WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE                                     16 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

    Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa uświadamia nam, że Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii. Przyjęcie tej prawdy pomaga nam trwać w dziękczynieniu i uświęcać codzienność.

    Przez cały maj codziennie po Mszy świętej wieczornej odprawiamy nabożeństwo majowe.

    Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty.

   W sobotę o godzinie 18.00 Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy Świętej i nabożeństwie majowym, adoracja prowadzona przez młodzież, w czasie której będziemy prosić o dary Ducha Świętego.

   Do sprzątania kościoła jutro po mszy św. porannej prosimy z rodzin: Jana Zabrzeskiego, Władysławy Górnik, Marii Ziemianek, Eweliny Piecyk, Marii Gabryś, Stanisława Adamczyka, Krzysztofa Potoka, Barbary Wrona, Bogusławy Biel i Moniki Adamczyk.