Przeżywamy dzisiaj uroczystość odpustową ku czci Miłosierdzia Bożego. Kazania odpustowe głosi ks. Prałat Paweł Kochaniewicz, dyrektor Zespołu Szkół Katolickich w Nowym Sączu, którego serdecznie witamy i dziękujemy za obecność, wspólną modlitwę oraz głoszone Słowo Boże.

Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia dzisiaj o godz. 15.00.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości. Dziękujemy chórowi parafialnemu Misericordia, Liturgicznej Służbie Ołtarza, niosącym baldachim i feretrony. Dziękujemy wszystkim, którzy pielęgnując tradycyjne zwyczaje przyszli dzisiaj do kościoła w regionalnych strojach góralskich.

Dziękujemy również za pomoc w organizacji wczorajszej uroczystości diecezjalnych obchodów świętą Caritas. Z wielką wdzięcznością zwracamy się dzisiaj do Państwa tworzących Parafialny Zespół Caritas. Dziękujemy nie tylko za wczorajszą uroczystość, ale przede wszystkim za codzienne zainteresowanie i spieszenie z pomocą naszym Parafianom, którzy potrzebują różnorakiej pomocy. Niech Bóg zlewa na Was zdroje swojego miłosierdzia, by nigdy nie zabrakło wyobraźni miłosierdzia.

We wtorek o godz. 18.00 Msza święta, po której modlić się będziemy przez wstawiennictwo św. Mikołaja w intencji rodzin naszej Parafii. Po Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

W środę po Mszy świętej wieczornej zapraszamy do kościoła św. Mikołaja na adorację Najświętszego Sakramentu prowadzoną przez Grupę Dorosłych w intencji rodzin.

W środę na Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami, a w czwartek dzieci z klas IV z rodzicami.

Od przyszłej niedzieli popołudniowa Msza święta o godz. 16.00 odprawiana będzie w kościele św. Mikołaja.

W najbliższym czasie czekają nas następujące uroczystości:

  • Rocznica I Komunii świętej – 30 kwietnia o godz. 11.00
  • Otwarcie sezonu rowerowo-motocyklowego – 1 maja o godz. 11.00
  • I Komunia święta – 7 maja o godz. 12.30

Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary w Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

Spotkanie uczestników pielgrzymki do Włoch odbędzie się w przyszłą niedzielę (23 kwietnia) o godz. 17.00 w kościele św. Mikołaja. Bardzo prosimy o obecność, ponieważ podczas spotkania zostaną podane ważne informacje. Pielgrzymów prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 2.500zł na konto biura Online Travel (numer konta: 08 1020 2892 0000 5702 0505 0176). Prosimy o przyniesienie na spotkanie potwierdzenia wpłaty. Koszty liczone w euro będą zbierane w autobusie.

We wtorek przeprowadzona zostanie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Elektroodpady można gromadzić przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Tylmanowej w godz. 7.00-12.00.