Dzisiaj o godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w starym kościele, podczas której przez wstawiennictwo św. Mikołaja będziemy prosić Boga w intencji narzeczonych i zakochanych. Serdecznie zapraszamy, zwłaszcza że tego dnia przypada dzień zakochanych – walentynki. Na zakończenie Mszy świętej błogosławieństwo relikwiami św. Mikołaja.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Prosimy o pisanie próśb i podziękowań.

W środę po Mszy świętej wieczornej grupa dorosłych zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu, podczas której szczególnie polecać będziemy Bogu małżeństwa naszej Parafii.

Spotkanie Rady Ekonomicznej odbędzie się w czwartek po Mszy świętej wieczornej, a Rady Duszpasterskiej w piątek po wieczornej Mszy świętej.

W sobotę spotkanie scholi dziecięcej o godz. 10.00, dzieci misyjnych o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwo 40-godzinne, które trwać będzie przez kolejne trzy dni poprzedzające Środę Popielcową. Będziemy modlić się adorując obecnego w Najświętszym Sakramencie Chrystusa. Porządek adoracji w niedzielę i w kolejne dni jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Parafii. Jest też na kartkach przy wyjściu z kościoła. Oczywiście, jeśli ktoś nie będzie mógł przyjść na wyznaczoną godzinę, serdecznie zapraszamy w jakimkolwiek dogodnym czasie. Postarajmy się jednak znaleźć ten „dogodny czas” i ofiarować go Panu Bogu.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę i na ogrzewanie.

Dzisiaj, na polecenie ks. Biskupa, przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Niech Bóg obdarzy wszystkich dobrodziejów obfitym błogosławieństwem!