W środę obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia naszymi modlitwami obejmujemy w szczególny sposób Ojca Świętego. Składka w tym dniu również jest przeznaczona na cele wyznaczone przez Papieża Franciszka. Msze święte będą odprawione o godz. 7.00; 9.00; 16.00 i 18.00.

W najbliższym tygodniu przypada I piątek miesiąca lipca. Zachęcamy do przyjęcia Komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msze święte w piątek o godz. 6.45 i 18.00. Zapraszamy na adorację od godz. 17.00.

I piątek to również dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Składka jest przeznaczona na pomoc misjom.

Spowiedź:

  • środa – rano od godz. 6.15, wieczorem od godz. 17.00 klasy III-V
  • czwartek – rano od godz. 6.15, wieczorem od godz. 17.00 klasy VI-VIII
  • piątek – rano od godz. 6.15, wieczorem od godz. 17.00

Do chorych kapłani udadzą się w piątek: ks. Marek przed południem, ks. Roman popołudniu.

I sobota miesiąca – oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na nabożeństwo I-sobotnie po wieczornej Mszy świętej.

W sobotę po Mszy świętej i nabożeństwie katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają przyjąć sakrament chrztu świętego w czerwcu.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 7.00.

Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek rano zapraszamy z rodzin: Stanisławy Wąchała, Danuty Wąchała, Marii Zabrzeskiej, Stanisławy Chlebek, Danuty Zbozień, Aliny Ubik, Jadwigi Tworek, Elżbiety Michałczak, Marii Kozielec i Marii Michalik. To będzie już ostatnie sprzątanie według dotychczasowego schematu. Od lipca dbanie o czystość i porządek w kościele powierzamy pani, która się podjęła tego zadania. Również dbanie o porządek wokół kościoła został powierzony jednej osobie. W związku z tym w trzecią niedzielę miesiąca będziemy prosić o złożenie dodatkowej ofiary przy wyjściu z kościoła na pokrycie kosztów związanych ze sprzątaniem oraz z dekoracją kościoła kwiatami. Już dzisiaj serdecznie dziękujemy za zrozumienie i ofiarność.

Dziękujemy mieszkańcom Osiedli Ziemianki i Stachówka za wywiezienie liści i trawy z cmentarza.

Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy spokojnego tygodnia, a odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrej pogody i miłego odpoczynku. Niech Bóg wszystkim obficie błogosławi!