„Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją;

upadli na twarz i oddali Mu pokłon”   

(Mt 2,11)

Obchodzimy dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00. Jak trzej królowie oddajemy dzisiaj Chrystusowi dary, którymi są wiara, nadzieja i miłość. Chciejmy zaprosić Go naszych rodzin. Niech będzie Panem serc nas wszystkich. Zewnętrznym znakiem tego przyjęcia niech będą wypisane na drzwiach domu poświęconą kredą znaki: K+M+B 2022.

Dzisiaj, w patronalne święto Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy poprzez ofiary na kolędę misyjną wsparli dzieci w misyjnych krajach. Kolędnicy misyjni zebrali w naszym kościele 10.100 zł. Serdeczne Bóg zapłać!

Jutro I piątek miesiąca stycznia. Chciejmy tego dnia przyjąć Komunię wynagradzającą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy. Spowiedź pół godziny przed ranną Mszą świętą oraz od godz. 16.00. Adoracja wraz z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie po Mszy świętej o godz. 17.00. Adorację zakończy kolędowe błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

W niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Tego dnia dziękujemy Bogu w szczególny sposób za dar dziecięctwa Bożego, który otrzymaliśmy przyjmując chrzest święty.

W niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.