Trwa 40. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą. Dołączajmy również intencje, które nosimy w naszych sercach. Niech Jasnogórska Pani raczy je zanieść przed tron Jezusa.

Wyjazd autobusu na wejście pielgrzymki w czwartek (25.08) o godz. 8.30 z parkingu przy kościele. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy świętej o godz. 18.00. Zachęcamy do pisania próśb do Matki Bożej.

W piątek obchodzić będziemy uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte o godz. 6.45 i 18.00. Z racji uroczystości w ten piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na sprzątanie kościoła. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim drogim naszym Parafianom i Gościom, zwłaszcza odpoczywającym na wakacjach w Tylmanowej, życzymy dobrego tygodnia, a obchodzącym imieniny oraz świętującym swoje  urodziny lub rocznice wypraszamy Boże błogosławieństwo. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznej drogi, dobrego odpoczynku i szczęśliwego powrotu. Niech wszystkim Bóg obficie błogosławi!