NIEDZIELA 13 MARCA 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 – 1) śp. Katarzyna i Antoni Ziemianek – r. śmierci Katarzyny
Poza:
1) śp. Władysława i Wojciech Mikołajczyk z intencji syna Andrzeja z rodziną
9.00 – 1) śp. Józef Michałczak z intencji syna
Poza:
1) śp. Józef Michałczak z intencji mamy
2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji kolegów hodowców gołębi pocztowych, Oddział Dębno
3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Urszuli i Krzysztofa Stefaniaków
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Izabeli i Józefa Kurnytów
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Janiny i Leszka Wiatr z Ochotnicy Dolnej
6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Agaty i Jerzego Twardowskich
7) śp. Maria Kozielec gr.
8) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
9) śp. Anna Michałczak z intencji Małgorzaty i Jana Brynczka
11.00 – 1) śp. Małgorzata Klag – 3 r. śmierci z intencji męża
Poza:
1) śp. Danuta Kulasik z intencji męża i dzieci
16.00 – 1) W intencji Parafian
PONIEDZIAŁEK 14 MARCA
6.45 – 1) śp. Katarzyna i Antoni Ziemianek
17.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Ludwiki i Władysława – 34 r. ślubu
2) śp. Stanisław Pierzchała z intencji dzieci z klasy II wraz z rodzicami ze Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej
Poza:
1) śp. Maria Ziajkiewicz
2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Renaty i Sylwestra z rodziną
3) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Krystyny i Krzysztofa Koper
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Kierownika i pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Ochotnicy Dolnej
6) śp. Kazimierz Konopka z intencji kolegów i koleżanek Bartłomieja i Mateusza z klasy z Liceum
7) śp. Maria Kozielec gr.
8) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
9) śp. Anna Michałczak z intencji Marii i Antoniego Piszczków
10) śp. Anna Michałczak z intencji kuzynki Zofii z rodziną
WTOREK 15 MARCA
6.45 – 1) śp. Tomasz Noworolnik – 2 r. śmierci z intencji syna Czesława z rodziną
17.00 – 1) śp. Maria Kozielec z intencji dzieci
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Zuzanny – 11 r. urodzin i dla siostry Ani z intencji dziadków
2) śp. Leokadia i Tadeusz Osman
3) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Marka Rusnarczyka z Zabrzeży i Bogdana Mikołajczyka z Krościenka
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji drużyny harcerskiej z Ochotnicy Górnej
6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Kierownika i pracowników Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej
7) śp. Kazimierz Konopka z intencji kolegów i koleżanek Bartłomieja i Mateusza z klasy z Liceum
8) śp. Kazimierz Konopka z intencji firmy ESBUD
9) śp. Maria Kozielec gr.
10) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
11) śp. Anna Michałczak z intencji kuzynki Heleny z Brzegów
ŚRODA 16 MARCA
6.45 – 1) śp. Jan Rusnarczyk z intencji żony z rodziną
17.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Nikodema – 1 r. urodzin z intencji rodziców
2) śp. Jan Kamiński z intencji żony
Poza:
1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Ryszarda Wybrańca z żoną
2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii Łojas-Jurkowskiej
3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marty i Roberta Konopka z rodziną
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Orkiestry Dętej OSP w Ochotnicy Dolnej
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Józefa Adamczyków
6) śp. Maria Kozielec gr.
7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
8) śp. Anna Michałczak z intencji ciotki Joanny Kozielec
9) śp. Joanna, Ludwik i Maria Ziemianek z intencji córki
CZWARTEK 17 MARCA
6.45 – 1) śp. Ks. Józef Piszczek z okazji imienin z intencji siostry z rodziną
2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Tadeusza i Bożeny Kudłacz
17.00 – 1) śp. Maria i Filip Piszczek z intencji córki
Poza:
1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji kolegów z Komisariatu Policji w Krościenku
2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Haliny i Jana Michałczak z dziećmi
3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Moniki i Pawła Konopka z rodziną
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Tadeusza Chryczek
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii Szałęga z rodziną
6) śp. Maria Kozielec gr.
7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
8) śp. Anna Michałczak z intencji Alicji i Tadeusza Kozielców
9) śp. Anna Michałczak z intencji Celiny i Mariana z rodziną
10) śp. Anna Michałczak z intencji kuzyna Jana Kozielca z rodziną
PIĄTEK 18 MARCA
6.45 – 1) śp. Józef Adamczyk – r. śmierci z intencji brata Andrzeja z rodziną
2) śp. Maria Jurek – 7 dzień po śmierci z intencji męża i dzieci
17.00 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny – 18 r. urodzin z intencji rodziców i siostry z mężem
2) śp. Józef Michałczak z intencji Genowefy i Stanisława
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Józefy Kasprzak – 83 r. urodzin
2) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji kolegów z Komisariatu Policji w Krościenku
3) śp. Kazimierz Konopka z intencji 18 Róży Matek
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Dyrektora, Grona Pedagogicznego, pracowników obsługi i uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Józefa Tischnera w Ochotnicy Dolnej
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Bogdana Chlipały z Ochotnicy Dolnej
6) śp. Kazimierz Konopka z intencji Moniki i Marcina Kowalczyków z dziećmi
7) śp. Maria Kozielec gr.
8) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
9) śp. Anna Michałczak z intencji Doroty i Józefa Hebdów
10) śp. Anna Michałczak z intencji Marii Wąchała
SOBOTA 19 MARCA UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA
6.45 – 1) śp. Ks. Józef Piszczek
2) śp. Ks. Józef Piszczek z okazji imienin z intencji Józefa z żoną
Poza:
1) śp. Józef Ligas z okazji imienin
17.00 – 1) śp. Maria Poparda z intencji córki
Poza:
1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Renaty i Marcina Jawor z Woli Piskulinej
2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Andrzeja Bukały z rodziną
3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Marii i Zbigniewa Konopka z dziećmi
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji Mariana i Heleny Kamińskich z synem
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Władysława i Marii Młynarczyków
6) śp. Maria Kozielec gr.
7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
8) śp. Józef Kozielec z intencji siostry Heleny
NIEDZIELA 20 MARCA 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
7.00 – 1) śp. Józef Michałczak z intencji córki
Poza:
1) śp. Józef Ligas z intencji syna Franciszka z rodziną
2) śp. Adrian Rudzewicz z okazji imienin z intencji mamy i rodzeństwa
9.00 – 1) śp. Ludwika Ziemianek z intencji Salomei Ziemianek
Poza:
1) śp. Jan Kaczmarczyk z intencji Anny i Franciszka Tworków
2) śp. Kazimierz Konopka z intencji Urszuli i Krzysztofa Stefaniaków
3) śp. Kazimierz Konopka z intencji Józefy i Józefa Rusnarczyków
4) śp. Kazimierz Konopka z intencji rodziny Strzępów z Rogoźnika
5) śp. Kazimierz Konopka z intencji Franciszka Młynarskiego z Łącka
6) śp. Maria Kozielec gr.
7) śp. Krzysztof Zabrzeski gr.
8) śp. Anna Michałczak z intencji Barbary i Jana Kwitów z rodziną
11.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mateusza – 18 r. urodzin z intencji rodziców i brata
Poza:
1) śp. Franciszek Kulasik i jego rodzice z intencji syna Stanisława z rodziną
16.00 – 1) W intencji Parafian