NIEDZIELA 5 CZERWCA
ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
7.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty i Stanisława – 25 r. ślubu oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci
2) śp. Stanisław Kozielec – 7 dzień po śmierci z intencji żony i dzieci
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 5 Róży Matek
2) śp. Zmarłe członkinie i członkowie rodzin 12 Róży Matek
9.00 – 1) śp. Renata Wlazło – r. śmierci z intencji rodziny
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Wojciecha – 19 r. ślubu
2) śp. Stanisław Kwiatek z intencji Renaty z rodziną
3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Heleny z Brzegów z rodziną
4) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy „Palmar”
5) śp. Józef Jurek z intencji córki Agnieszki z mężem
6) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Agnieszki Myjak
7) śp. Jan Kamiński z intencji Adama Ciesielki
8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Biały
9) śp. Jan Kamiński z intencji Katarzyny i Marcina Maurer z rodziną
10) śp. Jan Ligas gr.
11.00 – 1) śp. Franciszek Kozielec z intencji córek
Poza:
1) śp. Julian Ciesielka gr.
16.00 – 1) W intencji Parafian
PONIEDZIAŁEK 6 CZERWCA
NMP MATKI KOŚCIOŁA
7.00 – 1) śp. Aniela i Antoni Gabryś z intencji syna z rodziną
9.00 – 1) śp. Kazimierz, Franciszek i Jan Adamczyk z intencji siostry
16.00 – 1) śp. Jan Chlebek – 22 r. śmierci z intencji żony i rodziny
18.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tomasza – 1 r. urodzin z intencji babci i dziadka
Poza:
1) śp. Jan Oleksy z intencji sąsiadów Jurkowskich
2) śp. Stanisław Stachoń z intencji siostry z rodziną
3) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy PALMAR
4) śp. Józef Jurek z intencji Michała Mieczkowskiego z rodziną
5) śp. Józef Jurek z intencji Jacka Klag z rodziną
6) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Jana Ciesielków
7) śp. Jan Kamiński z intencji sąsiadów Wąchałów
8) śp. Julian Ciesielka gr.
9) śp. Jan Ligas gr.
10) śp. Salomea Grzebak z intencji Marty i Józefa Chrobaków
11) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Brusińskich
12) śp. Salomea Grzebak z intencji Władysławy i Jana Szalów
WTOREK 7 CZERWCA
6.45 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinach Noworolników, Marondelów i Gromalów
18.00 – 1) śp. Maria i Paweł Ziemianek z intencji córek
Poza:
1) śp. Maria Zabrzeska z intencji Zarządu i pracowników firmy MANSTEL
2) śp. Antoni Ligas – r. śmierci z intencji córki z rodziną
3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Adama Ciesielki
4) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Krzysztofa Opoka z rodziną
5) śp. Józef Jurek z intencji Rozalii i Ewy Błaszkiewicz z Nowego Sącza
6) śp. Józef Jurek z intencji Adama Gromali z rodziną
7) śp. Jan Kamiński z intencji kuzynki Władysławy Bryniarskiej z Nowego Targu
8) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Ryszarda Tyleckich
9) śp. Julian Ciesielka gr.
10) śp. Jan Ligas gr.
11) śp. Salomea Grzebak z intencji mieszkańców Osiedla Kozuby
12) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Dąbrowieckich
13) śp. Jan Wilczyński z intencji Lucyny i Krzysztofa Wyszowskich
ŚRODA 8 CZERWCA
6.45 – 1) śp. Michał Ziemianek i jego zmarli Rodzice: Apolonia i Ludwik
15.00 – Ślub: Patrycja Nadziejko – Damian Podlawiak
18.00 – 1) śp. Michał Ziemianek – 22 r. śmierci; śp. Rozalia i Bronisław Miętus
2) śp. Maria i Jan Kozielec z intencji córki Barbary z rodziną
Poza:
1) śp. Ludwika Merta – 3 r. śmierci; śp. Edward Merta
2) śp. Helena Wieczorek z intencji Zofii i Janusza Kołodziejczyków
3) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Urbanów
4) śp. Józef Jurek z intencji chrześniaka Jana z rodziną z Czarnego Potoku
5) śp. Józef Jurek z intencji Zofii Jasiurkowskiej z Zarzecza
6) śp. Józef Jurek z intencji sąsiadów Małgorzaty i Mariana Kołodziejów
7) śp. Jan Kamiński z intencji córki Marysi z mężem
8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Tworów ze Skawy
9) śp. Julian Ciesielka gr.
10) śp. Jan Ligas gr.
11) śp. Salomea Grzebak z intencji mieszkańców Osiedla Kozuby
CZWARTEK 9 CZERWCA
6.45 – 1) śp. Zbigniew Ligas z intencji siostry z rodziną
2) śp. Ks. Stanisław Wojcieszak
18.00 – 1) śp. Zbigniew Ligas – r. śmierci
2) śp. Anna Ligas – 30 dzień po śmierci z intencji córki Małgorzaty z rodziną
Poza:
1) śp. Zbigniew Ligas z intencji siostry Zofii
2) śp. Maria Opyd z intencji Zofii i Tadeusza Hebdów
3) śp. Stanisław Stachoń z intencji sąsiadów Chrobaków
4) śp. Józef Jurek z intencji chrześniaka Stanisława z Sandomierza
5) śp. Józef Jurek z intencji Agaty Klag z Zarzecza
6) śp. Józef Jurek z intencji Stanisława i Marii Ligas z Jaworek
7) śp. Jan Kamiński z intencji córki Marysi z mężem
8) śp. Jan Kamiński z intencji Pawła Kozielca
9) śp. Julian Ciesielka gr.
10) śp. Jan Ligas gr.
11) śp. Salomea Grzebak z intencji Jana Mikołajczyka
12) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Dąbrowieckich
PIĄTEK 10 CZERWCA
6.45 – 1) śp. Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – 1) śp. Maria i Jan Kozielec z intencji córki Teresy z rodziną
2) śp. Maria i Filip Piszczek z intencji wnuczki Moniki
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marcina – 50 r. urodzin
2) śp. Jan Kozielec w dniu urodzin z intencji żony
3) śp. Maria Opyd z intencji Władysławy i Antoniego Jurkowskich
4) śp. Stanisław Stachoń z intencji sąsiadów Chrobaków
5) śp. Józef Jurek z intencji Haliny i Jana z Zarzecza
6) śp. Józef Jurek z intencji kuzyna Włodzimierza z rodziną
7) śp. Józef Jurek z intencji Zofii i Wojciecha Piszczków z rodziną
8) śp. Jan Kamiński z intencji wnuków Miłosza, Zuzi i Kacpra
9) śp. Jan Kamiński z intencji kolegów Jacka i Wacka
10) śp. Julian Ciesielka gr.
11) śp. Jan Ligas gr.
12) śp. Salomea Grzebak z intencji chrześniaka Wiesława Mikołajczyka z rodziną
13) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Placha
SOBOTA 11 CZERWCA
6.45 – 1) śp. Zbigniew Ligas – r. śmierci z intencji siostry z mężem
2) śp. Stanisława i Władysław Czepielik
15.00 – Ślub: Aneta Rusnarczyk – Witold Faron
18.00 – 1) śp. Jan Kozielec z intencji mamy
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Jana – r. ślubu
2) śp. Maria Opyd z intencji Małgorzaty i Pawła Hebdów
3) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Dłubaczów
4) śp. Józef Jurek z intencji syna Stanisława z rodziną
5) śp. Józef Jurek z intencji bratanicy Zofii z rodziną
6) śp. Józef Jurek z intencji Heleny i Wiesława Gorączko z rodziną
7) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Stanisława Arendarczyk z Łącka
8) śp. Jan Kamiński z intencji Zofii Kozielec z rodziną
9) śp. Julian Ciesielka gr.
10) śp. Jan Ligas gr.
11) śp. Salomea Grzebak z intencji Heleny i Józefa Michałczyków
NIEDZIELA 12 CZERWCA
UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ
7.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Osiedla Górzany, o zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o pokój na Ukrainie
2) śp. Stanisław Szal – 5 r. śmierci z intencji żony
Poza:
1) śp. Ludwika Ligas i Antoni Mastalski z intencji chrześnicy Marii
9.00 – 1) W intencji Parafian
Poza:
1) śp. Józef Janczura – 24 r. śmierci, żona Maria
2) śp. Maria Ligas, Józef i Antonina Tarchała
3) śp. Maria Opyd z intencji kuzynki Antoniny Hebda
4) śp. Stanisław Stachoń z intencji Joanny i Damiana
5) śp. Józef Jurek z intencji syna Stanisława z rodziną
6) śp. Józef Jurek z intencji syna Krzysztofa z rodziną
7) śp. Józef Jurek z intencji syna Mateusza z żoną i dzieckiem
8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Siekierskich i Stanisława Ruckiego
9) śp. Jan Kamiński z intencji Anny Kozielec z mężem i rodziną
10) śp. Jan Ligas gr.
11) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii Placha
11.00 – 1) śp. Józef Michałczak
Poza:
1) śp. Julian Ciesielka gr.
16.00 – 1) śp. Iwona Ubik z okazji urodzin