OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 WRZEŚNIA 2022

W środę na Mszę świętą i spotkanie formacyjne o godz. 18.00 zapraszamy młodzież z klas VIII wraz z rodzicami.

W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe odprawiane będzie w dni powszednie o godz. 17.15, po nim Msza święta. W niedziele po Mszy świętej o godz. 16.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do odmawiania różańca. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w nabożeństwie różańcowym w kościele, prosimy aby odmawiać różaniec w domu. Zachęcamy do rodzinnej wspólnej modlitwy różańcowej.

W tym tygodniu przypada I sobota października. Zapraszamy na nabożeństwo I-sobotnie i różaniec o godz. 17.00.

W sobotę po Mszy świętej wieczornej katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają przyjąć sakrament chrztu świętego w październiku.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 7.00. Zapraszamy nie tylko zelatorów, ale również wszystkich członków Róż.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę oraz na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

W sobotę (8.10) odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Sanktuarium św. Jana Pawła II oraz Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Gościem specjalnym będzie pani Louise Ward z Kanady – założycielka ruchu margaretek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji kapłanów. Szczegóły na plakacie w gablocie.

W zakrystii można nabyć Kalendarz rolniczy w cenie 30zł. Zmarł były proboszcz w Sromowcach Niżnych Ks. Czesław Jakóbczyk przed laty był wikariuszem w Tylmanowej. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 26.09.22r. w kościele parafialnym w Sromowcach Niżnych o godz. 14:00. Jeśli ktoś byłby chętny pojechać na pogrzeb można się zapisać w zakrystii. Wyjazd z pod kościoła o 12:45