Rozpoczęliśmy dzisiaj Tydzień Wychowania. W naszych modlitwach wypraszajmy światło Ducha Świętego dla rodziców, nauczycieli i wychowawców. Niech z miłością i mądrością formują serca i umysłu dzieci i młodzieży. Przy okazji warto sobie przypomnieć, że wielką pomocą w formacji dzieci i młodzieży są czasopisma katolickie, które można nabyć przy wyjściu z kościoła.

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za zakochanych i narzeczonych oraz modlących się o dobrą żonę i dobrego męża. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Mikołaja.

We wtorek po Mszy wieczorowej spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

W środę zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 i procesję fatimską z różańcem. O niesienie figury Matki Boskiej Fatimskiej i odmawianie poszczególnych dziesiątków różańca prosimy Róże: 10 Róża (Katarzyny Wąchała), 14 Róża (Józefy Piszczek), 15 Róża (Marii Udziela) i 18 Róża (Haliny Michałczak). Nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy włączymy w nabożeństwo fatimskie.

W środę po Mszy świętej wieczorowej i procesji spotkanie Grupy Dorosłych.

W czwartek (14.09) obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O ile będzie dobra pogoda, zapraszamy na drogę krzyżową na Kalwarii Tylmanowskiej o godz. 17.00. Bardzo prosimy, by na to święto uporządkować nie tylko Kalwarię Tylmanowską, ale również zadbać o przydrożne krzyże i kapliczki.

Spotkania formacyjne:

  • Ministranci – sobota o godz. 8.30
  • Lektorzy – sobota o godz. 9.30
  • Schola dziecięca – sobota o godz. 9.00
  • Dziewczęca Służba Maryjna – druga i czwarta sobota miesiąca o godz. 10.00
  • Grupa Młodzieżowa – piątek o godz. 19.00

Można zapisać na pielgrzymkę małżeństw i rodzin na Jasną Górę 24 września. Hasłem pielgrzymki są słowa: „Świętość w codzienności”. Zapisy w zakrystii.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Niech Bóg obficie błogosławi naszym Dobroczyńcom.