We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja w intencji naszej Parafii. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Mikołaja.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zachęcamy do pisania próśb do Matki Bożej.

I piątek miesiąca września. Zachęcamy do przyjęcia Komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msze święte o godz. 6.45 i 18.00. Zapraszamy na adorację od godz. 17.00 i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45.

I piątek to również dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Składka jest przeznaczona na pomoc misjom.

Spowiedź:

  • środa – rano od godz. 6.15, wieczorem od godz. 17.00 – klasy IV, V i VI
  • czwartek – rano od godz. 6.15, wieczorem od godz. 17.00 – klasy VII i VIII
  • piątek – rano od godz. 6.15, wieczorem od godz. 17.00

Bardzo prosimy dzieci i młodzież o skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania. Niech w rozpoczynający się wkrótce rok szkolny dzieci i młodzież wejdą z czystymi sercami. Prosimy rodziców, by zmobilizowali swoje pociechy do spowiedzi w wyznaczonych dniach, ponieważ będzie tylko dwóch spowiedników (ks. Roman jeszcze jest na urlopie).

Do chorych kapłani udadzą się w piątek przed południem.

W sobotę zapraszamy na nabożeństwo I-sobotnie z rozważaniami i różańcem o godz. 17.00. Po nabożeństwie Msza święta, a po niej katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które przyjmą chrzest we wrześniu.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 7.00.

W przyszłą niedzielę (3.09) o godz. 13.00 ks. Marek Sędek z Kopiej Górki odprawi Mszę świętą na Błyszczu.

Organizujemy autobus dla tych, którzy chcieliby pojechać na uroczystości beatyfikacji rodziny Ulmów do Markowej koło Łańcuta 10 września. Wyjazd o godz. 4.30 od Kłodnego. Zapisy w zakrystii do końca tygodnia.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Niech Bóg obficie błogosławi naszym Dobroczyńcom.

Pragniemy poinformować, że zmienił się numer telefonu do naszej Parafii. Nowy numer to: 797 369 461. Jest on zamieszczony na stronie internetowej Parafii.