We wtorek o godz. 18.00 Msza święta, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja o jedność w rodzinach naszej Parafii, o jedność w naszej Ojczyźnie, na świecie i o jedność chrześcijaństwa. Po Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

W środę o godz. 17.45 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 11.00 dzieci z klas IV obchodzić będą rocznicę I Komunii świętej.

Spotkanie uczestników pielgrzymki do Włoch odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00 w kościele św. Mikołaja. Prosimy o przyniesienie na spotkanie potwierdzenia wpłaty.

Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary w ubiegłą niedzielę. Dziękujemy również za wszelkie przejawy życzliwości i pomocy dla Parafii, jak choćby za reparację posadzki, czy umycie schodów w kościele. Niech dobry Bóg wszystkich dobrodziejów obdarza swoim błogosławieństwem!

We wtorek imieniny będzie obchodził ks. prałat Marek Mroczek. Już dzisiaj dostojnemu Solenizantowi składamy życzenia obfitości Bożych łask, zdrowia oraz radości i satysfakcji czerpanych z kapłańskiej posługi wiernym. Niech św. Patron – Ewangelista – uprosi ks. Prałatowi łaskę odczuwania bliskości i miłości Boga, a Matka Najświętsza troszczy się każdego dnia o świętość życia. Plurimos annos!

W ostatnim tygodniu zmarł śp. Marek Dziędziel (lat 63) z Osiedla Buciorówka. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!