We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Mikołaja.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.

W środę na Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VIII.

W czwartek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami. Dzieci zbierają się w kościele, a rodzice w sali Wiejskiego Ośrodka Kultury. Po spotkaniu zapraszamy wszystkich na Mszę świętą o godz. 18.00.

Zachęcamy wszystkich Parafian do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem podczas adoracji w każdy piątek o godz. 17.00. Na zakończenie adoracji wspólnie modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Podczas Mszy świętej o godz. 11.00 będziemy szczególnie modlić się za członków Chóru Parafialnego „Misericordia” z okazji wspomnienia św. Cecylii, które przypada w środę.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Niech dobry Bóg wynagradza swoją opieką wszystkich naszych Dobrodziejów.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Franciszka Jurczaka (lat 91) z Osiedla Rzeka Dolna. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!