Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00. Zachęcamy do wpisywania próśb i podziękowań w Księdze Intencji przy ołtarzu św. S. Faustyny.

We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za zakochanych i narzeczonych oraz modlących się o dobrą żonę i dobrego męża. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Mikołaja.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.

W sobotę obchodzić będziemy wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, której relikwie złożone są w ołtarzu głównym naszego kościoła. Niech ta, która jako młoda dziewczyna oddała życie w obronie czystości, opiekuje się zwłaszcza młodzieżą, tak bardzo dzisiaj narażoną na pokusy grzechów nieczystych; niech wyprasza młodym ludziom siłę do przeciwstawiania się powszechnym dziś atakom na wartości, jakie niosą: życie w czystości, unikanie gorszących rozmów, dbanie o czystość wzroku i wyobraźni poprzez walkę z pornografią. Wszyscy módlmy się przez wstawiennictwo bł. Karoliny o łaskę czystych serc, nieskalanych przez żaden grzech, a zwłaszcza grzech nieczystości.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy również za wszelkie ofiary złożone przy okazji wypominek. Niech dobry Bóg wynagradza swoją opieką wszystkich naszych Dobrodziejów.