NIEDZIELA 29 MAJA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE
7.00 – 1) W intencji Parafian
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Antoniego – r. święceń kapłańskich z intencji rodziców
2) śp. Katarzyna Tokarz gr.
9.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Joanny z okazji imienin
2) śp. Ludwik Ligas – 1 r. śmierci z intencji córki Małgorzaty z rodziną
Poza:
1) śp. Maria i Józef Janczura, śp. Katarzyna i Stanisław Kasprzak
2) śp. Dawid Golda z intencji Natalii, Łukasza i Wiktorii Marusarz ze Skrzypnego
3) śp. Irena Szymańska z intencji członkiń 14 Róży Matek
4) śp. Władysław Kozielec z intencji Marii i Stanisława Chrobaków
5) śp. Władysław Kozielec z intencji kuzyna Władka
6) śp. Józef Adamczyk z intencji sąsiadów Piotra i Kingi Trelów
7) śp. Salomea Grzebak z intencji chrześniaka Stanisława Chamerskiego z rodziną
8) śp. Franciszek Tworek gr.
9) śp. Tomasz Ligas gr.
11.00 – 1) śp. Stanisław Adamczyk – 10 r. śmierci z intencji żony
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Łucji – 1 r. urodzin z intencji rodziców
16.00 – 1) śp. Tomasz Ligas – 1 r. śmierci z intencji żony z rodziną
PONIEDZIAŁEK 30 MAJA
6.45 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 3 Róży Matek i ich rodzin
2) śp. Antoni Ligas – r. śmierci z intencji córki z mężem
18.00 – 1) śp. Ludwik Ligas – r. śmierci z intencji żony
Poza:
1) śp. Dawid Golda z intencji teścia
2) śp. Irena Szymańska z intencji rodziny Piszczków
3) śp. Władysław Kozielec z intencji Krzysztofa Tokarczyka
4) śp. Władysław Kozielec z intencji kolegi Kazimierza Bodziarczyka
5) śp. Józef Adamczyk z intencji Salomei Ziemianek z rodziną
6) śp. Franciszek Tworek gr. (ostatnia)
7) śp. Tomasz Ligas gr. (ostatnia)
8) śp. Katarzyna Tokarz gr. (ostatnia)
9) śp. Salomea Grzebak z intencji Piotra i Emilii Chamerskich
10) śp. Salomea Grzebak z intencji Ludwiki Ziemianek
11) śp. Salomea Grzebak z intencji sąsiadki Zofii
WTOREK 31 MAJA
6.45 – 1) śp. Helena Gierczyk z intencji syna Krzysztofa
18.00 – 1) śp. Stefan i Teofila Bodziarczyk z intencji brata z rodziną
Poza:
1) śp. Dawid Golda z intencji Stanisława Noworolnika z rodziną
2) śp. Irena Szymańska z intencji Agnieszki i Kazimierza Piszczków
3) śp. Stanisław Gromala z intencji Katarzyny i Marcina Maurer z rodziną
4) śp. Władysław Kozielec z intencji Krystyny i Stefana Łopatów z rodziną
5) śp. Władysław Kozielec z intencji Jana i Marii Ciesielków z rodziną
6) śp. Józef Adamczyk z intencji Tadeusza i Krystyny Udzielów
7) śp. Salomea Grzebak z intencji Stanisławy i Michała Tkacz z Grywałdu
8) śp. Salomea Grzebak z intencji Teresy i Krzysztofa Ziemianek
9) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Czajkiewiczów
ŚRODA 1 CZERWCA
6.45 – 1) W intencji Panu Bogu wiadomej
18.00 – 1) O zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla dzieci objętych modlitwą przez członków Róży Rodziców św. Moniki
2) śp. Antoni Ligas – r. śmierci
Poza:
1) śp. Irena Szymańska z intencji pracowników „Przystań Flisak”
2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Anny z rodziną
3) śp. Józef Jurek z intencji koleżanek z Sanatorium „Budowlani” w Szczawnicy
4) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Barbary z mężem
5) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Kingi z rodziną
6) śp. Jan Kamiński z intencji żony
7) śp. Jan Kamiński z intencji brata Kazimierza
8) śp. Julian Ciesielka gr. (pierwsza)
9) śp. Jan Ligas gr. (pierwsza)
10) śp. Salomea Grzebak z intencji Marii i Romana Myjaków z Grywałdu
11) śp. Salomea Grzebak z intencji Salomei i Jana Mazurków
CZWARTEK 2 CZERWCA
6.45 – 1) śp. Antoni Ligas z intencji córki z rodziną
Poza:
1) śp. Zofia, Józef i Jan Ligas
8.00 – 1) W intencji Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego z Tylmanowej
18.00 – 1) O powołania kapłańskie i zakonne oraz łaskę wytrwania w powołaniu z intencji 13 Róży
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci
Poza:
1) śp. Irena Szymańska z intencji firmy BC PROGRES
2) śp. Stanisław Stachoń z intencji Marii i Józefa Adamczyków
3) śp. Józef Jurek z intencji Marty i Józefa Chrobaków
4) śp. Józef Jurek z intencji wnuczki Barbary z mężem
5) śp. Józef Jurek z intencji Danuty Jaworskiej z rodziną
6) śp. Jan Kamiński z intencji syna Jacka
7) śp. Jan Kamiński z intencji brata Kazimierza
8) śp. Julian Ciesielka gr.
9) śp. Jan Ligas gr.
10) śp. Salomea Grzebak z intencji chrześnicy Aliny Ubik z rodziną
11) śp. Salomea Grzebak z intencji Marty i Józefa Chrobaków
PIĄTEK 3 CZERWCA
6.45 – 1) śp. Kazimiera Janus; śp. Wanda i Stefan Grunkowscy; śp. Kazimierz Podgórski – z intencji Anity i Józefa 2) śp. Józef Jurek z intencji żony i córki
18.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bernadetty i Piotra – 16 r. ślubu oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci
Poza:
1) śp. Stanisław Stachoń z intencji Janiny i Marka Ziemianków
2) śp. Józef Jurek z intencji córki Agaty z rodziną
3) śp. Józef Jurek z intencji Wandy i Grzegorza z dziećmi
4) śp. Józef Jurek z intencji wnuka Bartka z rodziną
5) śp. Józef Jurek z intencji Barbary i Piotra Ciesielków z rodziną
6) śp. Jan Kamiński z intencji córki Cecylii z rodziną
7) śp. Jan Kamiński z intencji Marii i Stanisława Kozielców
8) śp. Julian Ciesielka gr.
9) śp. Jan Ligas gr.
10) śp. Salomea Grzebak z intencji Jana Kaima z rodziną
11) śp. Salomea Grzebak z intencji Janiny i Andrzeja Niewiadomych z Ochotnicy Górnej
12) śp. Salomea Grzebak z intencji rodziny Ziętków
SOBOTA 4 CZERWCA
6.45 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Stefanii i Katarzyny
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marii i Andrzeja – r. ślubu
Poza:
1) śp. Dobrosław Chrobak z intencji rodziców i rodzeństwa
18.00 – 1) śp. Kazimierz Adamczyk – r. śmierci z intencji żony z rodziną
Poza:
1) śp. Stanisław Stachoń z intencji rodziny Chrobaków z Ochotnicy
2) śp. Józef Jurek z intencji chóru parafialnego „Misericordia”
3) śp. Józef Jurek z intencji Wandy Chracy
4) śp. Józef Jurek z intencji rodziny Murzynów z Hałuszowej
5) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Michałczaków z Osiedla Kozuby
6) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Udzielów
7) śp. Jan Kamiński z intencji Karoliny Noworolnik z rodziną
8) śp. Julian Ciesielka gr.
9) śp. Jan Ligas gr.
10) śp. Salomea Grzebak z intencji Lidii i Andrzeja Kuzielów z Ochotnicy Górnej
NIEDZIELA 5 CZERWCA ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO
7.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Doroty i Stanisława – 25 r. ślubu oraz o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dzieci
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń 5 Róży Matek
2) śp. Zmarłe członkinie i członkowie rodzin 12 Róży Matek
9.00 – 1) śp. Renata Wlazło – r. śmierci z intencji rodziny
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Wojciecha – 19 r. ślubu
2) śp. Stanisław Kwiatek z intencji Renaty z rodziną
3) śp. Stanisław Stachoń z intencji Heleny z Brzegów z rodziną
4) śp. Józef Jurek z intencji pracowników firmy „Palmar”
5) śp. Józef Jurek z intencji córki Agnieszki z mężem
6) śp. Józef Jurek z intencji Marii i Agnieszki Myjak
7) śp. Jan Kamiński z intencji Adama Ciesielki
8) śp. Jan Kamiński z intencji rodziny Biały
9) śp. Jan Kamiński z intencji Katarzyny i Marcina Maurer z rodziną
10) śp. Jan Ligas gr.
11.00 – 1) śp. Franciszek Kozielec z intencji córek
Poza:
1) śp. Julian Ciesielka gr.
16.00 – 1) W intencji Parafian