Serdecznie zapraszamy na Msze święte codziennie rano o godz. 6.45, w środę na Mszę świętą wieczorną o godz. 18.00 i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz w piątek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i Mszę świętą o godz. 18.00.

Dzisiaj po każdej Mszy świętej modlimy się w intencji wszystkich kierowców i poświęcamy pojazdy. Przy tej okazji, jak w poprzednich latach, można będzie złożyć ofiarę na pomoc misjonarzom. Ofiary będą zbierać ministranci przy wyjeździe z parkingu. Ministranci będą również rozdawać okolicznościowe pamiątki z modlitwą do św. Krzysztofa, patrona kierowców.

Rozpoczynają się zapisy na 40. Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę, która rozpocznie się 17 sierpnia. Zapisy prowadzone są przez formularz online podany na stronie facebook grupy pielgrzymkowej nr 19. Można się będzie również zapisać podczas spotkania przed Pielgrzymką, które odbędzie się 14 sierpnia w Krościenku o godz. 14.00. Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł od osoby. Trzecia osoba z rodziny płaci 100 zł, a każde dziecko z rodziny do lat piętnastu – 75 zł. Zachęcamy również do duchowego pielgrzymowania. Szczegóły tej formy pielgrzymki zamieszczone są na legitymacjach, które można wziąć ze stolika przy wyjściu z kościoła.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Dziękujemy również za ofiary na budowę obiektu mieszkalno-usługowego dla osób niepełnosprawnych w Szczawnicy. Na ten cel zebrano 4.221 zł.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask w rozpoczynającym się tygodniu, a przebywającym na urlopach życzymy miłego wypoczynku. Niech Bóg wszystkim błogosławi!