„Jak chcecie, żeby ludzie wam czynili, podobnie wy im czyńcie”   (Łk 6,31)

 

W dzisiejszą oraz w następną niedzielę kontynuujemy nabożeństwo 40-godzinne. Będziemy modlić się adorując obecnego w Najświętszym Sakramencie Chrystusa. Porządek adoracji jest następujący:

  • Od 12.00 do 13.00 – mieszkańcy Osiedli od Kłodnego do Kozielców
  • Od 13.00 do 14.00 – mieszkańcy od Osiedla Górki do Rzeki Górnej
  • Od 14.00 do 15.00 – mieszkańcy od Łęgu Dolnego do Osiedla Kaletówki
  • Od 15.00 do 16.00 – mieszkańcy Osiedli od Wybrańców do Łęgu Górnej

 

W naszych modlitwach i podejmowanych wyrzeczeniach prośmy Boga o pokój na świecie, zwłaszcza na Ukrainie. W tej intencji na zakończenie Mszy świętej odśpiewamy Suplikacje.

 

Brakuje jeszcze kilku osób, by utworzyć Różę Rodziców. Serdecznie zachęcamy. Zapisać się można w zakrystii.

 

Serdecznie dziękujemy za ofiary na składkę złożone w ubiegłą niedzielę na inwestycje. Niech Bóg wynagrodzi dobrodziejom obfitym błogosławieństwem! W przyszłym tygodniu składka będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

 

Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek rano zapraszamy z rodzin: Zuzanny Hebda, Beaty Grzerczyk, Agnieszki Gwiżdż, Joanny Kaim, Leszka Kamińskiego, Katarzyny Ligas, Stanisława Gajewskiego, Marty Chrobak, Grażyny Zabrzeskiej i Danuty Kaim.

 

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy pochodzących z naszej parafii: śp. Krzysztofa Zabrzeskiego (lat 52), śp. Mariusza Chlebka (lat 51) i śp. Stanisława Gromalę (lat 51). Polećmy zmarłych Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie!