„Błogosławieni jesteście… (…) Biada wam…”   (Łk 6,20.25)

W dzisiejszą niedzielę i dwie kolejne rozpoczynamy nabożeństwo 40-godzinne. Będziemy modlić się adorując obecnego w Najświętszym Sakramencie Chrystusa. Porządek adoracji jest następujący:

  • Od 12.00 do 13.00 – mieszkańcy Osiedli od Kłodnego do Kozielców
  • Od 13.00 do 14.00 – mieszkańcy od Osiedla Górki do Rzeki Górnej
  • Od 14.00 do 15.00 – mieszkańcy od Łęgu Dolnego do Osiedla Kaletówki
  • Od 15.00 do 16.00 – mieszkańcy Osiedli od Wybrańców do Łęgu Górnej

Dzisiaj o godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

Od jesieni ubiegłego roku w naszej diecezji trwa krucjata modlitwy w intencji Ojczyzny. Jest to odpowiedź Akcji Katolickiej na apel ks. Bpa Ordynariusza. Każda parafia modli się w wyznaczonym dla niej dniu. Nasza parafia będzie modlić się w intencji Ojczyzny w środę. Zapraszamy więc bardzo serdecznie na Mszę świętą o godz. 17.00, po której przed wystawionym Najświętszym Sakramentem polecać będziemy Bogu naszą Ojczyzną. Szczególnie zapraszamy wszystkich członków Akcji Katolickiej.

Serdecznie dziękujemy za ofiary na składkę złożone w ubiegłą niedzielę i dzisiaj na inwestycje. Niech Bóg wynagrodzi dobrodziejom obfitym błogosławieństwem!

Serdecznie dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. W poniedziałek rano zapraszamy z rodzin: Zofii Cepielik, Karoliny Kamińskiej, Marty Kozielec, Anny Kozielec, Anny Tarchała, Anity Podgórskiej, Agaty Pyrdoł, Bogdana Podgórskiego, Ewy Kubik i Małgorzaty Habda.