Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy, by zabrać ze sobą karteczkę w wypisanym fragmentem Pisma Świętego. Niech to będzie słowo skierowane przez Pana Boga do każdego z nas osobiście. Chciejmy tym słowem żyć dzisiaj, o nim myśleć i nim się modlić.

We wtorek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 w starym kościele, podczas której szczególnie będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Mikołaja o jedność i pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie i w naszych rodzinach. Na zakończenie błogosławieństwo relikwiami naszego Świętego.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. Prosimy o pisanie próśb i podziękowań.

W środę na Mszę świętą wieczorną zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas VIII wraz z rodzicami. Po Mszy świętej – spotkanie z rodzicami.

Ponieważ ks. Roman w piątek wyjeżdża z ministrantami na krótki wypoczynek. Z tego powodu poza parafią odprawi Msze święte w następujących intencjach: w piątek wieczorem: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bogusławy i Stanisława – r. ślubu, a w sobotę rano: za śp. Stanisława Trybulca i zmarłych rodziców.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na składkę w ubiegłą niedzielę. Dzisiaj można złożyć ofiarę do puszki na sprzątanie kościoła. Niech Bóg wynagrodzi wszystkich dobrodziejom obfitym błogosławieństwem!

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Włoch, która się odbędzie w dniach 12-21 maja 2023. Zapisy na pielgrzymkę do końca stycznia w zakrystii lub kancelarii parafialnej wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 850zł! Szczegółowy program pielgrzymki zamieszczony jest na naszej stronie internetowej i na plakacie.