XV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 LIPCA 2023

We wtorek o godz. 18.00 Msza święta, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii. Po Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

Od wielu lat w naszej diecezji każdego dnia w innej parafii trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. W naszym kościele dzień adoracji przypada w najbliższą niedziele, ze względu na porządek niedzielny  nabożeństw odbędzie się ona w godzinach od 12:00 do 16:00. Serdecznie więc zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w dowolnym czasie.

W przyszłą niedzielę, z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy świętej będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i poświęcimy pojazdy. Serdecznie zapraszamy. Przy tej okazji, jak w poprzednich latach, można będzie złożyć ofiarę na pomoc misjonarzom.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na inwestycje i dzisiaj na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Dzisiaj młodzież z naszej parafii rozprowadza ciasto do niedzielnej kawy w ten sposób możemy wesprzeć ich wyjazd do Rzymu. Dziękujemy za wszelką życzliwość i dar serca.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask w rozpoczynającym się tygodniu.