Pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w obchodach Oktawy Bożego Ciała. Szczególne podziękowania kierujemy do niosących feretrony, chorągwie i baldachim. Dziękujemy również dziewczętom z DSM i Liturgicznej Służbie Ołtarza. Dbajmy o obecność Jezusa Eucharystycznego w naszych sercach, a będzie nas wspierał i błogosławił!

Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy świętej, a w piątek na zakończenie adoracji, która się rozpoczyna o godz. 17.00.

We wtorek o godz. 18.00 Msza święta, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii. Po Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

W piątek o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza święta na zakończenie roku szkolnego. Pragniemy Panu Bogu podziękować za wszelkie łaski, których nam udzielił w tym roku i prosić o szczęśliwe wakacje. Dzieci i młodzież zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiadamy codziennie rano od 6.15 i wieczorem od 17.30.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary w ubiegłą niedzielę. Wszystkich dobrodziejów powierzamy w modlitwie Bożej Opatrzności.

Związek Podhalan w Ochotnicy Dolnej, wraz z jedenastoma okolicznymi Związkami (wśród nich również ze Związkiem z Tylmanowej), organizuje festyn w przyszłą niedzielę (25.06.2023) w Ochotnicy Dolnej. Całkowity dochód z festynu będzie przeznaczony na budowę nowego kościoła pw. bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w tym festynie i wsparcia sąsiedniej Parafii. W przyszłą niedzielę przed naszym kościołem będzie można nabyć pyszne placki. Ofiary złożone przy tej okazji również będą pomocą w budowie. Prosimy zatem o otwarte serca i wielką hojność, zwłaszcza że wszyscy wiemy, jak wielki to wysiłek – budowa kościoła. Zwłaszcza w dzisiejszych warunkach. Ochotnie zatem pomóżmy sąsiadom z Ochotnicy!

Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniami Tauronu wywieszonymi w gablocie.