NIEDZIELA         10 GRUDNIA    

2 NIEDZIELA ADWENTU

7.00      1) śp. Anna i Franciszek Błażusiak z intencji wnuczki z rodziną

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Natalii w dniu urodzin z intencji rodziców

9.00      1) W intencji Parafian

Poza:

1) śp. Maria Nykaza – 10 r. śmierci z intencji syna Grzegorza z rodziną

11.00    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Loretty z okazji imienin

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Zofii Stanisz

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Joanny Młynarczyk

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Marii i Jana Bodziarczyków

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Anny i Stanisława Kozielców z rodziną

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Teresy i Józefa Ciężaków

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji chrześniaka Wiesława

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Marii i Jana Florczyków z Ochotnicy

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji Haliny Ziemianek z rodziną

 

16.00    1) śp. Maria i Michał Michałczak, śp. Maria i Jan Janczura

PONIEDZIAŁEK               11 GRUDNIA    

 

6.45      1) śp. Franciszek Ligas – r. śmierci z intencji brata z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Danuty i Stefana Nowaków

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Agnieszki i Oli

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Barbary i Rafała Kwitów

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Haliny Ziemianek z rodziną

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji sąsiadki Marii Hebda

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji rodziny Jagiełów z Zaskala

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Doroty i Mariana Janczurów

9) śp. Franciszek Jurczak z intencji rodziny Gabrysiów z Ochotnicy

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji wnuczek

11) śp. Zmarli podopieczni Sióstr Albertynek

18.00    1) śp. Zofia i Franciszek Piszczek z intencji syna z rodziną

Poza:

1) śp. Józef i Janina Chlebek – r. śmierci Józefa

WTOREK            12 GRUDNIA    

 

6.45      1) śp. Franciszek Zbozień – r. śmierci z intencji córki z rodziną

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Kingi i Józefa Adamczyków z rodz.

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Magdaleny Pajor z rodziną

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Marzeny i Piotra Tomasiaków

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Marii Szałęga z rodziną

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Anny i Konrada Kulasików

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji Danuty Waras z rodziną z Zaskala

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Beaty i Pawła Hojdów z rodziną

9) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji rodziny Kasprzaków z Ochotnicy D.

18.00    1) śp. Maria i Jan Ligas

2) śp. Franciszek Jurczak – 30 dzień po śm. z intencji córki Małgorzaty z mężem

Poza:

1) śp. Jan Chichoń z intencji córki

2) śp. Jan Ziemianek – r. śmierci; żona Janina

ŚRODA                13 GRUDNIA

6.45      1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Gabrieli – 10 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

2) śp. Maria i Józef Kołodziej z intencji rodzeństwa

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Anny Chlebek

3) śp. Stanisława Tworek z intencji pracowników supermarketu rajskiego „Lewiatan” w Krościenku

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Marii i Wiesława Zabrzeskich

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Julii i Jana Kasprzaków

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Zofii i Franciszka Kyrczów z Kamienicy

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji pracowników firmy ZBOZIEŃ

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Alicji, Żanety i Barbary Cabała

9) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Rady Gminy Ochotnica Dolna

 

18.00    1) śp. Jan Michałczak z intencji żony i dzieci z rodzinami

Poza:

1) śp. Franciszek Gębacz z intencji córki Teresy z rodziną

CZWARTEK        14 GRUDNIA

6.45      1) śp. Maria i Jan Ligas

2) śp. Stanisława Rozwora – r. śmierci z intencji siostry Marii

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Magdaleny i Andrzeja Bodziarczyków z rodz

3) śp. Stanisława Tworek z intencji rodziny Prymula

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Elżbiety Waksmundzkiej z rodziną

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Marii Cebula

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Marii i Włodzimierza Skibów ze Świnoujścia

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji pracowników firmy ZBOZIEŃ

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Zofii Tarchała

9) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Wójta Gminy Ochotnica Dolna

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Teresy i Marka Polek z Pleśnej

11) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji naszej klasy ze Szkoły Podstawowej

18.00    1) śp. Anna i Antoni Michałczak z intencji córki

 

PIĄTEK               15 GRUDNIA    

 

6.45      1) śp. Stanisława Rozwora – r. śmierci z intencji córki Elżbiety z rodziną

2) śp. Ryszard Nosal – 10 r. śmierci z intencji żony z dziećmi

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji Dorota i Dariusza Duda z rodziną

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Władysławy i Jana Groń z Ochotnicy

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Aliny i Stanisława Wojdyłów z rodziną

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Stanisława i Agnieszki Cebula z rodziną

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Heleny i Tadeusza Gołdynów

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji Anny i Roberta Zabrzeskich

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Zdzisławy i Władysława Jagiełów z rodz.

9) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Winicjusza Polek z rodziną

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji rodziny Zaziąbłów z Tylmanowej

 

18.00    1) śp. Stanisława i Franciszek Rozwora – 16 r. śmierci z intencji córki Anny z rodziną

Poza:

1) śp. Antonina Cebula – r. śmierci z intencji siostry z rodziną

 

 

SOBOTA             16 GRUDNIA

 

6.45      1) śp. Jerzy Mroczek z intencji Małgorzaty i Zbigniewa Gabrysiów z rodziną

2) śp. Maria i Szymon Wąchała

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji koleżanek z pracy wnuczki Patrycji

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Katarzyny i Franciszka Polaków z Ochotnicy

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Tomasza Kulasika

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Danuty Cebula

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Heleny i Józefa Skupińskich z rodziną

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji Zofii i Wojciecha Niewiadomych

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Zofii i Krzysztofa Król

9) śp. Rozalia i Antoni Bulanda z intencji wnuczki z rodziną

 

18.00    1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Alberta – 4 r. urodzin

Poza:

1) śp. Beata Sejud z intencji kuzynki Teresy z rodziną

 

 

NIEDZIELA         17 GRUDNIA    

3 NIEDZIELA ADWENTU

7.00      1) śp. Katarzyna i Wojciech Zabrzescy; śp. Anna Michałczak – z intencji Józefa Zabrzeskiego z Raby Wyżnej z rodziną

9.00      1) śp. Józef Ligas – 4 r. śmierci z intencji domowników

Poza:

1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandry – 30 r. urodzin z intencji rodziców i rodzeństwa

11.00    1) śp. Maria i Filip Piszczek z intencji wnuczki

Poza:

1) śp. Anna Nowelli gr.

2) śp. Stanisława Tworek z intencji koleżanek z pracy wnuczki Patrycji

3) śp. Stanisława Tworek z intencji Salomei i Stanisława Kozielców z rodziną

4) śp. Stanisława Tworek z intencji Stanisławy i Józefa Wąchałów z rodziną

5) śp. Stanisława Tworek z intencji Doroty Cebula

6) śp. Katarzyna Ziemianek z intencji Bronisławy i Józefa Wysopalów z rodziną z Zagorzyna

7) śp. Franciszek Jurczak z intencji Marty i Stanisława Janczurów

8) śp. Franciszek Jurczak z intencji Józefy i Czesława Jagieła

9) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Marii i Marka Krupów

10) śp. Ludwik Mikołajczyk z intencji Krystyny i Pawła Stachoń

 

16.00    1) W intencji Parafian