OGŁOSZENIA PARAFIALNE

6 NIEDZIELA  WIELKANOCNA

14 maja 2023

Dzisiaj zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

Nabożeństwa majowe są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30, a niedziele i święta o godz. 15.30. Uwaga: Msza święta jest odprawiana zaraz po nabożeństwie majowym!

We wtorek o godz. 18.00 Msza święta, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja za rodziny naszej Parafii. Po Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

We wtorek imieniny obchodził będzie Ks. Biskup Ordynariusz, Andrzej Jeż. Jego osobę i pasterską posługę polecamy opiece Matki Bożej i świętych Patronów: św. Andrzeja Boboli i św. Mikołaja.

W piątek rozpoczyna się Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenną będziemy się modlić przed nabożeństwem majowym.

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

W przyszłą niedzielę w Wiejskim Ośrodku Kultury będzie można oddać krew w godzinach 9.00-13.00. Akcję „Oddając krew, ratujesz życie” prowadzi Straż Pożarna Powiatu Nowotarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego, kto tylko może, czyli komu zdrowie pozwala, aby podzielić się tym najcenniejszym darem z bliźnimi.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy również rodzicom dzieci I-Komunijnych za złożony na potrzeby Parafii dar w wysokości 1.000 zł. O przeznaczeniu tych pieniędzy poinformujemy. Wszystkich dobrodziejów powierzamy w modlitwie Bożej Opatrzności.