OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA    

13 LISTOPADA 2022

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

W środę na Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie formacyjne zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszej spowiedzi i Komunii świętej z klas III wraz z rodzicami. W czwartek na Mszę świętą o godz. 18.00 zapraszamy młodzież klas VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W piątek obchodzić będziemy wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, której relikwie złożone są w ołtarzu naszego kościoła. Przez jej wstawiennictwo módlmy się o czyste serca dla młodych ludzi.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto Akcji Katolickiej oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Podczas Mszy świętej o godz. 11.00 będziemy szczególnie modlić się za członków Chóru Parafialnego „Misericordia” z okazji wspomnienia św. Cecylii.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na składkę i dla misjonarza, ks. Łukasza Niemca.  Niech Bóg wynagrodzi wszystkich dobrodziejom obfitym błogosławieństwem! Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę do puszki na „Kościół w potrzebie”.