We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Mikołaja.

W środę na wieczorną Mszę świętą zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VIII wraz z rodzicami. Po Mszy świętej spotkanie.

Można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę małżeństw i rodzin na Jasną Górę 24 września. Hasłem pielgrzymki są słowa: „Świętość w codzienności”. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 4.00 od Kłodnego.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Niech Bóg obficie błogosławi naszym Dobroczyńcom. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę do puszek na sprzątanie kościoła.

Sołtys wsi Tylmanowa zaprasza mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w Wiejskim Ośrodku Kultury w przyszłą niedzielę (24.09.2023) o godz. 8.00.