Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy świętej o godz. 7.00.

Ze względu na warunki pogodowe Msza święta na Błyszczu została odwołana!

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tych uroczystościach zapraszamy do kościoła w Krościenku na Mszę świętą o godz. 14.00.

We wtorek o godz. 18.00 Msza święta, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za zakochanych i narzeczonych oraz modlących się o dobrą żonę i dobrego męża.

W przyszłą niedzielę (13 sierpnia) zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00. O godz. 15.30 odmówimy różaniec podczas procesji fatimskiej. Do niesienia figury Matki Bożej i odmawiania poszczególnych dziesiątków różańca prosimy członków Róż: 10 (Antoniego Adamczyka), 11 (Józefy Chlebek), 12 (Marii Gabryś) i 13 (Marceliny Warzechy). Po różańcu Msza święta.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna, a przed kościołem będzie można ofiarą do puszki wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, które działa w Szczawnicy. Celem tej pomocy jest dalsza budowa budynku mieszkalno-usługowego dla osób niepełnosprawnych w Szlachtowej.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask w rozpoczynającym się tygodniu, a przebywającym na urlopach życzymy miłego wypoczynku. Niech Bóg wszystkim błogosławi!