Dzisiaj zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15.00.

W najbliższym tygodniu Msze święte rano o godz. 6.45, w środę i w piątek również o godz. 18.00. W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

W środę (13.07) serdecznie zapraszamy na Mszę świętą i procesję fatimską. Uroczystościom przewodniczył będzie rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie – ks. prałat Jacek Soprych. Do niesienia figury Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy członków Róż: 11 Róży – Józefy Chlebek, 12 Róży – Marii Gabryś, 13 Róży – Marceliny Warzechy i 14 Róży – Józefy Piszczek. Zelatorów tych Róż prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej (odmawianie poszczególnych dziesiątków).

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę i dzisiaj na inwestycje. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie, a po Mszach świętych przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na budowę obiektu mieszkalno-usługowego dla osób niepełnosprawnych w Szczawnicy.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy spokojnego tygodnia, a odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrej pogody i miłego odpoczynku. Niech Bóg wszystkim obficie błogosławi!