OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU         1 sierpnia 2021

Zmiana tajemnic różańcowych jak zwyczajnie.

Msza św. na Błyszczu – oazowej Górze Tabor – dziś o godz. 14.00.

Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 6.45 – od środy również o godz. 18.00.

W następną niedzielę na sumie wraz z Ks. Biskupem Leszkiem Leszkiewiczem odprawię Mszę świętą dziękczynną za prawie 30 letnią posługę w parafii.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Spowiedź święta dla dzieci z klas III, IV i V w środę; dla klas VI, VII i VIII w czwartek, dla młodzieży i starszych w piątek. Spowiadamy od godz. 17.00. W sobotę wieczorem Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.

W  piątek będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego.

Katecheza chrzcielna w sobotę po nabożeństwie wieczornym.

Godzina Miłosierdzia w następną niedzielę o godz. 15.00.

Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne.

Do sprzątania kościoła jutro po Mszy św. porannej prosimy z rodzin: Ludwika Mikołajczyka, Natalii Bodziarczyk, Joanny Piszczek, Marii Krupa, Katarzyny Klag, Marii Poparda, Iwony Michałczak, Katarzyny Tereszkiewicz, Beaty Jurkowskiej i Moniki Ziemianek.

W tym tygodniu patronuje nam:

– w środę 4 sierpnia – św. Jan Maria Vianney (1786-1859), prezbiter, gorliwy duszpasterz, patron proboszczów.