Serdecznie zapraszamy w środę na Mszę świętą wieczorną o godz. 18.00 i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania intencji: próśb i podziękowań, które włączymy w Nowennę.

W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

Od wielu lat w naszej diecezji każdego dnia w innej parafii trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się tego dnia w intencji całej diecezji, naszych Biskupów, a także w intencji naszej parafii i naszych rodzin. W naszym kościele dzień adoracji przypada w najbliższą sobotę. Serdecznie więc zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Msze święte i adoracja będą w kościele św. Mikołaja. Program adoracji:

6.45    –         Msza święta

    7.15-8.00   –         Łęg Dolny, Króle, Mastalerze

    8.00-9.00   –         Paluchy, Czeczugi, Klępy, Zaziąbły

  9.00-10.00   –         Grzebaki, Kozuby, Marciakówka, Kaletówka, Wybrańce, Górzany

10.00-11.00   –         Kliniec, Brzegi, Łęg Górny

11.00-12.00   –         Kłodne

12.00-13.00   –         Obłaz Górny, Kąt, Lachówka, Płaśnie, Buciorówka, Bliszcze, Stachówka

13.00-14.00   –         Księżaki, Kotelnica, Ligasy, Ziemianki, Padół, Miazgi, Potok, Mostki

14.00-15.00   –         Chlebki, Michałki, Brodki, Glinik, Kozielce

15.00-16.00   –         Zagonie, Górki, Gabrysie, Obłaz, Makowica, Połanki

16.00-17.00   –         Hardopadły, Piszczki, Talafusy

17.00-18.00   –         Zabaście, Rzeka Dolna, Rzeka Górna

18.00 –         Msza święta

W przyszłą niedzielę, z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy świętej będziemy się modlić w intencji wszystkich kierowców i poświęcimy pojazdy. Serdecznie zapraszamy. Przy tej okazji, jak w poprzednich latach, można będzie złożyć ofiarę na pomoc misjonarzom.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na inwestycje i dzisiaj na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie. Po Mszach świętych przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na budowę obiektu mieszkalno-usługowego dla osób niepełnosprawnych w Szczawnicy.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask w rozpoczynającym się tygodniu.