Zmiana tajemnic Żywego Różańca – dzisiaj po Mszy świętej o godz. 7.00. Intencja papieska na sierpień: Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

Dzisiaj na godz. 14.00 zapraszamy na Błyszcz, gdzie zostanie odprawiona Msza święta pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego, Andrzeja Jeża. Jeśli kto może, prosimy o uczestniczenie w uroczystościach w stroju góralskim.

W sobotę (13 sierpnia) serdecznie zapraszamy na Mszę świętą i procesję fatimską o godz. 18.00. Modlitwie przewodniczył będzie, pochodzący z naszej parafii, ks. Janusz Adamczyk, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy członków Róż: 10 Róży – Antoniego Adamczyka, 15 Róży – Marii Udziela, 18 Róży – Haliny Michałczak i 23 Róży – Marii Adamczyk. Zelatorów tych Róż prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej (odmawianie poszczególnych dziesiątków).

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich planujących śluby i do wszystkich uczestniczących w ślubach o nie sypanie na terenie kościoła i przy kościele konfetti i ryżu.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę i w I piątek na misje.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask. Niech Bóg wszystkim błogosławi!