Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe odprawiane jest w dni powszednie o godz. 17.15. Bezpośrednio po nim Msza święta. W niedziele – po Mszy świętej o godz. 16.00. Jeśli ktoś chciałby zapisać się do nowej Róży Żywego Różańca prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

We wtorek modlitwy do św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii odmówimy podczas nabożeństwa różańcowego.

We wtorek zapraszamy na Spotkanie Biblijne, które rozpocznie się o godz. 19.00 w sali na plebanii. Podczas tych spotkań rozważamy fragment Ewangelii przeznaczony na najbliższą niedzielę. Jest to forma nie tylko modlitwy, ale również przygotowania do pełniejszego i bardziej świadomego przeżywania niedzielnej Mszy świętej. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek na nabożeństwo różańcowe i Mszę świętą zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Wszyscy gromadzimy się kościele o godz. 17.15.

Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „Św. Jana Paweł II – Cywilizacja życia”. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na Dzieło Nowego Tysiąclecia, które zapewnia stypendia zdolnej i ubogiej młodzieży.

Dzisiaj o godz. 17.00 spod kościoła wyruszy pielgrzymka na Błyszcz organizowana przez Grupę Młodzieżową pod kierunkiem ks. Romana. Podczas pielgrzymki odmawiany będzie różaniec i droga światła. Wszystkich uczestników prosimy o dostosowanie ubrania do wyjścia w góry, zabrania z sobą ciepłych napojów oraz zabranie latarek.

Dzisiaj w całej Polsce odbywają się wybory parlamentarne i narodowe referendum. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i referendum. Jeśli tylko pragniemy dobra dla naszej Ojczyzny i dla nas samych wypełnijmy nasz obywatelski i chrześcijański obowiązek.

Trwa zbiórka starych, zużytych i niepotrzebnych telefonów komórkowych, tabletów i laptopów. Zużyte telefony, tablety i laptopy można składać do końca października w pojemniku umieszczonym w przedsionku kościoła.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Niech Bóg obficie błogosławi naszym Dobroczyńcom.

W zakrystii można nabyć Kalendarz Rolników w cenie 30zł.

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Serdecznie prosimy o zadbanie o groby swoich bliskich. Zwracamy się z prośbą, aby odpowiednio segregować śmieci na cmentarzu. Prosimy wszystkie plastiki i szkło: wkłady do zniczy, znicze, sztuczne kwiaty – wrzucać do kontenera. Natomiast liście, trawę i naturalne kwiaty wrzucać na miejsce do tego wyznaczone. Bardzo prosimy, aby nie mieszać plastików z trawą.

Od przyszłej niedzieli grupa młodzieżowa rozprowadzać będzie znicze na groby. Dochód jest przeznaczony na działalność grupy.

W kancelarii parafialnej można składać wypominki. Kartki wypominkowe są do wzięcia w przedsionku kościoła.