisława Janczurów

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Józefy i Czesława Jagieła

9) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Marii i Marka Krupów

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Krystyny i Pawła Stachoń

 

16.00 1) W intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK       18 GRUDNIA          

 

6.45    1) śp. Maria Adamczyk – r. śmierci z intencji córki

2) śp. Zmarli dobrodzieje sióstr albertynek

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji córki Stanisławy

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Kazimiery i Józefa Tworków z rodziną

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Danuty i Stanisława Zboźniów

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Stanisława i Agnieszki Tworków z Zabrzeży

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Agnieszki Zabrzeskiej

7) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Krzysztofa Wlezień

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Marceliny Gołąb

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji Beaty i Jana Brezina

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji rodziny Ciesielków z Zarzecza

11) śp. Aniela Kozielec z intencji Karoliny Noworolnik

18.00 1) śp. Kazimierz Poparda z intencji brata Jana

 

 

WTOREK       19 GRUDNIA          

 

6.45    1) śp. Wojciech, Maria i Anna Kowalczyk

2) śp. Stanisław Zabrzeski z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji wnuczki Claudii z Adamem

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Stanisława i Marii Urbaniaków

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Joanny, Stanisława i Piotra Noworolników

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Marka Cebuli z rodziną

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Józefa i Katarzyny Zabrzeskich

7) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Agnieszki i Michała Wlezień

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji pracowników Urzędu Pocztowego w Krościenku

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji Danuty i Piotra Majerczyków

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji siostrzeńca z Zakopanego z rodz.

11) śp. Aniela Kozielec z intencji Dyrekcji Przedszkola „Promyczek” w Łącku

18.00 1) śp. Józef Bodziarczyk – r. śmierci

ŚRODA          20 GRUDNIA

6.45    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jacka z intencji rodziców

2) śp. Józefa i Józef Jaworscy

3) śp. Stanisław Zabrzeski z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji wnuka Konrada

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Doroty Stanisz z rodziną

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Stanisławy i Pawła Ligasów

5) śp. Stanisława Tworek z intencji wnuczki Anety Cebuli

6) śp. Stanisława Tworek z intencji rodziny Kaimów

7) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji syna Józefa z rodziną

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji rodziny Sokołowskich z Kudowego

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji rodzin Kwiatków i Woźniaków

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Młodzieżowej Rady Gminy

 

18.00 1) śp. Maria Adamczyk – r. śmierci z intencji syna Kazimierza

CZWARTEK  21 GRUDNIA

6.45    1) śp. Maria i Jan Zabrzescy z intencji syna Jana

2) śp. Aniela, Jakub i Karolina Bodziarczyk

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Tadeusza

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Ludwiki i Jana Noworolników z rodziną

4) śp. Stanisława Tworek z intencji rodziny Michałczaków

5) śp. Stanisława Tworek z intencji siostry Janiny

6) śp. Stanisława Tworek z intencji przyjaciół Huberta

7) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Anety i Stanisława z rodziną

8) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Danuty i Jana Ciesielków

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji rodziny Mrzygłód

10) śp. Franciszek Jurczak z intencji właściciela firmy KRIS-BUD

11) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Aleksandry i Zbigniewa Bobak z rodz.

18.00 1) śp. Maria Bednarczyk z intencji syna Stanisława z rodziną

 

 

PIĄTEK          22 GRUDNIA          

 

6.45    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bernadety i Józefa

2) śp. Jan Chlebek – 19 r. śmierci

3) śp. Rafał i Jan Kaczmarczyk z intencji Marii Ziemianek

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Tadeusza

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Joanny i Marcina Kozielców

4) śp. Stanisława Tworek z intencji firmy NOWPOL

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Elżbiety i Mariusza z rodziną

6) śp. Stanisława Tworek z intencji Agnieszki i Krzysztofa Klag

7) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji sąsiadów Ligasów i Orzechowskich

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Stanisławy i Mariana Cebulów z rodz.

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji pracowników firmy KRIS-BUD

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Stowarzyszenia Twórców Ludowych

 

18.00 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tymoteusza – 2 r. urodzin z intencji rodziców

 

 

SOBOTA       23 GRUDNIA

 

6.45    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodzin Kamińskich, Kozielców, Pierzchałów i Tworków

2) śp. Jan Ligas – 5 r. śmierci z intencji Stanisławy Tworek z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Ewy z Jaworzna

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Stanisławy i Franciszka Kozielców z rodz.

4) śp. Stanisława Tworek z intencji firmy NOWPOL

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Zofii i Tadeusza z Łącka

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Zofii i Wojciecha Piszczków

7) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji córki Marii z rodziną

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Marii Ciesielka z Rzeki

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji rodziny Maurerów

10) śp. Józefa Ciesielka z intencji Aliny – opiekuna prawnego

11) śp. Rozalia i Antoni Bulanda z intencji wnuczki z rodziną

 

18.00 1) śp. Zofia i Tomasz Kozielec oraz ich synowie – z intencji domowników

 

 

NIEDZIELA   24 GRUDNIA          

4 NIEDZIELA ADWENTU 

WIGILIA

7.00    1) W intencji Parafian

Poza:

1) śp. Anna, Jan i Franciszek Michałczak; śp. Maria i Ludwik Adamczyk

9.00    1) śp. Maria i Józef Ligas

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Ciesielków i Adamczuków

11.00 1) śp. Józef Bodziarczyk   i jego rodzice

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Ewy z Jaworzna

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Heleny Zaziąbło z rodz. z Bydgoszczy

4) śp. Stanisława Tworek z intencji firmy NOWPOL

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Renaty i Bogdana Rabiańskich z Zabrzeży

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Józefa i Katarzyny Kasprzaków z dziećmi

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji Władysława Jurka z rodz.

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji rodziny Maurerów

 

12.30 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Irminy z okazji imienin

PASTERKA

24.00 1) W intencji Parafian

2) śp. Franciszek Ziemianek – r. śmierci z intencji syna Stanisława

3) śp. Andrzej Turek