Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

  • Droga krzyżowa – w piątek o godz. 7.15, 16.30 i 19.00

                                         – w niedzielę o godz. 12.00

  • Gorzkie Żale – w niedzielę o godz. 15.00

W piątek młodzież z ks. Romanem zaprasza o godz. 19.00 na inscenizowaną drogę krzyżową zatytułowaną „Pasja oczami Marii Magdaleny”. Po modlitwie wychodząc z kościoła będzie można złożyć ofiarę pomagając młodzieży zebrać fundusze na wakacyjny wyjazd.

Nie ustawajmy w modlitwie o pokój na Ukrainie. W naszym kościele codziennie po Mszy świętej wieczornej odmawiamy w tej intencji Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj po Mszy świętej o godz. 7.00. Cieszymy się, że w piątek zainaugurowała działalność już trzecia Róża Rodziców.

Dzisiaj po Mszy świętej popołudniowej spotkanie organizacyjne dla tych, którzy zostali wybrani w poszczególnych rejonach parafii lub sami chcą się zaangażować w działalność Parafialnego Zespołu Caritas.

W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00 w intencji nowych i świętych powołań kapłańskich i zakonnych.

Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii będzie miała miejsce w sobotę w godzinach:

8.30-10.00

10.30-12.00

15.00-17.00

Bardzo prosimy o zorganizowanie sobie czasu tak, aby można było skorzystać z sakramentu pokuty w sobotę. W Wielkim Tygodniu kapłani będą spowiadać w sąsiednich parafiach.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach świętych. Uroczyste poświecenie i procesja z palmami odbędzie się podczas Mszy świętej o godz. 11.00. Na tę Mszę świętą zapraszamy również wszystkie dzieci. Po Mszy świętej o godz. 11.00 rozstrzygnięcie konkursu na „Rodzinną palmę”.

W przyszłą niedzielę po Mszy świętej popołudniowej zapraszamy na spotkanie członków Akcji Katolickiej.

Zapisy na wyjazd w Wielki Piątek do Kalwarii Zebrzydowskiej w zakrystii. Wyjazd o godz. 3.00  rano począwszy od przystanku w Kłodnem aż do Rzeki.

Z całego serca dziękujemy za ofiary na składkę złożone w ubiegłą niedzielę. Niech dobry Bóg wynagrodzi obfitym błogosławieństwem wszystkim dobrodziejom! Dzisiaj składka do puszek przeznaczona będzie na kwiaty do Grobu Pańskiego. W przyszłą niedzielę składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek rano zapraszamy z rodzin: Katarzyny Maurer, Łucji Biel, Agaty Wolak, Celiny Ziemianek, Jadwigi Mikołajczyk, Marii Tyleckiej, Marcina Młynarczyka, Bogusława Wójcika, Katarzyny Mikołajczyk i Doroty Mikołajczyk.