We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja o jedność w rodzinach, Parafii, Ojczyźnie, na świecie i o jedność chrześcijaństwa. Na zakończenie indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Mikołaja.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Zachęcamy do pisania próśb do Matki Bożej.

Trwa Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą. Dołączajmy również intencje, które nosimy w naszych sercach. Niech Jasnogórska Pani raczy je zanieść przed tron Jezusa.

Wyjazd na wejście Pielgrzymki na Jasną Górę – w piątek o godz. 9.15 z parkingu przy kościele.

W sobotę przeżywać będziemy uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Zapraszamy na Msze święte o godz. 6.45 i 18.00.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę oraz za ofiary na Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Szczawnicy. Niech Bóg obficie błogosławi naszym Dobroczyńcom.

Przypominamy o możliwości zapisania się na pielgrzymkę do Medjugorie i sanktuariów Chorwacji w terminie 12-19 września 2023. Szczegółowy program zamieszczony jest w gablocie i na naszej stronie internetowej. Zapisać się można w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio w Biurze.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask w rozpoczynającym się tygodniu, a przebywającym na urlopach życzymy miłego wypoczynku. Niech Bóg wszystkim błogosławi!