NIEDZIELA 19 GRUDNIA 4 Niedziela Adwentu
7.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członków IX Róży Mężczyzn
z Osiedla Brzegi i Łęg Górny
Poza:
1) śp. Antoni Adamczyk z intencji chrześnicy Marii
9.00 – 1) śp. Józef Bodziarczyk – r. śmierci
Poza:
1) śp. Zofia Zaziąbło
2) śp. Władysław Kurnyta
3) śp. Stanisław Polak z intencji Anny i Dawida Pacholarz
4) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Ludwika Hebdy
5) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Rady Gminy Ochotnica Dolna
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Zarządu LKS Lubań Tylmanowa
7) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji kolegów i koleżanek córki Anety z klasy IIIB Gimnazjum z wychowawczynią
8) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji rodziny Trzepaków
9) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Witolda Farona
10) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
11) śp. Stanisław Opyd z intencji Tadeusza Chrobaka
11.00 – 1) śp. Józef Ligas – 2 r. śmierci
Poza:
1) śp. Jan Jagieła – 14 r. śmierci
16.00 – 1) W intencji Parafian
PONIEDZIAŁEK 20 GRUDNIA
6.45 – 1) śp. Katarzyna i Ludwik Zabrzescy z intencji Ludwika
2) śp. Kazimierz Bednarczyk z intencji brata Stanisława z rodziną
3) śp. Antoni Adamczyk z intencji rodziny Borkowskich z Krakowa
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla córki
2) śp. Stanisław Polak z intencji Piotra Lisowskiego z rodziną
3) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Katarzyny i Jana Ciesielków
4) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Elżbiety i Józefa Ligasów z rodziną
5) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji brata Krzysztofa z rodziną
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji kolegów i koleżanek córki Anety z klasy IIIB Gimnazjum z wychowawczynią
7) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Lucyny i Stanisława Janczurów z rodziną
8) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Marii i Michała Noworolników
9) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
10) śp. Stanisław Opyd z intencji Stanisławy i Andrzeja Adamczyków
11) śp. Tomasz Ligas z intencji wnuka Maćka z Anią
12) śp. Stanisław Michałczak z intencji Bogusława i Anny
WTOREK 21 grudnia
6.45 – 1) Dziękczynna za uratowanie życia z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo
2) śp. Stanisława Wąchała – 14 r. śmierci
3) śp. Stanisława Wąchała – r. śmierci
Poza:
1) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Stanisława Ciesielki
2) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Marii Ligas
3) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Stanisławy i Jana Chlebków z rodziną
4) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji kolegów i koleżanek córki Anety z klasy IIIB Gimnazjum z wychowawczynią
5) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji kuzynki Kingi z rodziną
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Marii i Michała Noworolników
7) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
8) śp. Stanisław Opyd z intencji rodziny Hebdów
9) śp. Tomasz Ligas z intencji córki Marii z mężem
10) śp. Tomasz Ligas z intencji wnuka Marcina z Moniką
11) śp. Stanisław Michałczak z intencji Jana i Agnieszki Michałczak z rodziną
ŚRODA 22 GRUDNIA
6.45 – 1) śp. Maria i Jan Jaworscy
2) śp. Antoni Adamczyk z intencji Marii i Czesława Kozielców z rodziną
Poza:
1) śp. Jan Chlebek – r. śmierci
17.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Tymoteusza – 1 r. urodzin
Poza:
1) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Marii i Józefa Adamczyków
2) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Danuty i Jerzego Konopków z rodziną
3) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Rozalii i Jana Kozielców z rodziną
4) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji rodziny Piwowarczyków
5) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji kuzynki Marty z mężem
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Eweliny i Kamila Wysopal
7) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
8) śp. Stanisław Opyd z intencji Wiesławy i Stanisława Kroków z rodziną
9) śp. Tomasz Ligas z intencji wnuczki Doroty z Dawidem
CZWARTEK 23 GRUDNIA
6.45 – 1) śp. Maria i Jan Zabrzescy z intencji syna Jana
2) śp. Jan Ziemianek – 15 r. śmierci z intencji córki z rodziną
3) śp. Antoni Adamczyk z intencji Haliny i Jana Michałczaków z rodziną
Poza:
1) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Doroty i Stanisława Ligasów z rodziną
2) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Reginy i Jana
3) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji koleżanek i kolegów Żanety z Gimnazjum
4) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Marii i Jana Konopków z Ochotnicy Dolnej
5) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji załogi sklepu EURO w Tylmanowej
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Edyty i Bogdana Setlaków
7) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
8) śp. Stanisław Opyd z intencji rodziny Adamczyków z Brzegów
9) śp. Tomasz Ligas z intencji wnuka Tomasza z żoną
10) śp. Stanisław Michałczak z intencji szwagierki Marii
11) śp. Stanisław Michałczak z intencji Elżbiety i Dariusza Węglarz z rodziną
PIĄTEK 24 GRUDNIA WIGILIA
6.45 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla s. Irminy z okazji imienin
2) śp. Jan i Maria Ligas
3) śp. Ludwik Adamczyk, Anna, Jan i Franciszek Michałczak
Poza:
1) śp. Józef Bodziarczyk i jego rodzice
2) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Wójta Gminy Ochotnica Dolna
3) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Józefy Chlipała z rodziną
4) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji teściowej
5) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Krystyny i Franciszka Ziemianków z rodziną
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Jadwigi i Stanisława
7) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Agnieszki Herma
8) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
9) śp. Stanisław Opyd z intencji kolegi Sławomira
10) śp. Stanisław Michałczak z intencji szwagierki Marii
24.00 1) W intencji Parafian
2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Franciszka – 22 r. ślubu
3) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adama – 18 r. urodzin z intencji
rodziców i rodzeństwa
SOBOTA 25 GRUDNIA BOŻE NARODZENIE
7.00 – 1) śp. Halina Kozielec, syn Daniel
Poza:
1) śp. Zmarli z rodzin Mastalskich, Kozielców i Komorków
9.00 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla właścicieli i pracowników
firmy OKNA KOŁODZIEJCZYK
2) śp. Stanisław Opyd intencji dzieci z rodzinami
Poza:
1) śp. Franciszek Ziemianek z intencji żony
2) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Fundacji Wolna Republika Ochotnicka
3) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Bożeny i Jana Ligasów
4) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Wiesława Rusnarczyka
5) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Jolanty i Józefa Ciesielków z rodziną
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Patrycji Sejud z rodziną
7) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Magdaleny Herma
8) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
9) śp. Stanisław Opyd z intencji kolegi Jana Michałczaka z rodziną
11.00 – 1) śp. Jan Zabrzeski – r. śmierci z intencji synowej
Poza:
1) śp. Adrian Rudzewicz z intencji siostry z rodziną
16.00 – 1) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Anety i Sylwestra Rusnarczyków
NIEDZIELA 26 GRUDNIA NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY
7.00 – 1) W intencji Parafian
9.00 – 1) śp. Rafał Kaczmarczyk z intencji rodziców
Poza:
1) śp. Kazimierz Chlipała z intencji rodziny Noworolników od Piszczka
2) śp. Kazimierz Chlipała z intencji Józefy i Franciszka Ziajkiewiczów
3) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji męża
4) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Barbary Ciesielka
5) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Doroty i Henryka Gizów
6) śp. Małgorzata Rusnarczyk z intencji Małgorzaty i Zbigniewa Chlipałów z rodziną
7) śp. Stanisław Zabrzeski gr.
8) śp. Stanisław Opyd z intencji żony
9) śp. Stanisław Opyd z intencji kolegów i koleżanek od BKW
11.00 – 1) śp. Anna i Ludwik Mastalscy z intencji córek
Poza:
1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Marty i Józefa Chrobak – 40 r. ślubu z intencji dzieci
2) śp. Maria Udziela – r. śmierci z intencji córki Moniki z rodziną
12.30 – 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny i Krzysztofa – 20 r. ślubu