Wyjazd na pielgrzymkę małżeństw i rodzin na Jasną Górę w przyszłą niedzielę o godz. 4.00. Autobus będzie zbierał pielgrzymów począwszy od Kłodnego.

W środę na Mszę świętą i spotkanie formacyjne o godz. 18.00 zapraszamy dzieci z klas III wraz z rodzicami.

Zapraszamy na pielgrzymkę w Bieszczady: Kalwaria Pacławska, Krasiczyn, Przemyśl i Łańcut. Wyjazd w sobotę (8.10) o godz. 6.30, powrót w niedzielę (9.10) wieczorem. W programie m.in. zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej, katedry w Przemyślu, a także zamków i miejsc historycznych związanych z naszą wiarą i historią Polski. Koszt wyjazdu około 320 zł. W cenę wliczone są: nocleg, obiadokolacja, śniadanie, bilety wstępu, przejazd autokarem. Warunkiem realizacji pielgrzymki jest zgłoszenie się minimum 40 osób. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej do 25 września.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na inwestycje. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

W zakrystii można nabyć Kalendarz rolniczy w cenie 30zł.

Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej ogłasza nabór do Ogniska Muzycznego. W ofercie: nauka gry na akordeonie, klarnecie, skrzypach, flecie poprzecznym, trąbce, gitarze, pianinie oraz nauka śpiewu. Zajęcia prowadzone przez najlepszych nauczycieli z regionu. Zapisy do 22 września.

Wszystkim drogim Parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia!